Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  SuperFLASH 2 od CARSOFT
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další

SuperFLASH 2 od CARSOFT

Autor Zpráva
DIAGNOSTIK
Zaslal: st březen 19, 2008 22:02 pm Citovat
Založen: 3.4.2007 Příspěvky: 24
Máte někdo zkušenosti s tímhle?Mám to půjčené a,když jsem dělal OctII edc 16-77KW .....LB,tak doběhlo pouze do 50% a pak se to kouslo.Prý se to stává poměrně často....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chiptuning
Zaslal: st březen 19, 2008 23:31 pm Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 761 Bydliště: plzen
zalezi jakou mas verzi,ale obcas neco nejde/pouzivam i galletto a cmd flasher/zase nektera jednotka nejde gall. ani cmd a superflashem jo Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DIAGNOSTIK
Zaslal: čt březen 20, 2008 20:29 pm Citovat
Založen: 3.4.2007 Příspěvky: 24
Je to poslední verze,aspon kamarád tvrdí,že to stahoval z netu před 14 dny.A zase jiný kamarád mi řekl,že SUPERFLASH neumí počítat CHECKSUM pro EDC 16.Když jsem si udělal zálohu původního souboru a pak následně tam nalíval tuning tak se to v 50% seklo a napsalo ,že byl zápis nedokončen a chyba 3.Tak jsem tam znova dostal ten původní a bez problémů.Tak jsem znova volal a bylo mi řečeno,že SUPERFLASH je na h...o.Že si mám pořídit něco spolehlivého.Tak ho asi kupovat nebudu,ale hračka je to pěkná,,,kdyby fungovala.Prý stím má problémy kde,kdo...Ale třeba se to vyřeší...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brouk
Zaslal: čt březen 20, 2008 20:47 pm Citovat
Založen: 1.4.2007 Příspěvky: 1730 Bydliště: Vysočina- Telč
jak pise chiptunig je potreba mit vice zarizeni a ne jen jedno , je to blbe ale je to tak . jsou auta ktera proste stavkujou Smile))

_________________
upravy software , "pro stale zakazniky" full HW-SW podpora vcetne nejvetsi databaze orig souboru . upravy chip, Fap, klapky, egr, zavady , start stop, CAR-TRUCK-TRACTOR
https://www.facebook.com/pages/Moravia-tuning-chiptuning/152779668154082
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
hardcore
Zaslal: pá březen 21, 2008 8:30 am Citovat
Založen: 7.11.2007 Příspěvky: 476 Bydliště: slovakia
na EDC16 neni dobrý vraj to radšej za tú cenu modulu ED16 galleto a ešte ty ostane aj na BDM aj programátor Very Happy na EDC15 a benzin simos jednotky je superflash dobrý zatiaľ ide spolahlivo aj keď som nahral napr.zlý obsah do simos fábia 1.4 a pri zápise to zamrzlo alebo to schválne počas zápisu prerušil napájanie,vytiahol kábel tak som to opravil bezproblémou po kábly no skušal som to len na ww-group neviem ako by sa to to dobadlo na iných značkách nemá niekto skúsenosť


Naposledy upravil hardcore dne pá březen 21, 2008 13:10 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas001
Zaslal: pá březen 21, 2008 10:18 am Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
Mám poslední verzi a funguje ok, konkrétně LB musíš navolit na U3x, protože to má větší soubor.
Není to o tom že by to nešlo, ale o tom nastavení, takže je to mezi volantem a sedačkou Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
DIAGNOSTIK
Zaslal: po březen 24, 2008 15:41 pm Citovat
Založen: 3.4.2007 Příspěvky: 24
Že u LB patří nastavit U3x je jasné,ale i přesto to nešlo.To by tam jinak nešel nacpat původní soubor.Problém bude asi v CHECKSUMU.Zatím k tomu nemám žádné další info.Zkusím nechat přepočítat tuning soubor a pak ho tam SUPERFLASHEM naliju.Pak to bude jasné....Tam bude jiná chybka,nejsem jediný,komu to nejde...někde něco ulítlo...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas001
Zaslal: út březen 25, 2008 7:45 am Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
LB jsem dělal asi 3x, a vždycky v poho, takže asi soudruzi udělali někde chybu Question Very Happy Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
DIAGNOSTIK
Zaslal: út březen 25, 2008 20:58 pm Citovat
Založen: 3.4.2007 Příspěvky: 24
Asi udělali,když to dělá i jiným..............LUKE,můžu Ti poslat ten soubor,třeba poradíš,jestli je špatný....Proč se to seká i u jiných typů motorů a taky nejenom mi?Proč původní vycucne a zase dokáže dostat zpět?................Něco bude třeba možná v nastavení WINDOWS,co já vím.Ale zato vím,že GALETTO s tím problém nemá.......Rád bych si nechal od někoho poradit....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lukas001
Zaslal: st březen 26, 2008 7:52 am Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
DIAGNOSTIK napsal:
Asi udělali,když to dělá i jiným..............LUKE,můžu Ti poslat ten soubor,třeba poradíš,jestli je špatný....Proč se to seká i u jiných typů motorů a taky nejenom mi?Proč původní vycucne a zase dokáže dostat zpět?................Něco bude třeba možná v nastavení WINDOWS,co já vím.Ale zato vím,že GALETTO s tím problém nemá.......Rád bych si nechal od někoho poradit....


Tak ten soubor pošli, mrknu na to
lukas.moto@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
DIAGNOSTIK
Zaslal: ne březen 30, 2008 11:00 am Citovat
Založen: 3.4.2007 Příspěvky: 24
Tak jsem poslal..........Co Ty na to?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chiptuning
Zaslal: ne březen 30, 2008 11:43 am Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 761 Bydliště: plzen
asi jsi mel spatny checksum,musi byt dopocitany pred zapisem asi tak nejak,nebo to musis prohnat pres bdm nebo nejaky program co to umi dopocitat
kdyztak mi to posli reknu ti jestli mas spravny check Wink



check1.JPG
 Komentář:
 Velikost:  52.57 kB
 Zobrazeno:  31378 krát

check1.JPG



check.JPG
 Komentář:
 Velikost:  148.17 kB
 Zobrazeno:  31379 krát

check.JPG


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DIAGNOSTIK
Zaslal: po březen 31, 2008 21:16 pm Citovat
Založen: 3.4.2007 Příspěvky: 24
Taky si myslím,že to v tom asi bude.Ale ,proč si to teda ten SUPERFLASH nepřepočte,když udávají,že EDC 16 umí???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chiptuning
Zaslal: po březen 31, 2008 22:40 pm Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 761 Bydliště: plzen
vsak on je umi,ale musis mit dopocitany checksum pred zapisem a pokud ho neumis dopocitat sam tak si musis koupit upravu od carsoftu a votom to je Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DIAGNOSTIK
Zaslal: út duben 01, 2008 20:28 pm Citovat
Založen: 3.4.2007 Příspěvky: 24
Koupit,zaplatit....CARSOFT....a to je ono....souhlasím....o důvod víc....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 10:15 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.