Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  WinOls
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 4 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

WinOls

Autor Zpráva
Mzu007
Zaslal: út únor 12, 2013 22:43 pm Citovat
Založen: 10.2.2013 Příspěvky: 17
Četl jsem právě včera návod na winols ale nebylo to tam v Hex jako se mi to zobrazuje ale klasicky poměry vzduchu ku mg paliva a nebo palivo ku otáčkám v tom návodu. Jen jsem chtěl vědět jestli to jde ve winols přepnout z hex na tyto poměry co byly v tom návodu. Možná jsem to napsal jako slabikář ale dříve jsem programoval pár prográmků pro pc... Ale v tomhle se nevyznám. V poměrech je to jednodušší to dává celkem smysl. Zkoušel jsem i ECU manažer a ten to má zase o trošku jinak. Asi univerzální návod neexistuje. Nevím jestli to není kravina to co bylo v tom návodu. Psali tam porovnání map leon 130 hp a 150 hp ve winols. Ale bylo tam vše zobrazeno v poměrech... Nějaké programování dává celkem smysl. Nejde o to že bych byl naštvanej ale nemám taky moc v lásce výsměšky. Jsme snad všichni lidi a myslím si že každej tady milujeme auta.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mzu007
Zaslal: út únor 12, 2013 22:59 pm Citovat
Založen: 10.2.2013 Příspěvky: 17
To chápu. Už jsem to našel hex/decimal jestli se nepletu. Ale jak jsou tu vyobrazené všechny mapy. Mám tu otovřenou vedle sebe origo mapu a nějakou předupravenou co byla u kwpčka co jsem kdysi měl a přijdou mi obě identické takže nevidím zmeny. v kterých konktrétních mapách se dělají a v jakých souvislostech. Na netu jsem našel soubor s výukou jestli se nepletu. Ale nejde mi to sem hodit do přílohy. jen jestli to je k winolsu. Můžu vám to někomu poslat třeba na skype nebo mail jen pro malou radu? Přeložil jsem to z angličtiny jen tak nahrubo a zformátoval pro lepší přehlednost. Ale mám tušení že to s winols nemá nic společného.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mzu007
Zaslal: út únor 12, 2013 23:08 pm Citovat
Založen: 10.2.2013 Příspěvky: 17
Tak jsem našel pár rad k postupu. http://ecupower.cz/index.php/ecu/21-winols-i-podivejte-se-do-map-ecu
Jek tak koukám tak ty mapy co tu mám asi nejsou celé je to vždy jen jedna mapa upravená. Nevím jestli jsou to dobré mapy nebo ne. Chtěl bych hledat rozdíli na povedených mapách. Neválí se vám někomu někde nejaké? nEJLÉPE NA SEAT TOLEDE 1,9 TDI 81KW.. jE TO EDC 15..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út únor 12, 2013 23:13 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Víš hochu mi si tu rozumíme mi se nenapadáme mi co ty nás máš za ty blbečky,mi děláme ty střepy co když si se narodil tak byli perlou automobilniho prumyslu,mi nechceme rypáka co do nas reje mi si vystačíme sami.mi jsme možná na jiném levelu tvé gamesky,ale pokud to tak cítíš mi ti nebráníme říct svůj názor jen nezkoušej naší trpělivost a necchtěj po nás diplom,joo a hlavně mi nejsme běžné forum rozumbradů a chytráčků co mají téma o výměně žárovky na šest stránek mi řešíme opravdovej problém si teda myslím pokud někdo semnou nesouhlasí ať hodí kámen..
Víš co vyliž si prdel a běž jinam když ti to tu nevoní...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DIGI-DELETED
Zaslal: st únor 13, 2013 8:45 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
exotus napsal:
Víš hochu mi si tu rozumíme mi se nenapadáme mi co ty nás máš za ty blbečky,mi děláme ty střepy co když si se narodil tak byli perlou automobilniho prumyslu,mi nechceme rypáka co do nas reje mi si vystačíme sami.mi jsme možná na jiném levelu tvé gamesky,ale pokud to tak cítíš mi ti nebráníme říct svůj názor jen nezkoušej naší trpělivost a necchtěj po nás diplom,joo a hlavně mi nejsme běžné forum rozumbradů a chytráčků co mají téma o výměně žárovky na šest stránek mi řešíme opravdovej problém si teda myslím pokud někdo semnou nesouhlasí ať hodí kámen..
Víš co vyliž si prdel a běž jinam když ti to tu nevoní...


vsadim se že o žárovkách nevíš nic .... Laughing Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: st únor 13, 2013 9:58 am Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Vím ale málo,svítí,nesvítí a někdy bliká eto vsjo...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mzu007
Zaslal: čt leden 16, 2014 8:07 am Citovat
Založen: 10.2.2013 Příspěvky: 17
Nevím proč tu käždého hnedka kotlíte. Přeci i vy jste se to učili a nikdo vás nekritizoval a¨ˇt se na to vykašlete. Když toio neumíte. Dneska už to není tak těžké jako to vypadalo ze začátku. Měli jste pravdu. Pokud chceš dá se to pochopit a naučit i bez manuálů. Byl jsem hloupej a nevěděl dö čeho jsem se pustil. Trvalo to celkem dlouho. A stálke ještě bude trvat.

Myslím si že se učíme celý život.

Snad jsem se tu předtím nikoho nedotkl. Jen mě štvalo že jste nikomu nedali ani šanci. Nechtěl jsem nikomu skákat do zelí. Jen jsem si chtěl naladit svoje auto. Dneska už vše vypadá jednot¨dušeji a celkem vás i chápu že rady nedáváte. Po těch informacích a veškerém testování a zkoumání co ty začátky obnášejí. Bych to asi také nevysvcětloval každému.

Omlouvám se všem co jsem tu byl chytrej i když jsem hovno věděl.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá leden 17, 2014 7:50 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
a jak je to s těmi honibrky a winolsem ? Laughing

No když vidíš uživatele který na Diesel-power řeší třeba takový problém , jak se pozná že je žhavicí svíčka v pořádku a najednou se shání po editačním software zdarma nejlépe FULL verzi na zdejším foru, tak se nesmíš divit reakcím..
Wink Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra
Zaslal: pá leden 17, 2014 8:54 am Citovat
Založen: 6.7.2013 Příspěvky: 184
DIGI-DELETED napsal:
a jak je to s těmi honibrky a winolsem ? Laughing

No když vidíš uživatele který na Diesel-power řeší třeba takový problém , jak se pozná že je žhavicí svíčka v pořádku a najednou se shání po editačním software zdarma nejlépe FULL verzi na zdejším foru, tak se nesmíš divit reakcím..
Wink Laughing


To se pozna v tej jednotce ne? Very Happy Very Happy Ale digi ma rad zarovky, vlastne..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mzu007
Zaslal: pá leden 17, 2014 12:56 pm Citovat
Založen: 10.2.2013 Příspěvky: 17
Digi. Ja se nedivim. Ted chapu proc takove reakce. Kazdy si na sve know-how musi prijit sam. Nedivim se vam. Dnes uz bych taky rady nedaval. Topil jsem se v tom hodne dlouhou dobu abych na to prisel. A porad je a bude se co ucit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayllo
Zaslal: ne srpen 10, 2014 20:31 pm Citovat
Založen: 5.5.2012 Příspěvky: 339 Bydliště: France
Pisal som distributorovy OLS, chcel som si vyziadat D@mos k mojej ecu. EDC15vm+. Dnes sa mi dostalo odpovedi, teda dnes som pozeral odpoved..., ze moja ziadost je nepripustna. Je to pravda? A preco?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DIGI-DELETED
Zaslal: po srpen 11, 2014 7:02 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Sayllo napsal:
Pisal som distributorovy OLS, chcel som si vyziadat D@mos k mojej ecu. EDC15vm+. Dnes sa mi dostalo odpovedi, teda dnes som pozeral odpoved..., ze moja ziadost je nepripustna. Je to pravda? A preco?


a cos čekal ? vždyt to máš napsany na jejich webu že žádné damosy neposkytují...
ale je to napsané německy , tak to bude asi ten problém ne ? Laughing

p.s. němec není čínan a autorskými právy a licencemi se zabývá.. hajzl jeden Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayllo
Zaslal: st srpen 13, 2014 1:27 am Citovat
Založen: 5.5.2012 Příspěvky: 339 Bydliště: France
DIGI-DELETED napsal:
Sayllo napsal:
Pisal som distributorovy OLS, chcel som si vyziadat D@mos k mojej ecu. EDC15vm+. Dnes sa mi dostalo odpovedi, teda dnes som pozeral odpoved..., ze moja ziadost je nepripustna. Je to pravda? A preco?


a cos čekal ? vždyt to máš napsany na jejich webu že žádné damosy neposkytují...
ale je to napsané německy , tak to bude asi ten problém ne ? Laughing

p.s. němec není čínan a autorskými právy a licencemi se zabývá.. hajzl jeden Laughing Laughing
Asi to neni problem, ked snimi pisal, ze ne? No ale k veci, kadial vedie oficialna cesta? Respektive, ked uz nieco za nieco, mam co do protihodnoty, za vec, ktoru ziadam. Ked tak SZ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 4 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 17:26 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.