Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  prosim o pomoc rozpoznani adres
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další

prosim o pomoc rozpoznani adres

Autor Zpráva
Jtdpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 11:32 am Citovat
Založen: 6.2.2016 Příspěvky: 8
Ahoj, potreboval bych prosim napsat co to je za mapy, winols mi ukaze jen minimum, ostatni nejsou popsany, alfa romeo 156 2,4 jtd 100kw, nejde mi sem dat foto, tak mrknete na odkaz, diky za pomoc Smile https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/v/t34.0-12/12647912_1048026348591254_1205523273_n.jpg?oh=dc9aeee066b03280cc96bee9317bc9ac&oe=56B95B21&__gda__=1455014661_51e216c67fd1b7dac8b1e506e2561841
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: ne únor 07, 2016 11:57 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
napiš na podporu : www.evc.de/support

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jtdpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 12:25 pm Citovat
Založen: 6.2.2016 Příspěvky: 8
to muzu? nemam origo verzi, mam jen stahlou cracklou, nedelam to jako praci delam si to jen pro sebe
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
djrjay
Zaslal: ne únor 07, 2016 15:04 pm Citovat
Založen: 2.3.2009 Příspěvky: 692 Bydliště: PD-SK
Jtdpower napsal:
to muzu? nemam origo verzi, mam jen stahlou cracklou, nedelam to jako praci delam si to jen pro sebe


ako kazdy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jtdpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 16:15 pm Citovat
Založen: 6.2.2016 Příspěvky: 8
djrjay napsal:
Jtdpower napsal:
to muzu? nemam origo verzi, mam jen stahlou cracklou, nedelam to jako praci delam si to jen pro sebe


ako kazdy Very Happy
tak jako promin nebudu si kupovat origo veci za desitky tisic, abych si mohl upravit svoje 16let stary auto Very Happy snad se nekdo najde Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 17:25 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
Benzin taky nekomu ukradnes kdyz potrebujes jet jen kousek a on ho vlastne neplatil?

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jtdpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 18:14 pm Citovat
Založen: 6.2.2016 Příspěvky: 8
Tak ja nevedel, ze je to tak tajny nekomu napsat adresy map Very Happy nebo jak to je? Nepohybuju se v chiptunerskym biznise, ale neprijde mi to jako neco cim bych mohl nekoho ohrozit, mozna tak moje auto Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 18:21 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
Jtdpower napsal:
Tak ja nevedel, ze je to tak tajny nekomu napsat adresy map Very Happy nebo jak to je? Nepohybuju se v chiptunerskym biznise, ale neprijde mi to jako neco cim bych mohl nekoho ohrozit, mozna tak moje auto Laughing


Ja taky nedelam dalnice, ale potreboval bych tu vyasfaltovat kus parkoviste a taky mam ten asfalterskej kram ukrast?

To neni o tajnosti, pouzivas kradeny software a jeste se k tomu verejne hlasis a cekas ovace? Jsem oficialni dealer EVC a moc se mi to nelibi, spolecnosti EVC jsi zpusobil skodu - co ty na to?

A kdyz neznas adresy, tak jak vis jak mas ty urcity mapy upravit? Kabel se ti valel nahodou v supliku nebo jsi ho taky ukradl?

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jtdpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 19:27 pm Citovat
Založen: 6.2.2016 Příspěvky: 8
tpower napsal:
Jtdpower napsal:
Tak ja nevedel, ze je to tak tajny nekomu napsat adresy map Very Happy nebo jak to je? Nepohybuju se v chiptunerskym biznise, ale neprijde mi to jako neco cim bych mohl nekoho ohrozit, mozna tak moje auto Laughing


Ja taky nedelam dalnice, ale potreboval bych tu vyasfaltovat kus parkoviste a taky mam ten asfalterskej kram ukrast?

To neni o tajnosti, pouzivas kradeny software a jeste se k tomu verejne hlasis a cekas ovace? Jsem oficialni dealer EVC a moc se mi to nelibi, spolecnosti EVC jsi zpusobil skodu - co ty na to?

A kdyz neznas adresy, tak jak vis jak mas ty urcity mapy upravit? Kabel se ti valel nahodou v supliku nebo jsi ho taky ukradl?
vsak pohoda nic nerikam jen se ptam, staci rict, ze to je know how chiptuneru co maj origo programy na to a tucne si za to zaplatili, muj motor znam dobre, a vim jaky hodnoty to snese na netu se toho da vyhledat hodne, a upravit to ve winolsu to neni zas tak tezky, ale bohuzel neznam ty adresy, takze mam smulu Smile a s tim kabelem ti to snad je jasny
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chucky
Zaslal: ne únor 07, 2016 20:12 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
vyvrtat zub taky není těžký, vemeš vrtačku, vyvrtáš díru. já blb si někdy říkám proč za to platit. Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jtdpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 20:15 pm Citovat
Založen: 6.2.2016 Příspěvky: 8
no jo, ale neudelas to tak dobre jako profik, stejne tak ja neudelam dobre soft jako profik Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: ne únor 07, 2016 20:36 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
když znáš motor dobře , kolik je předvstřiků před hlavním vstřikem ? Wink

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jtdpower
Zaslal: ne únor 07, 2016 21:19 pm Citovat
Založen: 6.2.2016 Příspěvky: 8
1-3, ale odbihame od tematu, zrejme se to tu stejnak nedovim, takze mi nezbyde nic jineho nez zaject k nekomu na chip, a nebo jestli mi to nekdo za nejaky peniz prozradi Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: po únor 08, 2016 7:05 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
napiš že chceš čip a uvidíš jak se začnou dementi podbízet přes soukromé zprávy...
přesně ti co taky mají crack pro svoje účely a navíc pocit že rozumí věci ....
to uvidíš tu sebechválu a "zkušenosti"

Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vopi
Zaslal: po únor 08, 2016 10:35 am Citovat
Založen: 2.9.2007 Příspěvky: 489
Jtdpower napsal:
1-3, ale odbihame od tematu, zrejme se to tu stejnak nedovim, takze mi nezbyde nic jineho nez zaject k nekomu na chip, a nebo jestli mi to nekdo za nejaky peniz prozradi Cool


Pochop, že chceš něco co stojí hodně peněz - hodně lidí tady strávilo tisíce hodin tím aby to pochopili a investovali statisíce do vybavení a teď rozhodně toto knowhow neříkají všem na počkání či na požádání. Buď se vydáš stejnou cestou a budeš se vše učit a nebo měj úctu k těm, kteří to umí a věnovali tomu ten čas a peníze a nech si to upravit od těch co rozhodně vědí co dělají!!!!

_________________
ECU
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 6:28 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.