Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  (RADA)Koupě diagnostiky Profi ELM327 ?
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

(RADA)Koupě diagnostiky Profi ELM327 ?

Autor Zpráva
lojza56
Zaslal: út srpen 24, 2010 15:57 pm Citovat
Založen: 24.8.2010 Příspěvky: 10
Čau lidi prosím Vás moc se neorientuji v diagnostikách, takže bych měl jednu prosbičku.Mám málou dílnu ve který se specializujeme hlavně na značku Opel.Už mě nebaví furt lítat do Oplu aby mi přečetly chybu a tak...
Tak mě napadlo že bych si pořídil diagnostiku ale tet nevím jakou.Na aukru jsem našel diagnostiku ELM 327 profi za 1350 kč která si myslím bohatě stačil, já si nebudu hrat s nastavením v řídíci jednotce a tak mě stačí jenom přečtení chyb a určitě aby to bylo v CZ jazyce.Četl jsem že se dají přikoupit i nejaké programy k této diagnostice a jsou i Free software.Ale co ještě nevím jaké protokoly u oplu jsou a od jakého roku jestli nekdo ví tak prosím mi písňete.Tak prosím poraďte vy jse v tom orientujete líp než já, tak abych nekoupil nějakou blbost a pak se budu tlouct do hlavy.Děkuji za odpovědi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AEP
Zaslal: út srpen 24, 2010 20:38 pm Citovat
Založen: 29.10.2008 Příspěvky: 1235 Bydliště: doma , přechodné v dílně
jestli děláš opel, a nepotřebuješ nic kodovat, tak ti stačí to vyblikat , sežen si jen tabulku ,auta prakticky do roku 2001 jdou všechny co se týče motorů a abs.

_________________
mám prd ! ale originál, žádná china !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marquee
Zaslal: út srpen 24, 2010 20:51 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
ELM327 není profi, ale hračka pro děti Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
yary1
Zaslal: st srpen 25, 2010 15:27 pm Citovat
Založen: 9.5.2008 Příspěvky: 116
Tak to ses dival spatne je tam taky op-com a chce za nej 999 kacek.Urcite bude lepsi jak cely elm.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lojza56
Zaslal: st srpen 25, 2010 22:12 pm Citovat
Založen: 24.8.2010 Příspěvky: 10
K čemu mi bude asi OP-COM když neumím anglicky?To si budu každou chybu třeba překládat v překladači???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pet
Zaslal: čt srpen 26, 2010 5:40 am Citovat
Založen: 19.3.2007 Příspěvky: 351
lojza56 napsal:
K čemu mi bude asi OP-COM když neumím anglicky?To si budu každou chybu třeba překládat v překladači???


No drtivá většina softu k ELM je stejně v EN ,nebo alespoň chybové kody,navíc to dělá pouze motorové jednotky a ještě blbě.Jestli se chceš specializovat na Opla a máš nechuť učit se angličtinu,pak jedině OP-COM origo ,máš to CZ + další update gratis Smile ,no a jestli je to problém ,pak raději zas jezdi utrácet do Opla ,protože nic lepšího za ty prachy stejně neseženeš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je út duben 23, 2024 19:28 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.