Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Cimbu - tuning Superb
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Cimbu - tuning Superb

Autor Zpráva
autista
Zaslal: so únor 07, 2009 7:22 am Citovat
Založen: 20.9.2007 Příspěvky: 282
Ahoj!
Posilam vam neco ke studijnim ucelum.
Co tomu rikate?

http://leteckaposta.cz/453851559
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
andy
Zaslal: so únor 07, 2009 10:24 am Citovat
Založen: 8.8.2008 Příspěvky: 8
Uz jsem po panu Jandovi par kousku predelaval.Vsechny to same.HW i SW Sad ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KAKO
Zaslal: po únor 09, 2009 22:27 pm Citovat
Založen: 26.5.2008 Příspěvky: 55 Bydliště: Slovensko
....TO je uprava naozaj od CIMBU ?? Na to aky sa robia majstri na VW group a neviem co este je to bud na rychlo robene alebo neveim inac. K tym zopar mapam mohol apon EGR upravit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m5668443578
Zaslal: út únor 10, 2009 0:46 am Citovat
Založen: 3.3.2008 Příspěvky: 342 Bydliště: Frýdek-Místek, Pardubice, Brandýs nad Labem
Co je na adrese 4DA86 (13x16)? Nějaký limiter? X- množství nasávaného vzduchu faktor: 0,1, Y - Otáčky motoru, Z- ??????



LIMITER.JPG
 Komentář:
LIMITER???
 Velikost:  141.65 kB
 Zobrazeno:  23734 krát

LIMITER.JPG


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
pepiktdi
Zaslal: st únor 18, 2009 19:01 pm Citovat
Založen: 14.3.2008 Příspěvky: 351
tak sem tu mel vcera stejny provedeni taky uvnitr stejny predelani proklepany vicko a td ale byla to octavie 1 rs 1.8 turbo benzin pan si stezoval furt ze to zlobi najeto na nemm asi tak 50 tisic a furt to psalo nesmyslne chiby dal sem tam uplne jinou jednotku nakodoval a auto ted bez zavad jede super predtim i ta uprava byla divna nastup az tak pri 2500 ot zatah ubrani zatah ubrani no ja bych rek ze hruza Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
autista
Zaslal: st únor 18, 2009 23:53 pm Citovat
Založen: 20.9.2007 Příspěvky: 282
Ahoj!
Tak jsem se k tomu dostal.Je tam modul od EVC,coz mi trochu zarazilo.Presne je to KEY610 a najdete to na strankach http://www.evc.de/en/product/keys/keys.asp .Nacitat to kabelem slo a to v dobrem tvaru.Odpajena pamet 29f400,kdyz se precetla v programatoru,tak vypadala divne.Vsechno jsem to vyhazel a naprogramoval znova pamet a rj je OK.Ted jeste dostane plechovy kryt nekolik ran kladivem,a bude vse v puvodnim stavu.autista
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
roland702
Zaslal: čt únor 19, 2009 9:23 am Citovat
Založen: 21.9.2007 Příspěvky: 636
autista napsal:
Ahoj!
Tak jsem se k tomu dostal.Je tam modul od EVC,coz mi trochu zarazilo.Presne je to KEY610 a najdete to na strankach http://www.evc.de/en/product/keys/keys.asp .Nacitat to kabelem slo a to v dobrem tvaru.Odpajena pamet 29f400,kdyz se precetla v programatoru,tak vypadala divne.Vsechno jsem to vyhazel a naprogramoval znova pamet a rj je OK.Ted jeste dostane plechovy kryt nekolik ran kladivem,a bude vse v puvodnim stavu.autista
Psmte je zakryptovanana.Spise nez o stahnuti tuningu tam jde o to aby jsi to neprehral .Neco takove jsem resil na 85KW PD, Oetinger upravce.SW sel vycist ale nahrat ne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roland702
Zaslal: čt únor 19, 2009 9:25 am Citovat
Založen: 21.9.2007 Příspěvky: 636
m5668443578 napsal:
Co je na adrese 4DA86 (13x16)? Nějaký limiter? X- množství nasávaného vzduchu faktor: 0,1, Y - Otáčky motoru, Z- ??????
No tato mapa neni aktivni. Je zde uplne nesmysl neco upravovat....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: pá únor 20, 2009 15:21 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Ten nesmysl mezi pameti a deskou je proto, ze nemci maji povinnost zapisovat upravu do technicaku.Uprava je testovana na emise a nesmi jit prepsat.Uz jsem jich taky par zazil, dekle domlaceny aby to tam vlezlo Very Happy
U Cimbu mi to nedava smysl...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
roland702
Zaslal: pá únor 20, 2009 15:57 pm Citovat
Založen: 21.9.2007 Příspěvky: 636
anydraj napsal:
Ten nesmysl mezi pameti a deskou je proto, ze nemci maji povinnost zapisovat upravu do technicaku.Uprava je testovana na emise a nesmi jit prepsat.Uz jsem jich taky par zazil, dekle domlaceny aby to tam vlezlo Very Happy
U Cimbu mi to nedava smysl...
A ty si myslis ze Cimbu dela softy? On si ecu kupuje z nemecka. Proc myslis ze by menil jednotky kus za kus. Netvrdim ze vsechno ale je to jak rikam. To s tou ochranou je jasne, by je pak mohli zalovat ze okradaj stat tim ze to vic koni... Takhle se chrani proti prepisu jejich dat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
caven
Zaslal: ne únor 06, 2011 20:21 pm Citovat
Založen: 6.2.2011 Příspěvky: 12
autista -> nenahodil by jsi ten první soubor znovu ? Docela by mě zajímalo co tam bylo. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 15:22 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.