Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  Kontrola souboru - je to dobrá úprava?
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 4 z 6    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Kontrola souboru - je to dobrá úprava?

Autor Zpráva
marao
Zaslal: pá březen 11, 2016 17:29 pm Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
eazy20 napsal:
marao pekne si sa ukazal a tak ti treba,aspon si sa poucil,ze cena za upravu nie je vsetko


Poucil jsem se tim, jak mi digi drive psal ze to radeji prenechat odbornikum, necekal jsem ze pan je takovy podvodnik. Uz jsem poucen radeji sverit firme, ktera se tim zabyva. A navic to v cene odbrzdi, ikdxz je ta cena vyssi, ale spokojenost pak je jista. Takto tam mohl nahrat cokoliv a clovek, ktery nezna co ma hledat v tom souboru tak nevi zdali je to v poradku. Muze pak clovek navykladat ze je to delane prro zivotnost motoru pritom prinos zadny a jine nesmysly
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dreizig5
Zaslal: pá březen 11, 2016 17:48 pm Citovat
Založen: 11.9.2012 Příspěvky: 461
marao napsal:
Pan ma jednoduse na vyber. Dement hele myslis pana z www.sodan.cz , nenecham to jen tak.

Kdo se tu bavi o ranach ??? Ty tu vytahujes fyzicke nasili? Tak daleko snad nebude nutno az zajit. Nekdy spatne reference a jine znamena vic jak dostat. Je to jeho prace:)


dement seš ty,ne sodan,měls to reklamovat hned,a né do toho rýpat,ted si mužeš víš co,a pokud ti sodan nabízel náhradu a nebo po měření vrácení peněz,tak nechápu proč to řešíš!!!a ještě veřejně!!!
pokud to je jak se vyjádřil sodan,tak já být sodanem,tak ti rozbiju hubu,a zpřerážím ruce,at nemužeš psát takoví hovna Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roland702
Zaslal: pá březen 11, 2016 20:06 pm Citovat
Založen: 21.9.2007 Příspěvky: 636
Laughing Laughing nahrajte to pak na TUBU jak to dopadne s tim prupleskem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marao
Zaslal: pá březen 11, 2016 20:14 pm Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
Smile) jak rikas byla by to asik podivana, ale takto to neni nutne resit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: pá březen 11, 2016 20:21 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
A to je důvod proč tyhle dementy posílám ke "konkurenci" Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: so březen 12, 2016 7:08 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
marao napsal:
Takte jste me podvedl tohle si vyridime na osobnim setkani strasne se tesim doufam ze budu jen prihlizet.

Udelal jste na me podvod. Ty penize ni jeste rad vratite uvidite.

Jen mimochodem po vasem radoby upraveni do jednotky sla jina mapa, tu vasi jsem si nechal vytahnout jen kdyby nahodou. Jste podvodnik nebojte bude to brzy o vas vsude videt. To co jste delal je nalejvarna jako to tu nazyvaji. Me to nestoji nic, ale Vase reference to jsou.


Hodne zdaru pane podvodnik


hochu ty asi budeš pěkný zbabělec protože :

vyhrožuješ někomu tím že se bude jenom koukat a pod tím si dokážu představit jen jediné : že dáš někomu peníze aby někomu jinému dal přes hubu.

no , na to už dneska není moc doba , protože na pořádného gangstera prachy nemáš (jako socka somrující otunění staré octavie) a na nějakých pár bezmozků odkudsi z posilovny stačí jedna legálně držená zbran a dobrý právník ...

už vidím jak ti kámoši bezmozci poděkujou za dlouholetou léčbu prostřelené nohy , kterou absolvují ve vězenské nemocnici ( v lepším případě)

jinak to co tady tady předvádíš představuje naplnění skutkové podstaty par. 353 tr. zákona :
(1) Kdo jinému vyhrožuje usmrcením, těžkou újmou na zdraví nebo jinou těžkou újmou takovým způsobem, že to může vzbudit důvodnou obavu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok nebo zákazem činnosti.

(2) Odnětím svobody až na tři léta nebo zákazem činnosti bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
a) jako člen organizované skupiny,
b) vůči dítěti nebo těhotné ženě,
c) se zbraní,
d) na svědkovi, znalci nebo tlumočníkovi v souvislosti s výkonem jejich povinnosti, nebo
e) na zdravotnickém pracovníkovi při výkonu zdravotnického zaměstnání nebo povolání směřujícího k záchraně života nebo ochraně zdraví nebo na jiném, který plnil svoji obdobnou povinnost při ochraně života, zdraví nebo majetku vyplývající z jeho zaměstnání, povolání, postavení nebo funkce nebo uloženou mu podle zákona.


A ty ve své inteligenci nalejvače co si myslí , že vychytračí ze světem ,ještě navíc píšeš takové věci veřejně a prokazatelně na internet , kde si je může kdokoliv zkopírovat a použít jako důkaz proti tvé duté hlavě ....

Takže se radši přejmenuj a dělej že nic , bude to to nejlepší co ted můžeš udělat , protože se taky může stát , že si starší vězni budou říkat : hele přišla nová mladá děvka ... a tvoje prdel pozná středověk Smile))

p.s. když už jsme u ladění aut , tak pořádně ladit se dá jen s emulátorem jako je třeba OLS300 a to má jen pár lidí tady u nás , to ostatní jen kopírují a odhadují změny podle nějakého jiného softu a je úplně jedno jestli mají či nemají "brzdu nebo setrvačník "
Wink

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sodan
Zaslal: so březen 12, 2016 9:25 am Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 8
Hlavně klid pánové, nejsme na divokém západě...

Zcela odbíháte od podstaty věci. Je úplně jedno, jestli je/byla v jednotce záloha, nebo jedna ze 3 vyhotovených úprav. Rozhodující je, jestli došlo před rokem úpravou k delkarovanému navýšení výkonu. To bohužel s ohledem na časový odstup ( může dojít ke zhoršení stavu motoru, další výměně celého motoru) tak i provedeným zásahům ( opakovaná manipulace s jednotkou) nelze prokázat.

Já pana Ospalíka chápu. Před rokem si nechal udělat úpravu u mě, zaplatil za ni. Po čase se rozhodl, že provede další mechanické úpravy na motoru, což sebou obnáší další úpravu, která se již odbrždění nevyhne. Tak se snaží doslova "vytřískat" zpět prostředky, které vynaložil na předchozí úpravu, kterou dosud řádně, bez jediné reklamace, užíval.

Každý serózní podnikatel - úpravce na své dílo poskytuje ze zákona záruku. Proto nechápu, proč pan Ospalík odmítá řesení sporu formou řádné reklamace, na kterou má nárok? Opakovaně jsem nabídl kontrolní měření, vrácení peněz atd. Více pro něj udělat nemohu.

Samozřejmě mám kopie emailů, screenshoty fór atd. Myslím, že to k rozptýlení pochyb o tom, že jsem údajný podvodník stačí. Proti pomluvě se brání sice těžko, ale jde to mj. stejnou cestou, jako proti vyhrožování. Opravdu nerozumím tomu, jak může někdo, kdo nemá zájem o řešení, někomu vyhrožovat a pomlouvat jen na základě odhadu lidí. Neomylný je pouze Bůh, ale toho nikdo dosud neviděl. Proto zde máme možnost reklamace, která měla být podána bez odkladu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: so březen 12, 2016 11:08 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
No nevim, na Sodana jsem nikdy neslysel zadnou pomluvu,
je kousek ode me, ale tohle co tu ctu mi pripada, ze majitel
pekace je trosku mimo.Asi potrebuje udelat GO auta, a nevi
kde by na tu starou vrazdu vzal love.
Teda, jestli ta uprava je od nej, jinak to je masakr.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dreizig5
Zaslal: so březen 12, 2016 14:50 pm Citovat
Založen: 11.9.2012 Příspěvky: 461
nebo je to konkurence vedle z dědiny Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: so březen 12, 2016 16:01 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
dreizig5 napsal:
nebo je to konkurence vedle z dědiny Laughing

i když jak je to doopravdy s tou nalejvarnou se taky vlastně neví ... Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecu123
Zaslal: so březen 12, 2016 20:28 pm Citovat
Založen: 9.12.2010 Příspěvky: 119
ten clovek je asi nemocny ne ?
Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: ne březen 13, 2016 10:25 am Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
anydraj napsal:
No nevim, na Sodana jsem nikdy neslysel zadnou pomluvu,
je kousek ode me, ale tohle co tu ctu mi pripada, ze majitel
pekace je trosku mimo.Asi potrebuje udelat GO auta, a nevi
kde by na tu starou vrazdu vzal love.
Teda, jestli ta uprava je od nej, jinak to je masakr.

Sodan,nebo p.J. znám ještě z doby kdy byl na východě čech a vždy se choval slušně,vše fungovalo a dohody platily tak jak se sjednalo,nevidím chybu u něho,to že se tu masíruje nějakej smrad se souborem aní neví kterej to je a ktrej chce porovnat viz edit 1. post,je jen divadýlkem pro jeho pubertální kámoše a metoda jak vyzrát nad akné...
Už má kabel,umí vyčítat,ono to jednou klapne že mu lehne ecu,očividně nikam nepojede,nezaplatí nic dražšího a jen vysírá Wink
ta "Stage 1 UTUK" ze zmizelího postu,je nebo byla jeho osobní práce,asi to jelo trochu víc,a když sklidil hned ovace od chuckyho tak to musel zazdít jinou prasárnou s teatralní omáčkou...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
marao
Zaslal: ne březen 13, 2016 10:58 am Citovat
Založen: 2.9.2015 Příspěvky: 51
Nevim proc do toho zatahujete chuckyho.

Jinak auto je v serii zadne upravy tam nejsou. Nechapu proc tedy pan nechce abych udelal test toho souboru ktery je v zipu a ktery byl nahran po jeho odladeni. Porad rika ze ma jiny soubor. Proc tam nebyl? Proc tam byl tento udelal chybu ze jej tam nenahral? Proc tam nahral neco co tam nema byt??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecu123
Zaslal: ne březen 13, 2016 11:22 am Citovat
Založen: 9.12.2010 Příspěvky: 119
smozrejmne sodan nee
marao si tady asi fakt neco dokazuje
prestan tady vsechny otravovat hloupostma a tvejma vymyslenostma
bud to jed reklamovat tam kde ti to delali
nebo si mel porad tu svou ale neotravuj ostatni
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: ne březen 13, 2016 11:37 am Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
A proč tě zajímalo tohle http://checksum.cz/forum/viewtopic.php?p=69843&highlight=#69843
To opravdu budí důvěru,mužeš se čílit jak chceš ale myslím že jsi na jakoukoli náhradu pseudo škody,či reklamaci ztratil nárok tím jak si se v tom začal vrtat doma,od září co si se registroval jen kontrola sw a takové to domácí chipování coo Very Happy
Teď se múžeme jen domnívat co si tam ve skutečnosti měl nahrané a jen by mě zajímalo jak to chceš prokazovat,dobrá vúle p.Jenčovského že ti chce vyjít vstříc je obdivuhodná,važ si toho a ukonči tuhle kauzu,dřív než tě to bude mrzet!

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 4 z 6    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt duben 18, 2024 9:03 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.