Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  Čím začít
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 4    Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Čím začít

Autor Zpráva
reher64
Zaslal: st leden 22, 2014 0:46 am Citovat
Založen: 21.1.2014 Příspěvky: 104
Ahoj, mám na Vás dotázek. Diagnostiku dělám již několik let. Chtěl bych pokročit na chip tuning. Je mi jasné že to není žádná hračka a že trvá dlouho než se to člověk pořádně naučí. Zajímal by mě teď především SW a HW který bude nějak korektně fungovat. Přemýšlel jsem na ECU flasher od Svobody, mám od něj většinu diagnostiky, ale zaslechl jsem že s tím má nějaké problémy teď. Nic méně přímo s ním jsem o tom nemluvil, tak nechci šířit fámy. Mohly by jste poradit s výběrem toho SW a HW ? Samozřejmě nechci žádného klonovaného číňana, ale originál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: st leden 22, 2014 7:52 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
tak to připrav tak 120-350 tisíc jen na flasher a cca 4-5000 eur na soft...

ještě do toho chceš jít ? Laughing

www.cmdtec.it , www.vcpowerteam.com

a nebo se uvaž k nějakému výrobci nalejvačů , v čr jich poslední dobou dost přibývá , oni ti dají flasher zdarma , to pak budeš koukat , až zjistíš jaký ten slave řetěz sis to vlastně koupil Laughing Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reher64
Zaslal: st leden 22, 2014 9:58 am Citovat
Založen: 21.1.2014 Příspěvky: 104
Jo to vypadá dobře, především SW se mi líbí. Ale přeci jen je to opravdu velká raketa. Myslel jsem nějakej základ do začátku a když by to šlo dál, tak bych se určitě nebránil něčemu takovému, ale teď 1/4 mega za to zkusit to, mi připadá už dost. Přesto ti děkuju DIGI za odpověď vypadá to opravdu zajímavě. Eště si to budu studovat na těch stránkách.
Jo popřípadě kdyby jsi byl tak ochoten DIGI mohl by jsi napsat konfiguraci od cmd + typ toho sw do začátku s tím že pak se dá teda samozřejmě přikupovat. A teď od tebe čekám sodu, když tu pročítám tvoje názory na lidi co by chtěly začít s chipem Laughing Ale fakt to s tím myslím vážně Rolling Eyes Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: st leden 22, 2014 11:13 am Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
narovinu upřímně ser na to,nemá to cenu,celý se to nějak sere a mám reálnou obavu že za pár let... Laughing Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: st leden 22, 2014 11:55 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
Dnes jedou jiny veci.Tuning dnes dela kazdej Loiza.To se ti nikdy nevrati.A na par aut se to nevyplati.
Nehlede na to, ze neco znicis a budes to muset dat dohromady.Ceny 1000-40000.
Delej radsi pojisteni nebo neco podobnyho, co me dokaze vytocit, kdyz mi nekdo zavola,
ze ma vyhodnou nabidku zhodnoceni financi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jodr
Zaslal: st leden 22, 2014 13:12 pm Citovat
Založen: 23.1.2011 Příspěvky: 607
anydraj napsal:
....... co me dokaze vytocit, kdyz mi nekdo zavola,
ze ma vyhodnou nabidku zhodnoceni financi Smile

Tak nabídky podobného typu přímo miluju. Optám se zda jim můžu nadiktovat číslo účtu kam mohou posílat jimi zhodnocené finance. Funguje to 100%.

_________________
Kouř po zapnutí ukáže cestu....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: st leden 22, 2014 13:54 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Citace: dobrý den,tento telefonát je z duvodu zkvalitnění spokojenosti zaznamenáván,vaše telefoní čáslo mám z veřejné databáze (bohužel nevím z jaké) naše nabídka je nejlepší na trhu,nikdo jiný to neumí,děláte velkou chybu že to nechcete,sjednala bych si s vama schuzku a ukážete mi vaše zajisté "špatné" smlouvy a spoustu jinejch sraček...

Odpověď: klidně si natočte jakým fofrem vás pošlu doprdele,nic vám ukazovat nehodlám,strácite semnou váš drahocený čas který mužete věnovat jinému klientovi kterého budete votravovat a pak už jen tů tů tů tů tů tů Wink Wink

No a ještě jeden ze života: držel jsem si jednoho maníka s nabídkou kabelové telvize asi deset minut na drátě se strašným zájmem o jejich produkt a když došlo na lámání chleba tak jsem mu připoměl že by bylo dobré se mě optat na jednu základní otázku... on: a to jakou, tak mu říkám že vše super ale že se mě vubec nezeptal na to jestli mám televizi, trochu ho to zaskočilo...

Další jedna paní či slečna email: Máte problém s erekcí nebo velikostí penisu? odpověď otázkou: Máš problém s pí... odpověď že jsem ji urazil atd. tak to dostala zpět že já jsem s tím nezačnul...

Znova bych rozjel kšeft s pančovaným chlastem teď je docela vyčištěnej terén Wink
Auta už nefrčej,když jo tak se serou,když se opravujou tak si každej demet vozí svoje vjeci a ve finále se nikomu nechce platit a brečej fňukaj zkoušej vysíraj...

Nezbytně nutná výbava majitele frustrovaného vztekajicího se človeka (mechanika) na dílně:
Kapesníky na velké množství slz při licitaci o ceně opravy,kardiostimulátor,adrenalinové injekce a pak alespoň litr destilátu nebo nějaká antidepresiva a nesmím zapomenout na Pohlreichův slovník vybraných slov...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
anydraj
Zaslal: st leden 22, 2014 14:19 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
Smile SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Uplne trefne podane SmileSmileSmileSmile

Akorat, jak se vymacknou voco goou, tak to tu-tu-tu je z me strany Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
anydraj
Zaslal: st leden 22, 2014 14:24 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
Dopisu prispevek, zvoni telefon.Jsem ta a ta, mam pro Vas naprosto bezkonkurecni nabidku.
Chapu, ze ta holka jen dela svoji praci, ale poslal jsem ji, vsak vite kam....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
reher64
Zaslal: st leden 22, 2014 16:23 pm Citovat
Založen: 21.1.2014 Příspěvky: 104
Tak vám děkuji za návhy pánové co dělat, ale děkuji nemám zájem Wink A teď prosím zpět k mé otázce pokud o tom muůže někdo z vás něco říct.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
reher64
Zaslal: st leden 22, 2014 16:28 pm Citovat
Založen: 21.1.2014 Příspěvky: 104
Tak vám děkuji za návhy pánové co dělat, ale děkuji nemám zájem Wink A teď prosím zpět k mé otázce pokud o tom muůže někdo z vás něco říct.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jodr
Zaslal: st leden 22, 2014 16:37 pm Citovat
Založen: 23.1.2011 Příspěvky: 607
Vždyť Ti to už řekli. Kup nějaký kabel a začni. Nejlépe na svém autě, aby Tě případný zákazník neknokautoval, když se to nepovede a auto Ti umře pod rukama. Nečekej, že Ti někdo poskytne kuchařku co s čím a jak. Jsou to příliš draze vykoupené zkušenosti.

_________________
Kouř po zapnutí ukáže cestu....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: st leden 22, 2014 17:40 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Chytrému napověz, hloupého kopni...
Starý plečky jsou takřka všechny načipovaný a na nový kočáry je potřeba fakt nářadíčko za kotel...

Pak je ještě možnost pořídit lapťop,koupit nějakej ten nalejvací drát s online podporou ale to už tu někdo psal že to kdejakej Lojza dělá před baumaxem a to je už jen o managmentu a ne o umění nebo práci...

Eště bych testnul návštěvu do tunerské firmy: ťuk ťuk brý den mohl bych se jen číhnout jak to děláte,jen si vokouknu cajky,blesknu pár fotek,tý Pepiku s čím že se to tady hejbe?

Každopádně bych si sebou vzal alespoň bonbonieru tý buchtě co sedí na recepci,bude mít snad víc pochopení...

A nakonec poslední pořekadlo Ševče drž se svého kopyta...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DIGI-DELETED
Zaslal: st leden 22, 2014 18:15 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
reher64 napsal:
Jo to vypadá dobře, především SW se mi líbí. Ale přeci jen je to opravdu velká raketa. Myslel jsem nějakej základ do začátku a když by to šlo dál, tak bych se určitě nebránil něčemu takovému, ale teď 1/4 mega za to zkusit to, mi připadá už dost. Přesto ti děkuju DIGI za odpověď vypadá to opravdu zajímavě. Eště si to budu studovat na těch stránkách.
Jo popřípadě kdyby jsi byl tak ochoten DIGI mohl by jsi napsat konfiguraci od cmd + typ toho sw do začátku s tím že pak se dá teda samozřejmě přikupovat. A teď od tebe čekám sodu, když tu pročítám tvoje názory na lidi co by chtěly začít s chipem Laughing Ale fakt to s tím myslím vážně Rolling Eyes Very Happy

konfiguraci máš v ceníkách na dotyčných stránkách , musíš vědět jakou že to ecu chceš znásilnovat a podle toho koupit konfiguraci..
začal bych simos pcr a edc/med 17..
Wink

jinak 100% hardware a software najdeš na dement4cars a mtaplus.cz...
za 5000 klon s kecama ... Mr. Green Mr. Green

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: st leden 22, 2014 19:08 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
jj EDC17 na zacatek dobra a pak pokrocit na PCR i ldyz verim ze PCR by jsi dal hned jestli mas zkusenosti s diag... Wink Arrow pouziju digiho heslo musime si pomahat a po modre spolecne Arrow Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 4    Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je st duben 24, 2024 3:49 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.