Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  immo VW sharan
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další

immo VW sharan

Autor Zpráva
automotoalarmy
Zaslal: so červenec 05, 2008 21:12 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
Zdravím všechny
Nevíte jak zjistit PIN jednotky imobilizéru ve VW sharan 1.9 TDI 85KW r.v.2004
Dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
had
Zaslal: so červenec 05, 2008 22:42 pm Citovat
Založen: 22.10.2007 Příspěvky: 366 Bydliště: 02
z immoboxu eeprom 24c04.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chiptuning
Zaslal: ne červenec 06, 2008 6:47 am Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 761 Bydliště: plzen
z ecu motoru to bude rychlejsi a pujde to po kabelu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
automotoalarmy
Zaslal: ne červenec 06, 2008 8:31 am Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
díky moc za rady, ale jaký software potřebuji na zjištění toho PINu z ECU motoru přes kabel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
chiptuning
Zaslal: ne červenec 06, 2008 13:12 pm Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 761 Bydliště: plzen
automotoalarmy napsal:
díky moc za rady, ale jaký software potřebuji na zjištění toho PINu z ECU motoru přes kabel.

ecu tools,vag comander,toolbox vw/byvali supervin/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
automotoalarmy
Zaslal: ne červenec 06, 2008 17:32 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
šlo by to pomocí Imobox1 PIN Manager?? http://www.motordiag.cz/mpm Je celkem cenově dostupný
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
automotoalarmy
Zaslal: ne červenec 06, 2008 17:45 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
jaký má VW sharan 1.9 TDI 85kW r.v. 2004 tip imobilizéru 1.2. nebo 3.řady? Dá se to někde zjistit?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
had
Zaslal: ne červenec 06, 2008 18:33 pm Citovat
Založen: 22.10.2007 Příspěvky: 366 Bydliště: 02
immo 3, a tim kabelem je to urcite nejjednodussi. tenhle soft je jen na immo 1. felicia atd. s hc 05. a to jeste jen, kdyz mas aspon jeden funkcni klic.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
automotoalarmy
Zaslal: ne červenec 06, 2008 19:45 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
Takže mně nezbývá nic jiného, než si koupit vag comander? Ten by údajně měl podporovat kabel KKL-interface. Tento soft jsem našel za 14500 kč. Před čtrnácti dny jsem si koupil vag-com s kabelem HEX-CAN. Pak jsem potřeboval nastavit klapku volnoběhu u felicie 1,3 MPI kde je v řj tovární vada. K resetu řj jednotky felicie mám program, který byl součástí balíčku softwaru, který jsem dostal v sadě k té diagnostice, ale fungoval jen na kabel KKL-interface, který jsem si musel tedy koupit. No a o notebooku ani nemluvím. Nedaleko ode mně je klíčař, tak mně napadlo, že se s ním domluvím na spolupráci, on bude řezat klíče, no a já je budu učit do vozidel. Aby se mi náklady na VAG co nejdříve vrátili a já si mohl koupit další zařízení, třeba na chiptuning Jenže další problém, většina majitelů vozů nemá PIN k imo. vozidla. No a zjištění toho pinu přes autorizované zastoupení pro danou značku není nejjednodušší řešení. Nemáte tip na nějaký soft, který by fungoval na výše uvedené kabely a uměl zjistit PIN imo za cenu kolem 2000kč? Very Happy Jo a jsem úplný začátečník.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
had
Zaslal: ne červenec 06, 2008 22:13 pm Citovat
Založen: 22.10.2007 Příspěvky: 366 Bydliště: 02
za 2000 tisice, to opravdu nevim. sam mam asi pet softu /a podsatne drazsich/ na loginy a stejne musis nekdy vyndat budiky, nebo ecu. pokud je to jen ojedinely, tak bych si to nechal nekde stahnout u nekoho, kdo to dela.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
libor22
Zaslal: ne červenec 06, 2008 22:40 pm Citovat
Založen: 3.2.2008 Příspěvky: 450 Bydliště: Brno
asi mi do toho nic není ale: když jsi jak píšeš uplný začátečník a v zápětí se chceš domlouvat na spolupráci s klíčařem je to přinejmenším dost velká odvaha.
Aby jsi to dělal zodpovědně tak si vem několikrát víc Kč ( řádově ) a vyzkoušej jak a co funguje a pak se domlouvej na další spolupráci , předejdeš spoustě svým problémům.
To je myslím dobrá rada pro " začátečníka"

ps. nedá mi to se zeptak za kolik chceš ty klíče dělat "aby se ti to brzy vrátilo" za 100,-?

L.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
automotoalarmy
Zaslal: po červenec 07, 2008 13:12 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
libor22 napsal:
asi mi do toho nic není ale: když jsi jak píšeš uplný začátečník a v zápětí se chceš domlouvat na spolupráci s klíčařem je to přinejmenším dost velká odvaha.
Aby jsi to dělal zodpovědně tak si vem několikrát víc Kč ( řádově ) a vyzkoušej jak a co funguje a pak se domlouvej na další spolupráci , předejdeš spoustě svým problémům.
To je myslím dobrá rada pro " začátečníka"

ps. nedá mi to se zeptak za kolik chceš ty klíče dělat "aby se ti to brzy vrátilo" za 100,-?

L.



asi za 300,- Dělám atoalarmy, takže si ověřuji teorii v praxi na autech, kde montuji autoalarm. Ale nepouštím se do ničeho, co teoretiky neznám.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
had
Zaslal: po červenec 07, 2008 13:17 pm Citovat
Založen: 22.10.2007 Příspěvky: 366 Bydliště: 02
za 300 zjistit kod a nahrat?????? to si teda odvaha. to uz zavani konickem a ne podnikanim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
automotoalarmy
Zaslal: po červenec 07, 2008 14:48 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
had napsal:
za 300 zjistit kod a nahrat?????? to si teda odvaha. to uz zavani konickem a ne podnikanim.


za 300 nahrát za 500 kod
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
automotoalarmy
Zaslal: po červenec 07, 2008 14:50 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
nebo jaká je standardní cena?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 10:59 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.