Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Ford Sid206 2.0tdci 07-
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Ford Sid206 2.0tdci 07-

Autor Zpráva
paja
Zaslal: čt květen 29, 2014 9:22 am Citovat
Založen: 7.3.2007 Příspěvky: 385
Jak myslíš kámo .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadrysek
Zaslal: čt květen 29, 2014 9:26 am Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
Vyznas se v te sid 206? Ecm prave nic moc z map neukaze...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadrysek
Zaslal: čt květen 29, 2014 9:27 am Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
A siemens ppd chce full bdm
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: čt květen 29, 2014 11:49 am Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
ecm ti správně zobrazí data jedině tehdy pokud máš správně stáhlej dump z ecu pokud je driver napsanej na obd tak obd pokud na bdm tak bdm jedinej sw co umí zobrazit cokoliv z čehokoliv je ols jenže k tomu zas nemáš damos takže taky nic a pokud si chceš vytvořit definici pro danou ecu tak je ideální pomocnik map3D ale ten zas bez licence nemá databázi map takže taky nic nj těžká doba co? kámo používám na upravy ecm titanium origo ols black map3d origo edcsuite tunerpro efilive hptuners a občas i excel jde všechno jen se v tom musí člověk orientovat a trošku s tim dělat Wink

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadrysek
Zaslal: čt květen 29, 2014 13:34 pm Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
Ok, dekuju moc za pomoc, alespon nekdo tu dokaze cloveka popostrcit dal,l... Samozrejme nechci sosat po nikom vsechny informace, ale jen mi vazne stacilo naznacit jakou cestou dal, zbytek se s tim chci trapit, ale preci jen tohle neni edc 15p. Sam mam opravnu pc a mobilu doma, takze mi neni ani stanice cizi a zaklady jsem sbiral uz od dob didaktiku, a mam i svoji autodilnu se zvedakem a vsim vybavenim co je potreba, takze nejsem jen sulin, co ma notebook a zkousi lejt nekam nejake cisilka bez mozku, ale autum rozumim podrobne dost a dost, tak spojenim techto zkusenosti logicky vyplynulo zkusit soft v jednotce, ale jelikoz jsem si na vse vydelal sam (zadnej tatinek, ani dedictvi atd) tak jsem si koupil cinskou krabicku do zacatku abych vedel o co vubec jde... nejsem zly clovek, naopak velmi prejicny vsem, ale pokud mi nekdo hned napise at se napichnu na vidle, tak to nastve... timto jeste jednou moc dekuji za nakopnuti jak dal Smile stejne jeste sezenu jinou jednotku abych ji zkusil napichnout pres bdm, at vim o co jde... myslim ze potom bude pouzitelnej i siemens ppd maps...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá květen 30, 2014 6:28 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Kadrysek napsal:
jsi jen debilek, co si koupil za nesmysl vybaveni a ted Te sere, ze si kazdej kluk muze koupit za zlomek ceny to, cim ty jsi se zadluzil a ksefty uz nejdou vid? Smile) Procetl jsem si spoustu temat tady a vazne jsi normalni zamindrakovanej cechacek, tak Te prosim, radeji uz nic nepis, protoze ze sebe delas stale vetsiho kkta... pac a pusu Smile) kdyz mi nekdo napise, tak mu rad poradim do podrobna jen proto, aby takovej smejd jako ty co nejdrive krachnul, zdar Smile)


taky ti rád poradím ? existují popisy map a to docela přesné, leč jsou určeny jen pro uživatele legálního sw, což ,vzhledem k tomu že ty šmejd nejsi ,není zcela jistě tvůj případ že ??? Laughing Laughing Laughing
je to jak u winolsu tak u swiftecu . říká se tomu support , nevím jestli jsi takové slovo někdy slyšel.
pro tvoje info i file vytažený přes obd obsahuje věci které ty potřebuješ !!!!

takže milý osle s čínským kablíkem a kradeným softwarem, prostě máš smůlu support není pro tebe....
pomůže ti maximálně tobě rovný nalejvač opět s kradeným softwarem bez supportu.........

a dík za odpověd jakej jsem to šmejd že jsem do toho zainvestoval asi tak 100krát tolik než ty za čínské galetto ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roland702
Zaslal: pá květen 30, 2014 6:39 am Citovat
Založen: 21.9.2007 Příspěvky: 636
Hlave to je ta nejlepsi ecu pro uceni Laughing Laughing asi 4 roky jsem hledal co me tam porad drzi za prdel aby to bylo ze co napisu, to se deje, nepocitam ani to ze diag neukazuje celkove vstrikovane mnozstvi, takze bez brzdy je to pokus omyl, pac si to diag ani neoveris ty zmeny.
Mit popis je fajn, ale kdyz se nechape jak to funguje jako celek, tak je to uplne k nicemu.
Tuning typu aha tohle je mapa toho a onoho tak tam supneme +20% neni ladeni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá květen 30, 2014 12:33 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
http://olsx.net/getpage.asp?p=how_to&lng=EN

akorat to číslo licence asi nebude co ? tak jim napiš že máš čínskej flasher a čorlej ols , třeba dostaneš zadara i nějakej kredit o nich Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nemitom
Zaslal: pá květen 30, 2014 15:46 pm Citovat
Založen: 11.8.2011 Příspěvky: 72
chucky napsal:
napichni se na vidle když ani nevíš co jsi vyčetl...


Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadrysek
Zaslal: pá květen 30, 2014 19:03 pm Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
DIGI-DELETED napsal:
Kadrysek napsal:
jsi jen debilek, co si koupil za nesmysl vybaveni a ted Te sere, ze si kazdej kluk muze koupit za zlomek ceny to, cim ty jsi se zadluzil a ksefty uz nejdou vid? Smile) Procetl jsem si spoustu temat tady a vazne jsi normalni zamindrakovanej cechacek, tak Te prosim, radeji uz nic nepis, protoze ze sebe delas stale vetsiho kkta... pac a pusu Smile) kdyz mi nekdo napise, tak mu rad poradim do podrobna jen proto, aby takovej smejd jako ty co nejdrive krachnul, zdar Smile)


taky ti rád poradím ? existují popisy map a to docela přesné, leč jsou určeny jen pro uživatele legálního sw, což ,vzhledem k tomu že ty šmejd nejsi ,není zcela jistě tvůj případ že ??? Laughing Laughing Laughing
je to jak u winolsu tak u swiftecu . říká se tomu support , nevím jestli jsi takové slovo někdy slyšel.
pro tvoje info i file vytažený přes obd obsahuje věci které ty potřebuješ !!!!

takže milý osle s čínským kablíkem a kradeným softwarem, prostě máš smůlu support není pro tebe....
pomůže ti maximálně tobě rovný nalejvač opět s kradeným softwarem bez supportu.........

a dík za odpověd jakej jsem to šmejd že jsem do toho zainvestoval asi tak 100krát tolik než ty za čínské galetto ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green


A komu sem cpes, kolik jsi do toho dal? Ja mam taky barak a byt v centru mesta, nejake auta, vybavenou dilnu pro sebe a jsem bez dluhu a hypotek a mam uzasnou snoubenku a cpu to do Tebe? ale jelikoz jsem vubec nevedel co od toho cekat, tak nevim, proc bych investoval hned x desitek tis do veci, o ktere jsem ani nevedel, jestli me to bude bavit a co to vlastne obnasi Smile) od zacatku jsem psal, ze to chci na sve auto, tak nevim proc se vztekas jak decko kteremu nekdo bere lizatko... o nejake Tve mapy jsem se neprosil a ani je nepotrebuju tak se jdi mazlit s gallettem za stovky tisic ty drateniku..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: so květen 31, 2014 6:25 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
pokud se podívám o pár řádků výš tak vidím jen že ty tady sháníš nějaké info o mapách ne ? ty úžasná snoubenko v centru města bez hypotéky.....

a nelži , o pár příspěvků výše píšeš toto : Ale to, ze tady mam 3 prispevky a pisu ted o sve jednotce neznamena, ze jsem nikdy nic neupravil a neprehral... nevim zdaleka vse (to bych se tady na nic neptal), ale take uz mam dost prahrano a vse bez jedineho problemu jezdi... moje puvodni otazka byla jasna a bez jedineho spatneho slova, tak nevim proc tu zatim kazdej misto vecne rady dela ramena a navezl se do me.... mimo to to cinske galletto neprofikovi naprosto staci, nemel jsem jediny problem... soft jsem zkousel vytahnout u x mondei a s-maxu se stejnym motorem a ecu,...

taky snoubence takhle lžeš ??
Laughing


p.s. odmysli si narážky na lhaní a zjistíš že jsi potřebné informace dostal ne ? máš odkaz na popisy map , dozvěděl ses že ti stačí i obd read k nalezení mapy turba ....

to že nemáš origo sw a tím pádem nárok na support je bohužel tvoje mínus , radu jsi dostal kde patřičné info sehnat , chápu že jsi chtěl informace zdarma , možná proto abys více ušetřil na druhý byt bez hypotéky....

měj se fajn snoubenko a nevztekej se , i já mám nějaké nemovitosti a auta taky bez hypotéky a dokonce mám dva snoubence ...



Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt duben 18, 2024 9:01 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.