Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Pravidla, připomínky k foru, oznámení  »  zpoplatnění
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

zpoplatnění

Autor Zpráva
DIGI-DELETED
Zaslal: čt červenec 10, 2014 6:14 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
automara1 napsal:
Žádná sláva čekal jsem toho více téměř 200 čumilů a 11 reakcí.
Asi sosaj co jde Laughing Laughing

hodně lidí sui tu dělá byznys přes sz právě s těmi nováčky a ti žádné spoplatnění nechtějí ani za nic Smile
daně taky neplatí a ještě platit forum... Laughing Laughing Laughing

jo a myslel někdo na chudáka kuchaře který taky potřebuje "vopravyt káru po netu"

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: so červenec 12, 2014 9:28 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Hydra napsal:
Myslim ze k nicemu jinymu nez vic prace to nepovede. Kazdopadne jestli vas sere novacek typu ja, tak ja bych tu registraci zaplatil a ptal se stejne. Stejne bych iritoval digiho a dalsi a stejne bych dostaval cocku.

Proste to tu zruste a je to.


tebe nikdo nemyslel, ty nejsi osel co se kvůli problému s vlastní károu zaregistruje na forum a žebrá a ani neví co...
já myslim že zrovna ty bys litr dal Smile nebo zdejší help for you který proběhl all inclusiv , nemá cenu toho litru ? Wink Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaTDI
Zaslal: so červenec 12, 2014 14:11 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
No já vám do toho nechci kecat, ale nemyslim si, že zrovna zpoplatnění splní kýženej účel (jistě, pár "trotlů" to eliminuje, ale celkově pochybuju, že stoupne kvalita, spíš to prořídne a i ten trotl může mít přínosnej příspěvek )... Už dneska jsme i přes "početnou všetunerskou obec" míle daleko třeba za maďarama, rusama, atd. (amíky nevyjímaje)
Tim spíš tady pak vymizej i "ajťáci", který jsou dneska i na ty auta potřeba a obživu maj v jinejch oborech, ač toho s řj, apod. uměj podstatně víc než kdejakej "nalejvač" (to jsou ti v hodpodách? ... Very Happy )
Já bych byl spíš pro změnu pravidel např. co do linků/příloh na boardu, atd. ... pro dost nalejvačů je v tomhle fóru jediný plus a to je čeština ... na jinejch free fórech se toho dá dozvědět imho podstatně víc a to ne za prachy, ale stylem "ty podrbeš mě, já podrbu tebe", což je spíš ta cesta (pokud teda nechcete skončit jako "pochlebovači" nebo "propagátoři" pravidel automobilek/koncernů, popř. těch schopnějších, kteří na fórech tohohle typu většinou čas neztrácej a který vás nechaj si "ždibec" ze svýho zisku taky vydělat ... )
A teď hoďte kamenem ... (askety Wink )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra
Zaslal: ne červenec 13, 2014 17:39 pm Citovat
Založen: 6.7.2013 Příspěvky: 184
DIGI-DELETED napsal:
Hydra napsal:
Myslim ze k nicemu jinymu nez vic prace to nepovede. Kazdopadne jestli vas sere novacek typu ja, tak ja bych tu registraci zaplatil a ptal se stejne. Stejne bych iritoval digiho a dalsi a stejne bych dostaval cocku.

Proste to tu zruste a je to.


tebe nikdo nemyslel, ty nejsi osel co se kvůli problému s vlastní károu zaregistruje na forum a žebrá a ani neví co...
já myslim že zrovna ty bys litr dal Smile nebo zdejší help for you který proběhl all inclusiv , nemá cenu toho litru ? Wink Laughing Laughing


Ty cece.. tohle forum byla spis motivace k tomu se na to nevysrat.. hlavne kdyz jsem videl kdo to dela a jak to dela. Nejhodnotnejsi zdroj faktu pro me nebylo ani zadne jine forum, ale jeden dobrotivy anglican co se nebal sve znalosti hodit na net. Fakt ale je ze toho litra bych dal. Dal jsem dalsi tisicovky za diag a par tisicovek za osciloskop. Musim ale priznat, ze uz se par mesicu niceho nedotykam.

Inu kratky, intenzivni a uzasny konicek..

Az budu mit vetsi penize vezmu nejakeho stareho benzinoveho golfa a udelam z nej neco uplne jineho. Pak si sem tu registraci rad zaplatim.

_________________
Milovat vuni spaleneho benzinu! Vic netreba Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: po červenec 14, 2014 16:05 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Na co zpoplatnit.Nesmysl.Kdyz nechces tak nic neresis, pripadne si to vyresite pres SZ.
Tady se zas nedozvis citlive data, to si rekneme mezi sebou, a nebudeme to zde ventilovat.
A ty veprove hlavy co neumi pouzit odkaz hledat, tam se jen podivam co resi.
Ale obcas probono pomuzu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Elektrik
Zaslal: út červenec 15, 2014 12:18 pm Citovat
Založen: 30.10.2008 Příspěvky: 81
Absolutně nejsem proti zpoplatnění. Když na to přijde zaplatím rád, jen mám obavy že už sem nepolezou ty týpci co mě dokážou občas rozesmát svýma dotazama Very Happy Někdy je to docela příjemný zpestření pracovního dne Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: út červenec 15, 2014 12:30 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Jasne, zaplati kazdej a bude to vypadat uplne stejne.
Kdyz chce nekdo pomoct tak napise, kdo to nechce ventilovat pres forum
tak to udelaj pres SZ, zbytek jsou proflakly veci.
Takze zpoplatnit pristup je kravina
A navic je spousta for, kde to resi.Staci odkaz do Google.
Jen zde se resi ptakoviny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DIGI-DELETED
Zaslal: st červenec 16, 2014 12:01 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Necyklopedie:Pravidla

to jsou pravidlajako fík Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 19:10 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.