Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  Čím začít
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Čím začít

Autor Zpráva
Hydra
Zaslal: st leden 22, 2014 21:40 pm Citovat
Založen: 6.7.2013 Příspěvky: 184
reher64 napsal:
Tak vám děkuji za návhy pánové co dělat, ale děkuji nemám zájem Wink A teď prosím zpět k mé otázce pokud o tom muůže někdo z vás něco říct.


Ja zacal v lete - na zacatku a v pondeli jsem chipnul prvni auto - to svoje Very Happy. Az se neco rozbije dam vedet.

GL&HF
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: st leden 22, 2014 23:18 pm Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
Very Happy

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fody
Zaslal: so leden 25, 2014 1:21 am Citovat
Založen: 21.8.2010 Příspěvky: 33
Tady se toho moc nedozvíš každej je z posranej z digi deleted, nic ti neřeknou aby se do nich náhodou nepustil.Já mam galletto 1260 mapy mam koupené
pouze tdi vw edc 15.Mužeš koupit toto http://www.pc-autodiagnostika.cz/zbozi/ecu-flasher jsou k tomu i přístup k tuningovým souborům mapy jsou v poho funguje to, sám si stejne žádnou neudeláš není to tak jednoduché.To oni zas vědí o čem mluví. Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reher64
Zaslal: so leden 25, 2014 2:18 am Citovat
Založen: 21.1.2014 Příspěvky: 104
Asi tak nějak to vidím i já jak to tu pročítám, že tu komunikuje pár vybraných lidí mezi sebou a víc nic. Není to jen v této sekci, ale pomalu na celém fóru. Digiho se musím, ale trošku zastat, protože on byl jediný co zareagoval na můj dotaz a odpověděl a né jako ostatní. Shocked Sice bych toho potřeboval vědět do začátku o hodně víc, ale jak říkám i sebemenší rada lepší než řeči typu vyser se na to atd...
Jinak s úpravou vlastních map bych to taky neviděl až tak hodně komplikovaně. Studuji to asi 4 dny a docela dost jsem se toho dozvěděl. Ve winols zatím a na dýl jenom free verzi už zkouším nějaké zacházení s programem a základní úpravy, nějaké drobnosti. Mám objednanou i nějakou literaturu, tak časem to snad zvládnu. Ale pak stejně budu muset najít někoho zkušeného aby na to kouknul a řekl todle je blbě tady přidej, tady uber atd... To bude, ale asi to nejtěžší z toho všeho najít někoho ochotného.
Jinak nad tím ECU flasherem jsem také přemýšlel aspoň teď do začátku, potom chci něco pořádného, ale na to zkoušení. A od Svobody mám většinu ofiko diag co mám, krom těch pár pozůstalých klonů co mi zbyly ze začátků a bylo mi líto je vyhodit Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: so leden 25, 2014 9:27 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
fody napsal:
Tady se toho moc nedozvíš každej je z posranej z digi deleted, nic ti neřeknou aby se do nich náhodou nepustil.Já mam galletto 1260 mapy mam koupené
pouze tdi vw edc 15.Mužeš koupit toto http://www.pc-autodiagnostika.cz/zbozi/ecu-flasher jsou k tomu i přístup k tuningovým souborům mapy jsou v poho funguje to, sám si stejne žádnou neudeláš není to tak jednoduché.To oni zas vědí o čem mluví. Shocked

vidíš sám říkáš že "oni " vědí o čem mluví...
ale na 1000 procent takoví jako ty ani netuší co dělají když něco nalejvají , natož aby to náhodou věděli.. Rolling Eyes
a hlavně si za to berou peníze a tady žebrají rady zadarmo...

jinak s tuningem a úpravami se tady začínalo už v době kdy spousta dementů ještě ani neviděla ,jak vypadá diagnostika ,natož aby si nějakou dražší koupili, takže tato skupina lidí OPRAVDU NECHCE ŽÁDNÉ DALŠÍ TUNERY...


p.s. svoboda je jen obchodník , nikoliv odborník na úpravy , protože kdyby byl , tak nikdy neprodává žádné cd s "chipy", to nikdo kdo to umí nikdy nedělá !!!!

citace : Do každé řídící jednotky (podle objednacího čísla) se pak nahraje příslušný tuningový soubor, který způsobí zvýšení výkonu vozu o 15 až 25%. K FLASHERU dodáváme cca 180 těchto tuningových souborů přehledně seřazených podle objednacích čísel. Nutno řící, že jde o vyzkoušené soubory, které jsou již běžně používány. Zvýšení výkonu záleží na použitém tuningovém souboru. Námi dodávané soubory byly upravovány s ohledem na životnost motoru a emise, avšak byl maximálně navýšen výkon a kroutící moment. Existuje samozřejmě možnost dalšího přikoupení tuningových souborů za cenu 3000/soubor, pořípadě zdarma stahování z našho webu (každý zákazník dostane šifrovaný přístup).

tohle ti nikdy nenapíše odborník ......... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

OBCHODNÍK NIKDY ODBORNÍKEM NEBUDE , PROToŽE OBCHOD NENÍ POSTAVEN NA ZNALOSTECH, ALE POVĚTŠINOU NA MYSTIFIKACI A LŽI , VIZ VÝZNAM SLOVA RE..KLAM...A
Wink

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: so leden 25, 2014 13:53 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
reher64 napsal:
Asi tak nějak to vidím i já jak to tu pročítám, že tu komunikuje pár vybraných lidí mezi sebou a víc nic. Není to jen v této sekci, ale pomalu na celém fóru. Digiho se musím, ale trošku zastat, protože on byl jediný co zareagoval na můj dotaz a odpověděl a né jako ostatní. Shocked Sice bych toho potřeboval vědět do začátku o hodně víc, ale jak říkám i sebemenší rada lepší než řeči typu vyser se na to atd...
Jinak s úpravou vlastních map bych to taky neviděl až tak hodně komplikovaně. Studuji to asi 4 dny a docela dost jsem se toho dozvěděl. Ve winols zatím a na dýl jenom free verzi už zkouším nějaké zacházení s programem a základní úpravy, nějaké drobnosti. Mám objednanou i nějakou literaturu, tak časem to snad zvládnu. Ale pak stejně budu muset najít někoho zkušeného aby na to kouknul a řekl todle je blbě tady přidej, tady uber atd... To bude, ale asi to nejtěžší z toho všeho najít někoho ochotného.
Jinak nad tím ECU flasherem jsem také přemýšlel aspoň teď do začátku, potom chci něco pořádného, ale na to zkoušení. A od Svobody mám většinu ofiko diag co mám, krom těch pár pozůstalých klonů co mi zbyly ze začátků a bylo mi líto je vyhodit Rolling Eyes


No pokud děláš dignostiku několik let jak píšeš (ne tak že máš vag 304 rok a pul a naďobnul si v sousedství pár VAG aut) tak by si měl v zásadě pochopit že je lepší být dobrým DIAGNOSTIKEM nežli špatným TUNEREM...
S daleko menším nákladem na pořízení HW a lepším výsledkem v reálu při samotné diagnoze a řešení závad,kterých je daleko víc něž potencionálních zákazníků na chiptuning...
Ale dělej jak myslíš,rady si dostal,časem to pochopíš Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hydra
Zaslal: so leden 25, 2014 16:25 pm Citovat
Založen: 6.7.2013 Příspěvky: 184
reher64 napsal:
Asi tak nějak to vidím i já jak to tu pročítám, že tu komunikuje pár vybraných lidí mezi sebou a víc nic. Není to jen v této sekci, ale pomalu na celém fóru. Digiho se musím, ale trošku zastat, protože on byl jediný co zareagoval na můj dotaz a odpověděl a né jako ostatní. Shocked Sice bych toho potřeboval vědět do začátku o hodně víc, ale jak říkám i sebemenší rada lepší než řeči typu vyser se na to atd...
Jinak s úpravou vlastních map bych to taky neviděl až tak hodně komplikovaně. Studuji to asi 4 dny a docela dost jsem se toho dozvěděl. Ve winols zatím a na dýl jenom free verzi už zkouším nějaké zacházení s programem a základní úpravy, nějaké drobnosti. Mám objednanou i nějakou literaturu, tak časem to snad zvládnu. Ale pak stejně budu muset najít někoho zkušeného aby na to kouknul a řekl todle je blbě tady přidej, tady uber atd... To bude, ale asi to nejtěžší z toho všeho najít někoho ochotného.
Jinak nad tím ECU flasherem jsem také přemýšlel aspoň teď do začátku, potom chci něco pořádného, ale na to zkoušení. A od Svobody mám většinu ofiko diag co mám, krom těch pár pozůstalých klonů co mi zbyly ze začátků a bylo mi líto je vyhodit Rolling Eyes


Po 4dnech? Wow, to ses krutej. Cistyho casu jsem tim travil tak mesic a rozhodne se za odbornika nepovazuju.

A jestli se chces ucit z toho co je na netu volne k mani - tak to je sajze nejvetsi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: so leden 25, 2014 16:49 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Řekl bych , že krutý jste oba...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reher64
Zaslal: so leden 25, 2014 18:08 pm Citovat
Založen: 21.1.2014 Příspěvky: 104
Jasně chápu rozdíl mezi obchodníkem a odborníkem. O ty mapy co jsou k tomu mi nejde, nepoužil bych je. Jen mě napadl ten flasher, aspoň do začátku na hraní s mím autem.
Neříkám ani náhodou, že v mapě teplých startů se nějak vyznám, ale problém který se občas děje se startem teplého motoru sem viděl v té mapě, tak jsem upravil. Zda je to dobře a bude to chodit také nemůžu tvrdit nevím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: so leden 25, 2014 20:08 pm Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
dokud neumíš rozebrat a složit motor potom postavit motor potom postavit zavodní motor potom si k tomu pořídit měření potom si pořídit zavodni ecu a naladit si to k tomu haldy čtení na učení k tomu vlastní zkušenosti k tomu nějakej sw a hw a k tomu asi tak cca 10 let který ti to všechno zabere tak to vlastně nikdy nepochopíš na co k čemu je budeš akorát vědět že podle popisu s tím či oním jebnou vejš a ono to lip pojede ale proč tomu tak je to se nikdy nedozvíš a nikdy nepochopíš tak se s tebe nikdy nestane ten komu se bude říkat odborník tohle neni rekvalifikační kurz na pracáku tohle je trošku něco jiného
co se týká svobody tak to je kokot kterej ví hovno kdyby neměl hinera tak je jenom blbej dealer kterej by dávno krachnul překlady mu dělá jeho fotr a podle toho to taky vypadá

a co se týká upravenejch sw to je taky kapitola sama pro sebe

a já s vrtánim se v jednotkách začal ještě dřív než tohle forum vzniklo a pořád se mám co učit takže jsem se to učil poctivě se vším všudy tady už jen řeším věci které někdo třeba už řešil a když bude chtít poradí rozhodně to tu není o tom že ti každej řekne dělá se to tak a tak maximalně tě navede správným směrem a pak už je to jen na tobě a nebo druhá cesta nic nevědět nic neumět ale zaplatit si velmi drahej suport a mužeš to prezentovat hned zítra špičkové upravy ale to stojí nechutný peníze

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra
Zaslal: so leden 25, 2014 20:20 pm Citovat
Založen: 6.7.2013 Příspěvky: 184
martin napsal:
dokud neumíš rozebrat a složit motor potom postavit motor potom postavit zavodní motor potom si k tomu pořídit měření potom si pořídit zavodni ecu a naladit si to k tomu haldy čtení na učení k tomu vlastní zkušenosti k tomu nějakej sw a hw a k tomu asi tak cca 10 let který ti to všechno zabere tak to vlastně nikdy nepochopíš na co k čemu je budeš akorát vědět že podle popisu s tím či oním jebnou vejš a ono to lip pojede ale proč tomu tak je to se nikdy nedozvíš a nikdy nepochopíš tak se s tebe nikdy nestane ten komu se bude říkat odborník tohle neni rekvalifikační kurz na pracáku tohle je trošku něco jiného
co se týká svobody tak to je kokot kterej ví hovno kdyby neměl hinera tak je jenom blbej dealer kterej by dávno krachnul překlady mu dělá jeho fotr a podle toho to taky vypadá

a co se týká upravenejch sw to je taky kapitola sama pro sebe

a já s vrtánim se v jednotkách začal ještě dřív než tohle forum vzniklo a pořád se mám co učit takže jsem se to učil poctivě se vším všudy tady už jen řeším věci které někdo třeba už řešil a když bude chtít poradí rozhodně to tu není o tom že ti každej řekne dělá se to tak a tak maximalně tě navede správným směrem a pak už je to jen na tobě a nebo druhá cesta nic nevědět nic neumět ale zaplatit si velmi drahej suport a mužeš to prezentovat hned zítra špičkové upravy ale to stojí nechutný peníze


Dyk si celej princip popsal v podstate v podpisu : jak spalit co nejvic paliva v co nejkratsim case. Nerikam ze to neni veda. Staci otevrit prislusnou literaturu, ale princip je vazne tak jednoduchy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra
Zaslal: so leden 25, 2014 20:43 pm Citovat
Založen: 6.7.2013 Příspěvky: 184
vaha napsal:
narovinu upřímně ser na to,nemá to cenu,celý se to nějak sere a mám reálnou obavu že za pár let... Laughing Rolling Eyes


Za par let uz nikdo nebude nic palit Very Happy, ale kazdy den 2x nabijet Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: so leden 25, 2014 21:41 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Hydra napsal:
Za par let uz nikdo nebude nic palit Very Happy, ale kazdy den 2x nabijet Very Happy

Ne za par let ale brzy se budou pálit kret=éni co mrzačej auta a ta doba se fakt blíží...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Hydra
Zaslal: so leden 25, 2014 21:43 pm Citovat
Založen: 6.7.2013 Příspěvky: 184
exotus napsal:
Hydra napsal:
Za par let uz nikdo nebude nic palit Very Happy, ale kazdy den 2x nabijet Very Happy

Ne za par let ale brzy se budou pálit kret=éni co mrzačej auta a ta doba se fakt blíží...


Co vsechno se povazuje za mrzaceni aut? Treba.. vymeny vackovych hridelu? Snizovani hlav? Odlehcovani pistu a klikovek?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reher64
Zaslal: so leden 25, 2014 21:47 pm Citovat
Založen: 21.1.2014 Příspěvky: 104
Tak pane martine, tím co jste napsal jste si nazkočil na rychlou smeč. Jelikož motorů už za sebou pár mám. Paradoxně mě kdysi pohltil rally sport, takže ze sériového auta jsem udělal auto závodní a řekl bych že na slušné úrovni. Jediné co jsem nedělal tak je právě to nalazení ECU. Jinak ty řeči kolem motorů můžete vykládat někomu kdo ví max kde ten motor v autě najde a né mě Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je út duben 23, 2024 8:47 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.