Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  SMAZÁNO
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

SMAZÁNO

Autor Zpráva
dodi911
Zaslal: čt říjen 15, 2009 19:51 pm Citovat
Založen: 15.10.2009 Příspěvky: 604 Bydliště: Ke
Akurat mi neide do hlavy , ako sa da s kkl diagnostikovat kablom, ktory funguje na zbernicu iso, tj europske vozy, zbernicu sae, co je pre americke vozy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hansdob
Zaslal: čt říjen 15, 2009 19:59 pm Citovat
Založen: 13.9.2009 Příspěvky: 128
Omlouvam se, vypnul jsem antivir a nainst a odinst a je vse ok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digigoat
Zaslal: čt říjen 15, 2009 21:37 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
diagnostická zásuvká je stejná , tak co by to nefungovalo ?
sice každá norma používá jiné piny ,(nemluvě o PWM), ale elektrika je zřejmě věc čarovná .. Smile))))))

spíše by mne zajímalo ,co má asi za lubem člověk , ktery hned po své registraci , začne na fórum vyhazovat spousty odkazu na stažení všeho možného...
nic proti , ale mnoho těch sraček typu fabia km, fiat tacho , apod jsou trojani a všechen možnej bordel !!!!!!!!!!!!!!!!!

toto je fakt divné chování Laughing Laughing

tak mě napadá : A , bud vůbec neví , že nějací trojani atd existují ....

B, ví to dobře a možná je právě ze svého pc ovládá...


která odpověd je správná ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
minoss
Zaslal: čt říjen 15, 2009 23:13 pm Citovat
Založen: 20.6.2008 Příspěvky: 75 Bydliště: SR
mna to napadlo tiez a tiez neviem co si mam o tom mysliet... Question Question Question Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FUTO
Zaslal: pá říjen 16, 2009 6:22 am Citovat
Založen: 3.4.2009 Příspěvky: 179
Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil FUTO dne po prosinec 10, 2012 20:48 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CARTUNING
Zaslal: pá říjen 16, 2009 7:07 am Citovat
Založen: 6.10.2008 Příspěvky: 89 Bydliště: KOSICE
FUTO napsal:
Na to ti rád odpovím ragistroval jsem se 30.4.2009 a první upload jsem sem dal 5.10.2009 což není hned ale půl roku ale je pravda že u některých "profíku" je to hned. Pro info dělám to jen proto že do doby než jsem do sekce software začal přispívat tak tam skoro nic nebylo každej hamtí pro sebe a na ostatní kašle a to se mi nelíbí proto tam dám program a když to je sračka podle tebe tak to ohodnoť a napiš svůj názor od toho tu forum je ne? Jinak znovu píší každý program co stáhnu nejdříve nainstaluju a pokud najdu vir vyčistím a pak teprve dám dál každý asi rozumíme nečemu jinému. Kecy typu "asi to bude špion nebo provokater" patří na jiné forum. Pak je tu ještě otázka jestli nejseš jeden s těch co si přivydělávají na Aukru
a Sbazaru atd. pak bych chápal že tě to sere Very Happy

Very Happy Shocked Very Happy LEN IM DAJ POVIDALOM-ONI TI ZAVIDIA .....LEN TAK ĎALEJ-SI CHLAPIK NA SPRAVNOM MIESTE-MAŠ PODPORU NAS VŠETKYCH OKREM PAR ZMRDOV EŠTEBACKYCH Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
digigoat
Zaslal: pá říjen 16, 2009 8:05 am Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
je třeba si uvědomit jednu věc :
TOTO Fórum založili lidé , kteří na rozdíl od těch co se sem denně přihlašují pod stále novými jmény, aspon něčemu rozumí ,
a založili ho proto , aby si mohli vzájemně vyměnovat informace co se chiptuningu týká..
za poslední rok sem ale nalezlo mnoho začátečníků , (stačí se podívat do seznamu uživatelů) kteří si založí nový nick a okamžitě vyh odí dotaz typu :co je to login ,ktery kabel je na co , kde seženu zdarma winols atd..

.
nedivte se potom že vám na ty vaše dotazy typu : pomoc, přijel sem mercedes , já ho čipoval a ted nejede, nikdo neodpovídá...
ani odpovídat nebude , protože každý kdo ví trochu více ,než co je to vagtacho , moc dobře ví kolik času a peněz ho stálo , než se něco naučil...


to že sem naházíš spoustu linků na různé 100let stare zavirovane softy, kterych je plny internet, neznamena že ti lidé kteří něčemu rozumí začnou být vděční a take poskytovat informace..
mimochodem existuje software zvany NYO (nejlepe ofiko s updaty a ne nejaka stara crackla verze z roku 2002 )ktery nahrazuje většinu těchto nepotřebných kalkulaček...

pak je toto forum plne nesmyslu a to co je podstatne a kvuli čemu toto forum bylo založeno, se zcela ztrácí!!!

založ si vlastní forum třeba superchiptunigstaregalettoacdktomu.cz a supertuningprogramy .cz , určitě tam budeš mít mnoho kolegů na správném místě Laughing Laughing Laughing


2. neprodávám na internetu žádné klony ani kradeny soft ,protože rozhodně nechci a asi ani nikdo kdo je teto oblasti na nejake urovni , aby nastala situace , že má každý "montér" nástroje na flashování a prepis eepromek

to cartuning : 1 : když stb skončila tak mi bylo asi 16 tak to jsem byl ještě mladej na to aby mne přijali...

2. opravdu si myslíš , že ti zavidím tvoje softy ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil digigoat dne pá říjen 16, 2009 19:33 pm, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FUTO
Zaslal: pá říjen 16, 2009 12:10 pm Citovat
Založen: 3.4.2009 Příspěvky: 179
Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil FUTO dne po prosinec 10, 2012 20:49 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Okura
Zaslal: pá říjen 16, 2009 13:29 pm Citovat
Založen: 4.10.2008 Příspěvky: 2169 Bydliště: Ostrava
nebudu rejpat, ale...

nevím jak by se ti libilo, když by si vymýšlel nějakej soft, ztrávil bys u něj hodně svýho času. Pak ti to někdo crackne, a pustí ho do oběhu zdarma ke stažení.
Nedívím se ani autorovi ImmoToolu (ImmoKiller) že to dávno zabalil tento projekt.
Dneska to ma kde jakej ňouma v pc.
Nejde tady o to že držíš infomace, ale spíše o kurvení cen, kdy řekneš zakazníkovi tolik a tolik, tak mě pošle někam že vedle mi to udělaj za mín. právě díky tomu že si stáhne crack.

Taky sem si udělal svuj renault emulátor, protože na netu kolují plno fake verzí.
A taky ho nikomu nedám, byl bych blázen. Dal sem to doto dost peněz a času.
Když ho někdo potřebuje, ano prodám mu ho. ale know how mu neřeknu

Je otázkou času kdy autoři velkých projektů to zabalí taky.
A pak stejně zaplatíš někoho kdo ti to udělá nebo opraví.


Naposledy upravil Okura dne pá říjen 16, 2009 13:31 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
digigoat
Zaslal: pá říjen 16, 2009 13:29 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
tak už sem to NYO4 konečně hod ke stažení , at má elcar a bsa radost Laughing Laughing Laughing
zkus někdy rozebrat budiky , vyčist obsah eeprom , najít stav kilometru , algoritmus přepočtu a změnit stav km bez těch paradnich kalkulaček..
a až na to prijdeš, tak to zkus jesště asi 900krat u jinejch budiku a máš knowhow na napsani programu typu NYO4

Potom bych chtěl znát tvoji odpověd na otazku , co si myslíš o lidech kteří toto stahují a volně vyvěšují na internet....

myslíš si že je autor tohoto programu taky jeden z těch pár volů kteří chtejí jen hrabat prachy ? Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil digigoat dne pá říjen 16, 2009 19:42 pm, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUBO
Zaslal: pá říjen 16, 2009 19:41 pm Citovat
Založen: 24.2.2008 Příspěvky: 316
digigoat napsal:
je třeba si uvědomit jednu věc :
TOTO Fórum založili lidé , kteří na rozdíl od těch co se sem denně přihlašují pod stále novými jmény, aspon něčemu rozumí ,
a založili ho proto , aby si mohli vzájemně vyměnovat informace co se chiptuningu týká..
za poslední rok sem ale nalezlo mnoho začátečníků , (stačí se podívat do seznamu uživatelů) kteří si založí nový nick a okamžitě vyh odí dotaz typu :co je to login ,ktery kabel je na co , kde seženu zdarma winols atd..

.
nedivte se potom že vám na ty vaše dotazy typu : pomoc, přijel sem mercedes , já ho čipoval a ted nejede, nikdo neodpovídá...
ani odpovídat nebude , protože každý kdo ví trochu více ,než co je to vagtacho , moc dobře ví kolik času a peněz ho stálo , než se něco naučil...


to že sem naházíš spoustu linků na různé 100let stare zavirovane softy, kterych je plny internet, neznamena že ti lidé kteří něčemu rozumí začnou být vděční a take poskytovat informace..
mimochodem existuje software zvany NYO (nejlepe ofiko s updaty a ne nejaka stara crackla verze z roku 2002 )ktery nahrazuje většinu těchto nepotřebných kalkulaček...

pak je toto forum plne nesmyslu a to co je podstatne a kvuli čemu toto forum bylo založeno, se zcela ztrácí!!!

založ si vlastní forum třeba superchiptunigstaregalettoacdktomu.cz a supertuningprogramy .cz , určitě tam budeš mít mnoho kolegů na správném místě Laughing Laughing Laughing


2. neprodávám na internetu žádné klony ani kradeny soft ,protože rozhodně nechci a asi ani nikdo kdo je teto oblasti na nejake urovni , aby nastala situace , že má každý "montér" nástroje na flashování a prepis eepromek

to cartuning : 1 : když stb skončila tak mi bylo asi 16 tak to jsem byl ještě mladej na to aby mne přijali...

2. opravdu si myslíš , že ti zavidím tvoje softy ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Very Happy Embarassed Embarassed Embarassed EŠTEBACI SA RODIA AKO POTKANI NA VEKU NEZALEŽI A ZAVISŤ MAŠ VRODENU - SI VESNIČAN........
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
digigoat
Zaslal: pá říjen 16, 2009 19:44 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
eštebaci ....jak se to pozná ? Laughing

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kecka
Zaslal: pá říjen 16, 2009 19:50 pm Citovat
Založen: 31.8.2008 Příspěvky: 81 Bydliště: kousiček od Ostravy
už sa bijů __????? Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Fabia II RS 132kw
EX 1,9JTD made in Brouk 157k & 368Nm
EX Roomster 1,9 TDi zatím skoro serie---> 184 PS
EX I30 GDi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
LUBO
Zaslal: pá říjen 16, 2009 20:18 pm Citovat
Založen: 24.2.2008 Příspěvky: 316
digigoat napsal:
eštebaci ....jak se to pozná ? Laughing
Shocked Embarassed Embarassed ZRCATKO URČITE MAŠ-TAK KOUKEJ NA EŠTEBAKA.......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
digigoat
Zaslal: pá říjen 16, 2009 20:21 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt duben 25, 2024 9:33 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.