Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  Fabia 1.9TDI 74kw 038906019AF
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další

Fabia 1.9TDI 74kw 038906019AF

Autor Zpráva
biggy
Zaslal: ne říjen 11, 2015 15:57 pm Citovat
Založen: 18.8.2015 Příspěvky: 16
Caute Smile mel bych takovy dotaz . Fabia 1.9tdi 74kw je tam strasna odezva v plynovem pedalu je to normalni ?? kolega si to kvuli tomu nechaval i chipovat a podle nej to prej pomohlo a ted se mu zase zavada vratila Smile ja vim je to k smichu Smile ale jak se vam ty fabky chovaji ??

http://uloz.to/xDsKT2rQ/038906019af-bin

tohle tam mel.. koukal jsem do toho a na turbu tam bylo az 2360 tak jsem mu ubral .ale mam takove obavy ze ty velke odezvy v plynu nebudou zpusobene chipem kdyz mu to delalo uz predchipovanim.. no třeba poradite
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: ne říjen 11, 2015 17:51 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
ked si mu na turbo tlak pozeral a upravil ho tak co si to cele poriadne neupravil? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biggy
Zaslal: po říjen 12, 2015 16:57 pm Citovat
Založen: 18.8.2015 Příspěvky: 16
Protože nechipuju .jako nejake drobnosti umim ale jde mi spis o to jestli je to u te fabie normalni... nechaval si to čipovat kvuli tomu a stejne odezva na plynu je... nejde tady o chip jen jsem tu dal co jsem od nej vytahnul... jde mi jen o nazory pokud se stim nekdo setkal.. nejsem zvedavy na blbe kecy frajirku na tomto foru.doufam že si rozumime
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biggy
Zaslal: po říjen 12, 2015 17:00 pm Citovat
Založen: 18.8.2015 Příspěvky: 16
a co se toho chipu tyka..rekl bych ze je vpohode .trosku ostřejši jen na turbu se mi zdalo zbytecne moc nic vic.. ale osobne si myslim že stimto chipem by ta fabka mela jezdit trosku lip nez jezdi... na diagnostice zadna chyba proste nic.proto se ptam
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: po říjen 12, 2015 17:39 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
ak to je v pohode podla teba,tak ok

odozva ma byt normalna,fabia nema odozvu nicim vynimocnu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biggy
Zaslal: út říjen 13, 2015 2:50 am Citovat
Založen: 18.8.2015 Příspěvky: 16
Tak tomu nerozumim. neco tam bude špatne jen zjistit co . jak rikam delalo to i v zakladu tak chipem to nebude
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uchotd
Zaslal: so říjen 31, 2015 11:10 am Citovat
Založen: 9.2.2015 Příspěvky: 25
nahraj tam seriu a hned uvidíš,ale plyn reaguje normalne,zaleží čo máš v DW nastavene.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: so říjen 31, 2015 12:39 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
"čipovat" umíte a změřit si diagem čidla ne ? brýden tady zvláštní škola nevíte jak začíná abeceda ? Mr. Green Mr. Green

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uchotd
Zaslal: so říjen 31, 2015 13:40 pm Citovat
Založen: 9.2.2015 Příspěvky: 25
pridat 10% je jednoduchšie ako otvorit blok meraných hodnôt a zaoberat sa niečím Very Happy
chip= problem solved Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: ne listopad 01, 2015 7:45 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Uchotd napsal:
pridat 10% je jednoduchšie ako otvorit blok meraných hodnôt a zaoberat sa niečím Very Happy
chip= problem solved Very Happy
myslíš přidat 10% v mapě která se sama označila v kradeném softu ?
ted už jen vědět na co ta mapa je a s čím to ještě souvisí ...

Stejně je sranda jak všichni ti lálové s kablíkem za litr , se snaží prasit auta a ani jeden se k tomu nepřizná,....
všichni to "jen vytáhli" , když se pokoušeli ukrást nějaký čip a nalejt jinému dementovi za peníze do auta a ono to kurva nešlo ...
a přitom už se to několikrát povedlo .


Rolling Eyes

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biggy
Zaslal: pá leden 01, 2016 10:51 am Citovat
Založen: 18.8.2015 Příspěvky: 16
Co to tu zas blabolis ? byla vadna vaha vzduchu .problem vyřešen. bohužel se majiteli nechce kupovat nova vaha takže zatim jezdi s maf off map to už je jeho problem.

a co se toho chipu tyka . tak ten tam je cca 2roky a stal ho prej 2500.to je vse vytahl jsem ho podelil se svama a tvoje komentaře jsem s prominutim ani nevyžadoval.. jsi takovej ten smoula co jen piše nesmyslne blaboly Smile nevim asi se snazis nahanet prizpevky Very Happy jinak nevidim zadny smysl proč tady vubec jsi Smile takovej ťulpas Very Happy když neumis človeku poradit nebo nemas nejaky typ tak proč zde vubec neco komentuješ ? Smile a ano mam kabel jak ty piše za litr Very Happy samozdrejme pro vlastni učely Very Happy a abych pravdu rekl vživote jsem nechtel po nikom penize Very Happy divne že ?? hold pokud mužu tak pomužu .nejsem jeden z debilu jako ty co napichnou nekomu auto na diag a uz za napichnuti chcou 300 Very Happy ja to delam rad a pokud prijede naky kamarad ze chce neco nakodovat tak mu stim rad pomužu a nesnažim se s každeho delat osla jako ty Smile asi te maminka malo bila že jsi tak drzy klouček Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá leden 01, 2016 11:09 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
biggy napsal:
Co to tu zas blabolis ? byla vadna vaha vzduchu .problem vyřešen. bohužel se majiteli nechce kupovat nova vaha takže zatim jezdi s maf off map to už je jeho problem.

a co se toho chipu tyka . tak ten tam je cca 2roky a stal ho prej 2500.to je vse vytahl jsem ho podelil se svama a tvoje komentaře jsem s prominutim ani nevyžadoval.. jsi takovej ten smoula co jen piše nesmyslne blaboly Smile nevim asi se snazis nahanet prizpevky Very Happy jinak nevidim zadny smysl proč tady vubec jsi Smile takovej ťulpas Very Happy když neumis človeku poradit nebo nemas nejaky typ tak proč zde vubec neco komentuješ ? Smile a ano mam kabel jak ty piše za litr Very Happy samozdrejme pro vlastni učely Very Happy a abych pravdu rekl vživote jsem nechtel po nikom penize Very Happy divne že ?? hold pokud mužu tak pomužu .nejsem jeden z debilu jako ty co napichnou nekomu auto na diag a uz za napichnuti chcou 300 Very Happy ja to delam rad a pokud prijede naky kamarad ze chce neco nakodovat tak mu stim rad pomužu a nesnažim se s každeho delat osla jako ty Smile asi te maminka malo bila že jsi tak drzy klouček Razz


člověče ty ses rozepsal ... akorát jedna věta popírá druhou , ale jinak dobrý Wink

majitel nemá 1600 na novou váhu , tak je tam MAFOFFMAP , co to je ?

nejsem jeden z debilů, kteří chtějí peníze za diagnostiku, to je hláška roku -- Laughing

čipuji, váhu změřit neumím (kanál 3 vagcom) a proto napíšu těm debilům co chtějí peníze , třeba mi někdo poradí a hlavně nejsem zvědavý na blbé kecy Shocked

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biggy
Zaslal: pá leden 01, 2016 12:55 pm Citovat
Založen: 18.8.2015 Příspěvky: 16
Je mi jedno jestli ma 1600 na vahu nebo ne. Smile proste doposud ji nevymenil.jeho vec

nedelej ze nevis co je maf of Very Happy

a ano sprominutim debil pro me jsi Smile obcas si ujizdim nad ctenim tech tvych sraček Smile a podotykam že nečipuju Very Happy tak si tady porad nejed svoji pisničku-pisničku o nalejvacich Smile i do me octy jsem si tady nechal od jednoho šikovneho klučiny delat mapu . to znamena že chipuju ? Very Happy a ano i v merenych blocich se orientuju to čumiš co Very Happy jen me udivuje tve mysleni.. človek ktery vytahne z fabky chip a da tam origo aby zjistil jestli to neni nahodou tim jeho slavnym chipem je nalejvac nebo chiptuner ? Very Happy tak to dekuji za lichotku Smile nakonec vse bylo prepracovano clovekem ktery se vtom vyzna a ja opet jen naflashoval zpatky abychom si rozumeli Smile ty trubko Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
biggy
Zaslal: pá leden 01, 2016 13:06 pm Citovat
Založen: 18.8.2015 Příspěvky: 16
jo a malem bych zapomel vyvratit i tvou dalsi myšlenku o tom že si clovek koupi galeto z duvodu ze na nem bude vydelavat Smile

Možna to tak u spousty lidi je Smile
Ale budou tu i lidi kteri si kabel koupili pro vlastni učely jako já Smile a to jen stoho duvodu že kdyz pojedu na emise tak nemusim nikomu platit aby mi tam dal zpatky origo kdyby byl nejaky problem na emisich Smile možna ti to prijde jako hloupost Very Happy ale ja si ho opravdu stohoto duvodu koupil Smile a to že obcas nejaky znamy prijede ze si nechal upravit chip jestli mu ho tam nahraju tak proč bych to neudelal Smile rozhodne je to jejich riziko a to proto ze za to penize neberu Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Robin
Zaslal: pá leden 01, 2016 17:22 pm Citovat
Založen: 26.12.2007 Příspěvky: 899
biggy napsal:
Co to tu zas blabolis ? byla vadna vaha vzduchu .problem vyřešen. bohužel se majiteli nechce kupovat nova vaha takže zatim jezdi s maf off map to už je jeho problem.

a co se toho chipu tyka . tak ten tam je cca 2roky a stal ho prej 2500.to je vse vytahl jsem ho podelil se svama a tvoje komentaře jsem s prominutim ani nevyžadoval.. jsi takovej ten smoula co jen piše nesmyslne blaboly Smile nevim asi se snazis nahanet prizpevky Very Happy jinak nevidim zadny smysl proč tady vubec jsi Smile takovej ťulpas Very Happy když neumis človeku poradit nebo nemas nejaky typ tak proč zde vubec neco komentuješ ? Smile a ano mam kabel jak ty piše za litr Very Happy samozdrejme pro vlastni učely Very Happy a abych pravdu rekl vživote jsem nechtel po nikom penize Very Happy divne že ?? hold pokud mužu tak pomužu .nejsem jeden z debilu jako ty co napichnou nekomu auto na diag a uz za napichnuti chcou 300 Very Happy ja to delam rad a pokud prijede naky kamarad ze chce neco nakodovat tak mu stim rad pomužu a nesnažim se s každeho delat osla jako ty Smile asi te maminka malo bila že jsi tak drzy klouček Razz



Kdybys sis koupil aspoň jediný ofiko kabel tak bych chtĕl vidĕt jak bys neďal ze sebe jak jsi nazval debila a budeš to napojovat zadarmo .Oni ty vývojáři také musejí jíst to ti maminka asi neřekla .Ty dĕlaš charitu na úkor tĕchto lidí .

_________________
VagCom304,china seeprog,tla012
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je so duben 20, 2024 0:43 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.