Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Procesory v ecu Denso (Toyota-Mazda-Lexus) s vnitřní flash
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Procesory v ecu Denso (Toyota-Mazda-Lexus) s vnitřní flash

Autor Zpráva
DIGI-DELETED
Zaslal: po srpen 27, 2012 7:40 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
hombre1 napsal:
DIGI-DELETED napsal:
jak vypada složitá disasemblovací operace při překodovaní imobilizeru z vadné do nové ecu bez znalosti PIN a VINu , včetně map a nastavení motoru ????

to se jako disasembluje soft v obou jednotkách a nebo se to dělá stylem eeprom and flash read and write ?


Ty jsi taky jeden z tech debilu, co si hrajou na frajery? Jsem si myslel z tvojich prispevku ze mas vyssi IQ nez sumici travy. To mam na strankach schvalne pro takove lopaty aby to pochopily.


hele ty to v hlavě moc v pořádku nemáš , já se tě ptal jak se disassembluje stará ecu do nové a ty mně hned nazýváš debilem ...

pokud tě vytočí takovýto dotaz, tak se na to dissassemblování už radši vyser , dokud je čas ...

občas některým programátorům naskočí modrá smrt v hlavě a pak jsou z nich plné blázince Napoleonů .

ale v jednom pravdu máš : člověk se diví co někteří borci umějí , jeden si doma vyrobí procesor , další spočítá checksum z hlavy i tam kde není , jiný má full damosy ke všem ecu , takže dokáže " ručně" nakonfigurovat jakoukoliv ecu a tak dále .....

tak si říkám jak je to vlastně opravdu.... Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: po srpen 27, 2012 20:19 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
TO DIGI: Ty si doma neděláš procesory??Mě kdžy bylo 15náct tak jsem si doma udělal první 8051 a teď už mám skoro hotový tricore..od tý doby co jsi prozradil jak udělat ochranu před BDM čtením tak těch procesoru mám nedostatek Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomík
Zaslal: po srpen 27, 2012 21:51 pm Citovat
Založen: 9.1.2011 Příspěvky: 580
klasika Very Happy všichni profici a pak nedokážou odpovědět po kolika stupních pálí 10 válec nedávno jsem mluvil s člověkem kterej přímo piše software pro řídící jednotky a po 15 letech v oboru jsem po 10 vteřinách nevěděl o čem mluví věřte mi opravdovej profík tu nebude psát na forum...

_________________
bmw,bmw,bmw od roku 1995 stavba závodních aut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Okura
Zaslal: út srpen 28, 2012 7:01 am Citovat
Založen: 4.10.2008 Příspěvky: 2167 Bydliště: Ostrava
tomík napsal:
klasika Very Happy všichni profici a pak nedokážou odpovědět po kolika stupních pálí 10 válec nedávno jsem mluvil s člověkem kterej přímo piše software pro řídící jednotky a po 15 letech v oboru jsem po 10 vteřinách nevěděl o čem mluví věřte mi opravdovej profík tu nebude psát na forum...


to je více než jasné, nikdomu nebude dávat know how, byl by sám proti sobě
navíc je to člověk který má hlavní vypln práce programátor, čili jenom programuje neřeší věci okolo.

_________________
Immo emu, http://eshop.autoelectronic.cz/ new - Alfa/Fiat immo emu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 16:41 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.