Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  Kontrola souboru - je to dobrá úprava?
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 5 z 6    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kontrola souboru - je to dobrá úprava?

Autor Zpráva
marao
Zaslal: ne březen 13, 2016 11:47 am Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
Me muze mrzet jedine mrzet to ze jsem mu dal ty penize kdybych vedel ze prinos a efekt nebude zadny tak se nato rovnou vyseru. Jk tu psal digi a spol je lepsi si priplatit a mel bych svaty klid a nemusel bych resit nekoho jineho kdo to upravi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marao
Zaslal: ne březen 13, 2016 11:56 am Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
Jen ocekvam kdy pan sem da ten jeho upraveny soubor. Jsem pro a dovoluji at se zverejni ukaze tu sve kvality. Sak ja ho zaplatil, pokud je ti tak uzasne tak aspon si ho pouziji i jini:) pane Jencovsky dejte nekam ten soubor, ktery je upraveny at si ho muzou prohlednout. Porad se tu bavime o nejakem souboru ktery podle vas v aute nebyl. Tak sem dejte ten co jste upravil. Sam si ho rad necham. Sak jsem ho zaplatil, tak bych ho rad vlastnil.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: ne březen 13, 2016 12:20 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
marao napsal:
Me muze mrzet jedine mrzet to ze jsem mu dal ty penize kdybych vedel ze prinos a efekt nebude zadny tak se nato rovnou vyseru. Jk tu psal digi a spol je lepsi si priplatit a mel bych svaty klid a nemusel bych resit nekoho jineho kdo to upravi

Konečně rozumná řeč Wink
Odpověděl by si mi na otázku proč tě zajímal reset počtu flash zrovna u této ecu co je tématem tohoto sporu?
Každý si dělá zálohy jak ori tak i úprav,každý soubor má svá meta data datum čas atd,těžko někoho napadneš,či dokážeš že tě "podvedl",obzvlášt když se v tom už min pul roku vrtáš svepomocí...
To snad pochopíš Wink

Osobně bych sem nic neposlal a nezveřejnoval a tobě bych ho opakovaně taky neposkytl už jen když vidím jak se chováš!
Máš nabídku flash a kontroly na brzdě tak ji využij a neser!

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
marao
Zaslal: ne březen 13, 2016 12:32 pm Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
Jako kdyz jsem za neco zaplatil a tedy to nemam tak rad bych to mel. Takze bud ten spravny soubor nebo penize. Jako to ze jsem byl nespokojen a hledal uprava od jineho je problem neni. Nechal jsem si soubor upravit v aglii a ten sem postnul nahoru mel spatny crc ale auto jelo dle myh predstav.


Takze proc by nemel ten soubor postnout ma to zaplacene tak se nejedna onic jen oto, ze se ukaze ten rozdil. Jk jsem psal na zacatku mam soubor z jednotky a porovnam si rozdily jsem zvedavy na datum vytvoreni atdd....

Takze jsem zvedavy kdy tu bude a rad si ho stahnu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: ne březen 13, 2016 12:38 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
marao napsal:
Jako kdyz jsem za neco zaplatil a tedy to nemam tak rad bych to mel. Takze bud ten spravny soubor nebo penize. Jako to ze jsem byl nespokojen a hledal uprava od jineho je problem neni. Nechal jsem si soubor upravit v aglii a ten sem postnul nahoru mel spatny crc ale auto jelo dle myh predstav.


Takze proc by nemel ten soubor postnout ma to zaplacene tak se nejedna onic jen oto, ze se ukaze ten rozdil. Jk jsem psal na zacatku mam soubor z jednotky a porovnam si rozdily jsem zvedavy na datum vytvoreni atdd....

Takze jsem zvedavy kdy tu bude a rad si ho stahnu

A který CRC byl špatný?On tam neni jen jeden Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marao
Zaslal: ne březen 13, 2016 12:43 pm Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
Jedna se o soubor, ktery byl upravovan v anglii klidne ho muzu znovu nekam dat.

Prave proto chci aby pan sem dal ten ktery jsem si zaplatil pak muzeme rict ze je to v poradku ze je to dobre naladene. Vy jste odbornici.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ratas
Zaslal: ne březen 13, 2016 14:41 pm Citovat
Založen: 10.3.2007 Příspěvky: 172
Teda tak dlouhý post o ničem tady snad ještě nebyl. Jeden tuner se zastydlou pubertou si léčí komplex na fóru a přitom shazuje člověka, kterého tady ostatní znají jako pohodáře. Dožaduje se souboru, na který dle mého nárok rozhodně nemá. Zaplatil úpravu jednotky, ne daný soubor. Kdyby každý dostal cd s ori a tun souborem, tak je toho za chvíli plný net. Že si to někdo smazal a přehrál něčím jiným je jeho problém. A dotaz na mazání počítadla mluví za vše.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marao
Zaslal: ne březen 13, 2016 17:21 pm Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
ratas napsal:
Teda tak dlouhý post o ničem tady snad ještě nebyl. Jeden tuner se zastydlou pubertou si léčí komplex na fóru a přitom shazuje člověka, kterého tady ostatní znají jako pohodáře. Dožaduje se souboru, na který dle mého nárok rozhodně nemá. Zaplatil úpravu jednotky, ne daný soubor. Kdyby každý dostal cd s ori a tun souborem, tak je toho za chvíli plný net. Že si to někdo smazal a přehrál něčím jiným je jeho problém. A dotaz na mazání počítadla mluví za vše.


Hele tady nikdo nemluvi nic o smazani. Ten soubor nez se cokoliv delalo se vyzalohoval. Bylo v jednotce to co jsem postnul. Takze nechapu proc tam neni jak pan tvrdi ten jeho sw. To ze jsem tam pak nechal nahrat neco jineho to je neco jineho. Pokud se za ten soubor nestydi tak nevim proc by ho nemel poslat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sodan
Zaslal: ne březen 13, 2016 19:22 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 8
Vážený pane Ospalík,

zaplatil jste si úpravu řídicí jednotky motoru, za účelem zvýšení výkonu motoru v deklarovaném rozmezí 5 - 13%. Nic víc! Službu jsem Vám poskytl, vy jste ji uhradil a tím je to uzavřené. Pokud jste nebyl spokojen, měl jste bezodkladně poskytnutou službu reklamovat.

Nabídl jsem Vám nezávislé kontrolní měření. Bez něj se nedobereme ničeho. Jen bych se opakoval.

S ohledem na to, že mě zde bez jediného důkazu veřejně obviňujete a vyhrožujete, Vám nic posílat nebudu. Po kontrolním měření si s jednotkou můžete dělat co chcete.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marao
Zaslal: ne březen 13, 2016 19:42 pm Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
Vyhrozovat ??? Ne upozornuji, sak to si rekneme u osobniho setkani blize se to. Hezky den, mate strach ze by lide rekli ze to stoji za hovno proto ani radeji ten soubor nenahrajete nikam. Kdybyste mel ciste svedomi tak ho nahrajete na web at se ostatni pokochaji jakou praci delate. Sak to mate zaplacene tak oco se Vam jedna? Oto ze by zjistili ostatni kde je pravda?
Ja si proste stojim ze jste na me udelal podvod. Tim to konci, ty reference udam po webech kde jste ve vyhledavacich.

Hlavne ze pisete nejste nalejvac sw.... Kdyt to je presne ono to co jste delal vy!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yary1
Zaslal: ne březen 13, 2016 20:00 pm Citovat
Založen: 9.5.2008 Příspěvky: 116
To tak nutne potrebujes ? Sis dodrbal puvodni a nemas zalohu?

Fakt me to tak prijde. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marao
Zaslal: ne březen 13, 2016 20:22 pm Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
yary1 napsal:
To tak nutne potrebujes ? Sis dodrbal puvodni a nemas zalohu?

Fakt me to tak prijde. Rolling Eyes


kdyby se mi jednalo oto nechám tam dát original, ale spíše se jedná oto ať vyjde pravda najevo. Uvidí se jaký je pán úpravce. Má strach jinak by to sem dal.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: ne březen 13, 2016 20:59 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Kdo je ota??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomík
Zaslal: ne březen 13, 2016 21:04 pm Citovat
Založen: 9.1.2011 Příspěvky: 580
K napsal:
Kdo je ota??

Spíš otík

_________________
bmw,bmw,bmw od roku 1995 stavba závodních aut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: ne březen 13, 2016 21:19 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
:D To také...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 5 z 6    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 20:15 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.