| Obsah fóra checksum.cz » Chiptuning 101 » AdBlue |
|
Strana 2 z 2 Jdi na stránku Předchozí 1, 2 |
|
| Autor |
Zpráva |
| DIGI-DELETED |
Zaslal: út leden 24, 2012 12:39 pm |
|
|
Založen: 21.2.2010
Příspěvky: 3193
|
a ty by jsi chtěl víc za to ???
|
_________________ BALLOONFLIGHT.COM
|
|
| Návrat nahoru |
|
| vaha |
Zaslal: út leden 24, 2012 13:21 pm |
|
|
|
Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 1571
Bydliště: hk kraj
|
no právě že nevím proto se ptám...
|
|
|
|
| Návrat nahoru |
|
|