Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  km a "service" v tachosofte
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

km a "service" v tachosofte

Autor Zpráva
miro
Zaslal: st prosinec 24, 2008 0:36 am Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 297 Bydliště: Slovensko
ahojte. chcel by som vás poprosit ci by ste mi náhodou odpovedať na tento problém. potrebujem spravit km na mb S klasse W220 r. 2001 v budíkoch. Ale tam sú ulozené okrem km aj vsetky doterajsie prehliadky(výmeny oleja) a samozrejme pri akom pocte km. A práve v tomto je problém; neviem ako ich mám zmazat alebo prepísat pocet prehliadok(a pri mensom stave km). V tachosofte som nasiel taký bod, volá sa to "service" a myslím ze to je funkcia na toto co chcem. Ale ked do toho vojdem tak tam môžem zadat len max 65535km. Co vlastne znamená tento údaj ? Myslíte ze týmto mozem prepísať uložené prehliadky? Ak áno tak neviem kolko tam mám dat ked ma to pustí len do 65535. Nové km majú byť okolo 170000km. Co vy na to pán Chiptuning Question Dík za postrehy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miro
Zaslal: st prosinec 24, 2008 9:15 am Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 297 Bydliště: Slovensko
nie je to síce najnovší Tachosoft
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chiptuning
Zaslal: pá prosinec 26, 2008 9:16 am Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 761 Bydliště: plzen
no obavam se ,ze to neni uplne to co hledas/ spise to bude jen hodnota km do pristiho srvisu / v tacho mas u W220 zaznam o peti poslednich vymenach oleje a to cislo vymeny stav km pri vymene a kolik km chybelo nebo bylo prejeto na vymenu,
u kazdeho MB je to jinak ma ulozeny zaznamy v ruznych jednotkach, chce to nejdriv si to orig diag overit co kde je Rolling Eyes
nejake obrazky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
miro
Zaslal: pá prosinec 26, 2008 11:54 am Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 297 Bydliště: Slovensko
toto presne potrebujem upravit. Prezrel som celé auto DASom a uz nikde sa nedajú zistit km origo diagnostikou. Len Tento ASYST v budíkoch ma stve. Mohol by si mi nejako pomoct? pls.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je ne duben 28, 2024 10:31 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.