Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Vyletování eprom a jejich funkčnost
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Vyletování eprom a jejich funkčnost

Autor Zpráva
mecsoun
Zaslal: po březen 07, 2011 20:03 pm Citovat
Založen: 17.9.2009 Příspěvky: 156
Na afn jednotku mi motor naskocil v pohode pochopitelne jsem s tim nejel pac by to nebyl nejlepsi zazitek kvuli regulaci turba. Vstriky mam, turbo se zatim vali ve sklepe, n75 a banka take uz mi to stoji na te jednotce. Prestavuju prave 66 na 81 kw coz asi vite. Takze hardware motoru je ready. Jak poznam jestli to mezi sebou dokazu prohodit? Ta jednotka kterou chci nakrmit je 0281001483/484 a daval jsem tam mapy z 0281001652 ty tedy nejdou a po prozkoumani jednotky jsemzjistil furu rozdilu. Ve sklepe mam jeste jednu 66 kw tak ji zitra zkouknu jak ta na tom je.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: po březen 07, 2011 21:52 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
to by jelo jak slak Laughing mám pocit že AFN a AHU mají inverzní regulaci Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mecsoun
Zaslal: út březen 08, 2011 9:44 am Citovat
Založen: 17.9.2009 Příspěvky: 156
tak tak mají, ale nastartuješ na ni ta auta normálně, když to máš jen na odzkoušení. Také jsem teď vyštrachal tu další jednotku ze sklepa je to 0281001421/422. Má stejný tišťák jako ta předešlá 66 kW. Ale drobné rozdíly..procesor.. pokud jsem správně identifikoval jako procesor ten největší nesmysl vedle epromek.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AEP
Zaslal: út březen 08, 2011 10:50 am Citovat
Založen: 29.10.2008 Příspěvky: 1235 Bydliště: doma , přechodné v dílně
mecsoun napsal:
tak tak mají, ale nastartuješ na ni ta auta normálně, když to máš jen na odzkoušení. Také jsem teď vyštrachal tu další jednotku ze sklepa je to 0281001421/422. Má stejný tišťák jako ta předešlá 66 kW. Ale drobné rozdíly..procesor.. pokud jsem správně identifikoval jako procesor ten největší nesmysl vedle epromek.
ten největší nesmysl je to, že do toho lezeš!

_________________
mám prd ! ale originál, žádná china !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mecsoun
Zaslal: ne březen 27, 2011 17:57 pm Citovat
Založen: 17.9.2009 Příspěvky: 156
Takze bych tu chtel vzkazat vsem tem co tady ze me delali idiota kvuli tomu ze jsem chtel dat mapy z jednotky ahu do jednotky afn ze to tedy JDE!!! Nemusi se tedy upravovat ta puvodni mapa ani nijak slozite upravovat jednotka.
Hlavne dekuji tem co mi tu psali thready o tom "ze do toho vubec vubec lezu" atd. Vice by pomohla rada jak na to nez nejake povysovani. Rekl bych ze tohle forum je hlavne o tom ze by si tu clenove meli navzajem radit a pomahat. Hlavne kdyz se tu objevi nekdo, kdo nema takove zkusenosti jako lide, kteri se tim bezne zivi. Pokud to tu tedy bude fungovat tak, ze z nezkusenych tu budou delat pitomce jen kvuli tomu, ze potrebuje s necim poradit tak tu tohle forum je naprosto zbytecene. Kazdopadne vsem, kteri zde psali prospesne rady dekuji. Ale to hlavni co jsem se chtel dozvedet jsem se tu vlastne nedozvedel a musel jsem si pomoci sam. Ale i tak dekuji Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alex.par
Zaslal: pá duben 01, 2011 9:12 am Citovat
Založen: 26.3.2008 Příspěvky: 248
mecsoun napsal:
Takze bych tu chtel vzkazat vsem tem co tady ze me delali idiota kvuli tomu ze jsem chtel dat mapy z jednotky ahu do jednotky afn ze to tedy JDE!!! Nemusi se tedy upravovat ta puvodni mapa ani nijak slozite upravovat jednotka.
Hlavne dekuji tem co mi tu psali thready o tom "ze do toho vubec vubec lezu" atd. Vice by pomohla rada jak na to nez nejake povysovani. Rekl bych ze tohle forum je hlavne o tom ze by si tu clenove meli navzajem radit a pomahat. Hlavne kdyz se tu objevi nekdo, kdo nema takove zkusenosti jako lide, kteri se tim bezne zivi. Pokud to tu tedy bude fungovat tak, ze z nezkusenych tu budou delat pitomce jen kvuli tomu, ze potrebuje s necim poradit tak tu tohle forum je naprosto zbytecene. Kazdopadne vsem, kteri zde psali prospesne rady dekuji. Ale to hlavni co jsem se chtel dozvedet jsem se tu vlastne nedozvedel a musel jsem si pomoci sam. Ale i tak dekuji Wink


promin, ale to kazdej ví, že jednotky edc 15 muzes jakoliv zamenit kdyz do nich daš patřicny soft.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mecsoun
Zaslal: pá duben 01, 2011 18:39 pm Citovat
Založen: 17.9.2009 Příspěvky: 156
Celé tohle vlákno je o jednotkách MSA12/15, ale i EDC 15 to samozřejmě jde. Jen tu nikdo za celou dobu nedokázal poradit jak na to. Hlavně jak vybrat vhodný soft podle označení jednotky a tak..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vwphun
Zaslal: pá duben 01, 2011 20:45 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 311
Nee, celý tento problém vznikl na základě základních neznalostí funkce a v tomto případě i pájení (kontakt v patici?)!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mecsoun
Zaslal: pá duben 01, 2011 22:35 pm Citovat
Založen: 17.9.2009 Příspěvky: 156
JJ mas recht takhle to nejak zacalo. Taky jsem se s tou patici pekne potrapil. Studenak nebo studenaky a co nadelaji za starosti.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
VPetr
Zaslal: ne květen 01, 2011 8:47 am Citovat
Založen: 23.2.2010 Příspěvky: 35 Bydliště: WEST
Tak to je dobre ze ti to dopadlo ok...a samozrejme souhlasim s tebou co se tyce pripitomelich prispevku.Vsichni co maji tak desne chytre rady urcite nikdy nic nezkouseli a nic nepos*ali...a hlavne se narodili a uz nesli hned mame kufry domu.


Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 3:34 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.