Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Ford Sid206 2.0tdci 07-
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další

Ford Sid206 2.0tdci 07-

Autor Zpráva
Kadrysek
Zaslal: út květen 27, 2014 14:26 pm Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
Zdravim panove,

Mam na vas dotaz, vlastnim mondeo s touto ecu, kdysi jsem si nechal auto u zname firmy chipnout, proces trval cca 15min, ecu ven nesla, auto pri plnem plynu melo vetsi zatah, ale nic moc extra...
Po case jsem se zacal hrabanim v ecu zabyvat, koupil jsem si chinu galletto v53, a vytahl soft z me jednotky, dratem jen pres obd. Otevrel jsem ho v ecm s prislusnym ovladacem a stazenim origo softu zjistil, ze jsou prekreslene jen 3 mapy (nic moc vic to ani neukaze) a to mapy s davkou nafty, cili vic trpi dpf (regenerace asi kazdych 400km). Potrebuji se dostat tedy k mapam vzduchu (turbo, limitery atd) a zajima me, jestli se mi tyto mapy vytahnou pokud ecu vyndam a napichnu primo na desce... nezadam nikoho o radu jak upravit mapy nebo tak, jen jestli se timto zusobem dostanu k tomu co potrebuji. Je to na mem aute a kdyz neco pokazim, muzi so za to sam, ale moje povaha me nenecha to nechat jen takhle "napul" co udelala ta firma, hlavne ze to stalo randal a delaj z toho mimozemskou technologii Smile)
Diky moc panove.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chucky
Zaslal: út květen 27, 2014 14:49 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
napichni se na vidle když ani nevíš co jsi vyčetl...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadrysek
Zaslal: út květen 27, 2014 15:24 pm Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
Rozhode to same, co pan ubertuner... pokud bych chtel bejt take takovej, tak ty 3 mapy rozleju po litru do ostatnich mondei a hle jsem take cupr fraja, ale chci to na svem aute a zkusit to, pac me to zajima, proto jsem napsal naprosto slusnej dotaz a s takovou odpovedi se jdi bodnout leda ty ubertunere
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: út květen 27, 2014 18:12 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Kadrysek napsal:
Rozhode to same, co pan ubertuner... pokud bych chtel bejt take takovej, tak ty 3 mapy rozleju po litru do ostatnich mondei a hle jsem take cupr fraja, ale chci to na svem aute a zkusit to, pac me to zajima, proto jsem napsal naprosto slusnej dotaz a s takovou odpovedi se jdi bodnout leda ty ubertunere

jasně rozlej to do 3 mondeí , maximálně to nepujde nastartovat , ale to nic na roztlačení to chytne s jakýmkoliv softem, , o kalibracích ani nemluvě...


Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadrysek
Zaslal: út květen 27, 2014 18:20 pm Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
Boze kriste a kdo rikal, ze tam naleju komplet soft do jine jednotky? Ono take je zkopirovat cela adresa pokud vse souhlasi do neupraveneho softu z jine jednotky tehoz auta, nebo ty prepisujes v kazdem softu pro 20 stejnych aut v kazde adrese hodnotu po hodnote? Tak to poklona, ale delas si zbytecnou praci...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: út květen 27, 2014 18:29 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
Ja to tak delam.A nemam s tim problem.Co auto to original.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
podivoc
Zaslal: út květen 27, 2014 19:06 pm Citovat
Založen: 27.11.2009 Příspěvky: 584 Bydliště: brno
Cinsky gal.,prvni jednotka a uz ti je vsechno jasny ze kritizujes,tak proc se tady vlastne ptas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kadrysek
Zaslal: út květen 27, 2014 19:21 pm Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
Ale to, ze tady mam 3 prispevky a pisu ted o sve jednotce neznamena, ze jsem nikdy nic neupravil a neprehral... nevim zdaleka vse (to bych se tady na nic neptal), ale take uz mam dost prahrano a vse bez jedineho problemu jezdi... moje puvodni otazka byla jasna a bez jedineho spatneho slova, tak nevim proc tu zatim kazdej misto vecne rady dela ramena a navezl se do me.... mimo to to cinske galletto neprofikovi naprosto staci, nemel jsem jediny problem... soft jsem zkousel vytahnout u x mondei a s-maxu se stejnym motorem a ecu, a u vsech to vytahlo naprosto to same a stejne jako tunerovi v te firme s origo gallettem, tak v tom problem asi nebude... jen jsem chtel o 0.2bar u sebe zvednout tlak turba (ted jsem na serii 1.3bar a jde mi tam spousta nafty) a tak jsem se slusne zeptal jestli se k tomu dostanu kdyz soft vytahnu pres bdm... stacilo mi jen ano/ne, slusne bych podekoval a na vic se neptal, stejne tak jako jsem predem rekl, ze na laboraci s hodnotama se z respektu neptam a kdyz si neco odkourim, tak ai za to muzu sam a sam si to zadotuju a opravim...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: st květen 28, 2014 7:08 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Kadrysek napsal:
Boze kriste a kdo rikal, ze tam naleju komplet soft do jine jednotky? Ono take je zkopirovat cela adresa pokud vse souhlasi do neupraveneho softu z jine jednotky tehoz auta, nebo ty prepisujes v kazdem softu pro 20 stejnych aut v kazde adrese hodnotu po hodnote? Tak to poklona, ale delas si zbytecnou praci...

vůbec nevíš co děláš a ještě machruješ ?? 3 roky registrace a jen 3 příspěvky ? tomu fakt říkám VÝMĚNA INFORMACÍ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadrysek
Zaslal: st květen 28, 2014 8:42 am Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
jsi jen debilek, co si koupil za nesmysl vybaveni a ted Te sere, ze si kazdej kluk muze koupit za zlomek ceny to, cim ty jsi se zadluzil a ksefty uz nejdou vid? Smile) Procetl jsem si spoustu temat tady a vazne jsi normalni zamindrakovanej cechacek, tak Te prosim, radeji uz nic nepis, protoze ze sebe delas stale vetsiho kkta... pac a pusu Smile) kdyz mi nekdo napise, tak mu rad poradim do podrobna jen proto, aby takovej smejd jako ty co nejdrive krachnul, zdar Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: st květen 28, 2014 8:48 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
podivoc
Zaslal: st květen 28, 2014 8:54 am Citovat
Založen: 27.11.2009 Příspěvky: 584 Bydliště: brno
Kadrysek napsal:
jsi jen debilek, co si koupil za nesmysl vybaveni a ted Te sere, ze si kazdej kluk muze koupit za zlomek ceny to, cim ty jsi se zadluzil a ksefty uz nejdou vid? Smile) Procetl jsem si spoustu temat tady a vazne jsi normalni zamindrakovanej cechacek, tak Te prosim, radeji uz nic nepis, protoze ze sebe delas stale vetsiho kkta... pac a pusu Smile) kdyz mi nekdo napise, tak mu rad poradim do podrobna jen proto, aby takovej smejd jako ty co nejdrive krachnul, zdar Smile)



... napsal typickej uzivatel cinskyho kabelu.Jeden jak druhej-jak pres kopirak Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
K
Zaslal: st květen 28, 2014 9:10 am Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Kadrysek- ten co ti to nadpozemsky upravil byl stejný borec jako ty, prostě také všechno chápal.
Nepiš sem, nikdo tu nic stejně neumí, jsme tupí a zamindrákovaný. Ty zase zřejmě bez internetu nenajdeš ani svojí prd... aby jsi si jí utřel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
paja
Zaslal: čt květen 29, 2014 9:10 am Citovat
Založen: 7.3.2007 Příspěvky: 385
Kadrysek napsal:
Zdravim panove,

Mam na vas dotaz, vlastnim mondeo s touto ecu, kdysi jsem si nechal auto u zname firmy chipnout, proces trval cca 15min, ecu ven nesla, auto pri plnem plynu melo vetsi zatah, ale nic moc extra...
Po case jsem se zacal hrabanim v ecu zabyvat, koupil jsem si chinu galletto v53, a vytahl soft z me jednotky, dratem jen pres obd. Otevrel jsem ho v ecm s prislusnym ovladacem a stazenim origo softu zjistil, ze jsou prekreslene jen 3 mapy (nic moc vic to ani neukaze) a to mapy s davkou nafty, cili vic trpi dpf (regenerace asi kazdych 400km). Potrebuji se dostat tedy k mapam vzduchu (turbo, limitery atd) a zajima me, jestli se mi tyto mapy vytahnou pokud ecu vyndam a napichnu primo na desce... nezadam nikoho o radu jak upravit mapy nebo tak, jen jestli se timto zusobem dostanu k tomu co potrebuji. Je to na mem aute a kdyz neco pokazim, muzi so za to sam, ale moje povaha me nenecha to nechat jen takhle "napul" co udelala ta firma, hlavne ze to stalo randal a delaj z toho mimozemskou technologii Smile)
Diky moc panove.



No nevim kam koukaš ale mapu turba ti ecm musí ukazat i omezovače a ostatni si mušiš najit sám jsem na tohle lama ale tohle tam je vidět kámo ,že ti nikdo neporadí je asi tim že poprvé na to kouká každej jako ty ale ostatní narozdíl od tebe nikam nepsali ale koukali do toho 1000hodin šak se jich zeptej Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kadrysek
Zaslal: čt květen 29, 2014 9:17 am Citovat
Založen: 25.11.2013 Příspěvky: 11
Prave ze pri vytazeni pres obd tam ty data nejsou... kdyby ano, tak si myslim, ze by tlak zvedli uz v te firme, ale jelikoz u fordu neni vyndani ecu za chvilku + by se musela tahat pres bdm, tak se jim to za ty prachy nevyplati, tak zvednou naftu, ono to zacne jet stejne jako napr a4 tdi pd 96 pumpla na 125kw a pohoda... nic, objednal jsem si tu samou ecu a tu zkusim full bdm at zbytecne nekucham svoji...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 2    Jdi na stránku 1, 2  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 16:26 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.