Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diagnostika - obecně  »  Launch (opět...)
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Launch (opět...)

Autor Zpráva
FandaTDI
Zaslal: út leden 12, 2021 22:31 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Zdravím,
za pár týdnů mi končí aktualizace u Launch x431 V (s tím 8" tabletem), tak přemýšlím, jak to nejlíp vyřešit/se posunout... Roční aktualizace MOC v Kelly 18k (přímo v appce 600USD), daj se sehnat i dvouletý, zkusil jsem oslovit přímo Launch, jestli mi něco nabídnou třeba v kombinaci s nějakym jejich "TOP" produktem, tak uvidím, co a jestli vůbec odpoví... (popravdě i po těch několika letech zkušeností s několika výrobkama Launch nemám úplně jasno v těch rozdílech...).
Jde mi o to, že přemýšlím, že bych koupil buď tu jejich x431V+ (co jsem měl možnost porovnat V a V+, tak verze sw skoro všechny stejný, jen třeba VW byla u V+ vyšší a V nenabízelo update ani s předplac.aktualizacema) nebo třeba něco jinýho/aktuálně nejlepšího, má-li vůbec smysl, protože na většinu věcí x431V stačí, kolikrát strčí do kapsy i jiný multidiag., ale vrtá mi v hlavě třeba to, že u některých advanced/online funkcí mi píše hlášku "This device not support guided functions, please use more advanced products such as pro3S, pro3S+, PADIII" - máte někdo zkušenost s některým ze zmíněných/srovnání?

A ještě "sonda" na závěr - byl by výhledově zájem o x431 V s tím 8" tabletem? Vč.kufru a komplet příslušenství de facto v zánovním stavu, kupovanej před dvěma lety, dokoupená 32GB karta použitá jako rozšíření int.úložiště,... I po uplynutí doby aktualizací by měla makat s posl. 01/2021 datama - byl by příp.větší zájem bez tý aktualizace nebo s obnovenou? Či rovnou nějaký konkrétní nabídky? Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chucky
Zaslal: st leden 13, 2021 8:58 am Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
Lepší nebo alespoň srovnatelná diagnostika asi jedině Autel, ale je ve výsledku dražší.

Přes ali jde koupit obnovovací kód na dva roky pro v+ za 600 dolarů myslím.

Rozdíl mezi v / v+ je jen ten že u v+ lze aktivovat náklaďáky a velikost tabletu 8/10 palců. Jinak by to mělo být stejný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaTDI
Zaslal: st leden 13, 2021 10:40 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Prave, Autel je fajn(uz jsem s nim mel taky tu cest), ale cca 2* drazsi. Launch mi v leccems vyhovuje(i kdyz vytky taky jsou), jen si clovek spoustu veci musi zjistit sam... Jo tyhle rozdily uvadej, ale zjevne nejsou jediny(viz.moje zkusenost) a pokud tvrdi, ze HeavyDuty je jedinej rozdil(coz neni), tak proc uvadej V+ jako TOPku a pritom appka tvrdi, ze nektery starsi modely jsou vic "advanced"??? Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 0:38 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.