Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diagnostika - obecně  »  Univerzalna diagnostika skusenosti
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Univerzalna diagnostika skusenosti

Autor Zpráva
IvanHrozny
Zaslal: st únor 07, 2024 6:29 am Citovat
Založen: 4.5.2021 Příspěvky: 8 Bydliště: SR
Ahoj, mate niekto skusenost s diagnostikou icarsoft https://www.diagstore.sk/icarsoft-cr-max-cz/ , pripadne co si kupit na bezne servisne ukony
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mjanulik
Zaslal: ne únor 25, 2024 16:29 pm Citovat
Založen: 14.11.2013 Příspěvky: 7
Na Audi A4 b8.5 umělo téměř vše jako originál vcds,ale Citroen jumper 2012 to nacetlo pouze chyby motoru,ale další jednotky nic, natož nějaké nastavení intervalu, naučení nových dílů popřípadě regenerace dpf nebo nějaké měření veličin nic.
Stahování aktualizací přes WiFi mi fungovalo jen přes hotspot.
Zpracování a ovládání se mi dost líbilo.
Pokrytí aut jsem řešil přes prodejce a pak i s výrobcem ale bylo mi napsáno že v současné době podle vin auta není podpora.Do budoucna bude,ale neví kdy.I podle recenzí Na netu pokrytí některých aut dost mizerné,ale je to škoda zpracovávání na první dojem vypadalo super.
Nakonec jsem to vracel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: ne únor 25, 2024 17:33 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 582
krámy Smile pod 1000€ maločo bude fungovat uspokojivo. Min by som launch X431 alebo autel MK/MS906
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IvanHrozny
Zaslal: po únor 26, 2024 22:27 pm Citovat
Založen: 4.5.2021 Příspěvky: 8 Bydliště: SR
No co som pozeral tak zo vsetkeho mi najlepsie vychadza LAUNCH , v ponuke maju aj icarsoft cr ultra no vobec nema podporu ceskeho jazyka a ten launch sa mi pozdava LAUNCH 431 PRO5 sice cena je uz ako niekde uplne inde ale tak snad by sa investicia vratila casom v buducnosti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dodoxd
Zaslal: út únor 27, 2024 15:46 pm Citovat
Založen: 8.9.2009 Příspěvky: 558 Bydliště: SR/NZ
ten launch je dobra volba mno ani tam nieje vsetko origo v CZ pouzivam k tomu kts mno ale aj tam uz je cena celkom inde ,o tom ci sa ti cena niekedy vrati by ti tu chlapci vedely vela popisat ale ked sa chces zaoberat autama tak bez dobrej diagnostiky si ani neprdnes...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
IvanHrozny
Zaslal: st únor 28, 2024 0:24 am Citovat
Založen: 4.5.2021 Příspěvky: 8 Bydliště: SR
Ano presne ako hovoris bez dobrej diagnostiky nic dneska na novsich autach ako mechanika robim cca 20rokov roky pouzivam VCDS ktory mam origo od Svobody zakupeny no ludia si pokupili rozne znacky vozov tak to VCDS mam iba na koncern, ten launch by som pouzival na mercedesy nejake kia vozy a posledne co dost vela robim je mazda ci uz cx5 alebo 6stka tak som este rozmyslal aj nad DEV-COM ale nejako malo informacii je aj na internete
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dodoxd
Zaslal: čt únor 29, 2024 18:58 pm Citovat
Založen: 8.9.2009 Příspěvky: 558 Bydliště: SR/NZ
dev-com nepoznam launch ma slusne pokritie na Mercedes a korejov si tiez velmo dobre rozumie kupit ktomu napr. Scanmatic2 s origo funguje vela aut cez pashtrue a mozes vyuzivat funkcie org.diagnostik mercedes ,hyunday,kia,mazda s nim dobre funguju...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
IvanHrozny
Zaslal: čt únor 29, 2024 19:42 pm Citovat
Založen: 4.5.2021 Příspěvky: 8 Bydliště: SR
To som videl nejake navody k tomu ako s launchom alebo s thincar sa da aj takto flesovat riad jednotky a neikde ide aj na starsiu verziu softu nahrat, ak by som mal mat povecine vsetko co by dobre fungovalo ako tak realne origo tak to je pomaly cena druheho auta ????
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dodoxd
Zaslal: čt únor 29, 2024 20:08 pm Citovat
Založen: 8.9.2009 Příspěvky: 558 Bydliště: SR/NZ
zalezi od toho co vsetko s tym planujes robit... od toho sa odvija cena pokial chces aj flesovat tak potom uz cena ide rapidne hore flesovat akym kolvek uni nastrojom je riziko a s launchom by som tiez nepokusal ,oprava takto pokazenej jednoty moze prist draho ,mozno aj neopravitelna..na to uz treba siahnut hlboko do vacku
.vypravaly sme sa o diagnostike,ake kolvek flesovanie uz nieje diagnostika..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
IvanHrozny
Zaslal: pá březen 01, 2024 22:25 pm Citovat
Založen: 4.5.2021 Příspěvky: 8 Bydliště: SR
To flesovanie je uz zasah ktory ako hovoris moze aj zkurvit auto ale na druhej stranke moze byt aj chyba softu a to nejde inak zistit ak flesnutim no to je asi tak ze uz na inej urovni skorej taka diagnostika co dokaze robit nejake logy nahrat hodnoty do grafu a nastavovat zakladne veci ako egr alebo turbo resetovat vymenene el diely alebo regeneracie dpf preto ten launch mi pride fajn ine som nenasiel mozno este mahle ale nemal som to v rukach
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stefi76
Zaslal: čt duben 04, 2024 20:36 pm Citovat
Založen: 5.9.2011 Příspěvky: 77
Pro 5 nema predplatený flash data az pad7 pokrytie nic moc lepsie je prekonfigurovat hlavicu predpokladam smartbox 5.0 do passtrough a flash napr cez odis xentry diagbox atd touto cestou ide dobre pozor na pro 5 z staymi hlavicami Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IvanHrozny
Zaslal: so duben 20, 2024 14:21 pm Citovat
Založen: 4.5.2021 Příspěvky: 8 Bydliště: SR
Co som si pozeral nejaky launch tak napriklad toto sa mi pozdava nejake recenzie som pozeral ba to ale mate to niekto aj na dielni alebo overene v praxi ako diagnostika na hladanie zavad realne hodnoty a grafy ako univerzalna na vecinu znaciek : https://www.diagstore.sk/launch-x431-pad-vii-cz/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je so duben 27, 2024 22:16 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.