Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Benzín  »  Octavia 1.8T ME7.5
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Octavia 1.8T ME7.5

Autor Zpráva
Hrony
Zaslal: pá únor 24, 2023 8:46 am Citovat
Založen: 21.3.2022 Příspěvky: 67
Tvůj flash se mi shoduje s tím který mám také. Zapisuju Beeprog,Galetto,Kess i po vyčtení soubor sedí a kontrolu dělám vždy 2x. Problém je že i když jsem zpět nahrál to co tam bylo (chip) tak už ani s ním mi to nejde takže jsem si něco udělal sám. Prošel jsem celý PCB jestli mi někam při pájení nezajela kulička ale nikde nic nevidím je to čisté tak nevím, půjdu do jiné jednotky válí se jich všude dost.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amigo
Zaslal: pá únor 24, 2023 13:00 pm Citovat
Založen: 19.6.2009 Příspěvky: 790 Bydliště: slovakia
Vadná flash?

_________________
Vcds,OP-com,,Autoscop 4.Bee prog.UPA prog,Nec prog,-705-711-908 prog.KTS560,Texa, Focom.Bosch esi2,Autotuner,PCM flash,ioterminal,,Bmw comander,weller atď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hrony
Zaslal: pá březen 03, 2023 20:48 pm Citovat
Založen: 21.3.2022 Příspěvky: 67
Malej posun. Dnes přišla jiná jednotka. Přehrál jsem eeprom z původní jak auto přijelo. Bez problému vše fungovalo. Auto jsem nastartoval, ohřál, nastavil klapku. Poté jsem auto vypnul a zhruba po půl hodině opět mrtvé. Nerozsvítí se kontrolka motoru a nekomunikuje s diag. Zjistil jsem akorát že po odpojení jednotky od svazku a znovu připojení se kontrolka rozsvítí a motor nastartuje. Jakmile vypnu a znovu zapnu klíč opět mrtvé. nějaký nápad? Kostra,plusy (tvrdý i spínaný) mám změřené a svazek od jednotky do mezistěny taky ok. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mironet8
Zaslal: út březen 07, 2023 7:32 am Citovat
Založen: 9.12.2016 Příspěvky: 39
Jediná možnost jak vyloučit ECU je nová a IMMO off nebo přizpůsobit. Jestli to všechno začalo tou ECU tak to musí být tam. Nic nepřetahovat ze staré ECU. Odkud jsi?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hrony
Zaslal: út březen 07, 2023 9:56 am Citovat
Založen: 21.3.2022 Příspěvky: 67
Asi jsem na to přišel. Eeprom jsem zkopíroval z původní to fungovalo ale v jednotce též nebyl originál. Tím že jednotka nebyla nová jsem nevěděl co v ní je. Nahrál jsem originál flash a už vše funguje. Pro zajímavost jsem dal zpět i původní a jednotka se k autu přihlásí a jde přehrát jen po prvním připojení konektorů a zapnutí klíčku. Napodruhé již ne. Flasher hlásí poté chybu seed key. Takže všem děkuji problém na první jednotce sice nevím asi moje mechanická chyba jinak nechápu a na druhé pouze flash a funguje Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je út duben 16, 2024 5:25 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.