Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Programování po kabelu
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další

Programování po kabelu

Autor Zpráva
chucky
Zaslal: čt březen 08, 2007 8:24 am Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
Jaké používáte zařízení pro flashování řídících jednotek? Co doporučujete a za jakou cenu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BH MOTOR
Zaslal: čt březen 08, 2007 9:57 am Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 114
kess od alientech kombinovany s cmd a spi writer od evc a urobis skoro vsetko co sa da. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chucky
Zaslal: čt březen 08, 2007 10:38 am Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
ja jsem take na kess slyšel samou chvalu, žadne problemy s vyndavanim pojistek a podobnych nesmyslu jako imobilizer atd?! nebo nutno napichovat na řj?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BH MOTOR
Zaslal: čt březen 08, 2007 14:02 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 114
chucky napsal:
ja jsem take na kess slyšel samou chvalu, žadne problemy s vyndavanim pojistek a podobnych nesmyslu jako imobilizer atd?! nebo nutno napichovat na řj?
ako ktoru rj. niektora pracuje v boot modu takze treba na rj, a ta poistka ak chces bezat na 115200 tak poistka musi von. inak to nejde. kess je perfektna vec a ma podporu aj CAN. takze 3,0 tdi can no problem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reesha
Zaslal: ne březen 11, 2007 21:41 pm Citovat
Site Admin Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 3 Bydliště: Czech Rep.
chucky napsal:
ja jsem take na kess slyšel samou chvalu, žadne problemy s vyndavanim pojistek a podobnych nesmyslu jako imobilizer atd?! nebo nutno napichovat na řj?


Napiš nám, o čipování kterých aut máš zájem.

Pokud se jedná o nějakou konkrétní skupinu aut (ne že chceš chipovat vše co jezdí Smile ), existují někdy velmi dobrá řešení (která zase neumí ostatní auta). Jak už to tak bývá, pokud se člověk na něco specializuje, lze to dotáhnout téměř k dokonalosti.

Mám teď excelentní flasher na EDC15/16 VW koncern, a také ME7. Nejlepší řešení na trhu.

Rychlost flashování EDC15 - 1 minuta.
Absolutní bezpečnost flashování, žádné pájení tě nepotká.
Pracuje se na algoritmu pro snížení doby flashování, dokonce až na 30s.
+ další vymoženosti, které tu rozepisovat nebudu

Ale pochybuju, že je to něco, co by tě zajímalo. Jelikož je to oficiálně a stojí to peníze Laughing .. při tvých cenách bys asi legální produkt neuplatil. Ale třeba se mýlím Wink

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
JRx
Zaslal: pá březen 30, 2007 14:24 pm Citovat
Založen: 30.3.2007 Příspěvky: 6 Bydliště: SK
kwp2000+
Private

_________________
s pozdravom
j.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
BH MOTOR
Zaslal: pá březen 30, 2007 20:48 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 114
reesha napsal:
chucky napsal:
ja jsem take na kess slyšel samou chvalu, žadne problemy s vyndavanim pojistek a podobnych nesmyslu jako imobilizer atd?! nebo nutno napichovat na řj?


Napiš nám, o čipování kterých aut máš zájem.

Pokud se jedná o nějakou konkrétní skupinu aut (ne že chceš chipovat vše co jezdí Smile ), existují někdy velmi dobrá řešení (která zase neumí ostatní auta). Jak už to tak bývá, pokud se člověk na něco specializuje, lze to dotáhnout téměř k dokonalosti.

Mám teď excelentní flasher na EDC15/16 VW koncern, a také ME7. Nejlepší řešení na trhu.

Rychlost flashování EDC15 - 1 minuta.
Absolutní bezpečnost flashování, žádné pájení tě nepotká.
Pracuje se na algoritmu pro snížení doby flashování, dokonce až na 30s.
+ další vymoženosti, které tu rozepisovat nebudu

Ale pochybuju, že je to něco, co by tě zajímalo. Jelikož je to oficiálně a stojí to peníze Laughing .. při tvých cenách bys asi legální produkt neuplatil. Ale třeba se mýlím Wink
Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
C99
Zaslal: so květen 26, 2007 17:20 pm Citovat
Založen: 13.5.2007 Příspěvky: 1 Bydliště: Praha
BH motor nezklamal sere se všude, přitom má už myslím dost průserů.

KESS je samozřejmě zastaralá sračka, od který kdo mohl utekl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chucky
Zaslal: so květen 26, 2007 18:26 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
C99 napsal:
BH motor nezklamal sere se všude, přitom má už myslím dost průserů.

KESS je samozřejmě zastaralá sračka, od který kdo mohl utekl.


Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BH MOTOR
Zaslal: so červen 02, 2007 10:22 am Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 114
C99 napsal:
BH motor nezklamal sere se všude, přitom má už myslím dost průserů.

KESS je samozřejmě zastaralá sračka, od který kdo mohl utekl.
co pises koko...ny mas tu jeden prispevok a robis chytreho. napis konkretne co myslis nech tu ludia vedia o com je rec C99. Ana margo KESS nepoznam kto od neho odysiel ked zan zavalil kilo a je k nemu aj podpora. Som bohovo zvedavy ako budes robit CAN s tymi K-line krekmi stryco. Ale asi viem kto to pisal, lebo v prahe je len jeden clovek s kym som sa nepohodol.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papirex
Zaslal: út červenec 24, 2007 2:18 am Citovat
Založen: 21.7.2007 Příspěvky: 17 Bydliště: Karviná
o5 slovní přestřelka. no nic klucí, nehádejte se tu. tak když nic, tak já se zeptám znovu. sice jsem se už ptal, ale... Passaty B5, B6, takže od 97 do 05, tak ty ročníky, ale převážně vw koncern. na zbytek se necítím. mám passata 99ku a tady chci začít. na tohle auto mi poradili kabel EDC15 na diagnostiku, KWP2000 na přečipování a soft ECM2001
teď mi teda řekněte, jaký je rozdíl mezi EDC15 a 16, to že 16 umí CAN je fajn, ale je zpětně kompatibilní s EDC 15? taky jsem postřehl cenu 16ky a je nepoměrně dražší, než 15ka.
dále bych prosil názor, jaký je rozdíl mezi KWP2000 a KWP2000+ a proč je ECM2001 lepší, než OLS. je lépe ovladatelný? nebo jak?
a ještě poslední - co je CAN, myslím jako zkratka.

_________________
chip4ever - speed4ever .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
maniacdewil
Zaslal: út červenec 24, 2007 22:19 pm Citovat
Založen: 23.4.2007 Příspěvky: 9
sice netušim kdo ti poradil kabel EDC15 na diagnostiku tvyho pasata ale je to blbost EDC 15 je označení RJ motoru Electronic Diesel Control. 15 používají GIV,O1 atd. 16 GV ,O2 ,
Ne jestli 16 umí CAN ,ona ho používa ke komunikaci.

Control Area Network a je to sít v aute po ktere komunikuji RJ mezi sebou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papirex
Zaslal: st červenec 25, 2007 3:41 am Citovat
Založen: 21.7.2007 Příspěvky: 17 Bydliště: Karviná
no, asi právě kvůli roku. 99ka, to je tak to rozmezí O1, GIV... Sad jsem z toho zmatený jak lesní včelka. no nic, jdu studovat Smile

_________________
chip4ever - speed4ever .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
BH MOTOR
Zaslal: čt červenec 26, 2007 23:45 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 114
papirex napsal:
o5 slovní přestřelka. no nic klucí, nehádejte se tu. tak když nic, tak já se zeptám znovu. sice jsem se už ptal, ale... Passaty B5, B6, takže od 97 do 05, tak ty ročníky, ale převážně vw koncern. na zbytek se necítím. mám passata 99ku a tady chci začít. na tohle auto mi poradili kabel EDC15 na diagnostiku, KWP2000 na přečipování a soft ECM2001
teď mi teda řekněte, jaký je rozdíl mezi EDC15 a 16, to že 16 umí CAN je fajn, ale je zpětně kompatibilní s EDC 15? taky jsem postřehl cenu 16ky a je nepoměrně dražší, než 15ka.
dále bych prosil názor, jaký je rozdíl mezi KWP2000 a KWP2000+ a proč je ECM2001 lepší, než OLS. je lépe ovladatelný? nebo jak?
a ještě poslední - co je CAN, myslím jako zkratka.
Pouzivam aj ECM a aj OLS. V ecm sa robi rychlejsie a ols Je profesionalnejsi. KVP+ ma navyse nejake rodiny a je to vlastbe pokracovanie kvp 2000 a ma akurat lepsie zabezpecenie kablu. Ale inac je to to iste len v zelenom. Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rusty
Zaslal: ne červenec 29, 2007 19:35 pm Citovat
Založen: 23.7.2007 Příspěvky: 19 Bydliště: trutnov
dle mého názoru kabel pro EDC 16 nechodí po CAN BUS. Motorová jednotka doposavad zustala jako jediná,která má vždy diagnostiku po k-line.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je so duben 20, 2024 5:30 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.