Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  1.9 TDI alh vypíná motor po přidáni nafty
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

1.9 TDI alh vypíná motor po přidáni nafty

Autor Zpráva
j.mcg
Zaslal: út říjen 05, 2021 11:22 am Citovat
Založen: 29.10.2011 Příspěvky: 38
Teď jsem si koupil rotačku a bohužel nevím proč můžu přidat pouze určité množství nafty a nedostanu se víc jak na 51mg nafty jinak mi začne vypínat motor cca 2500ot při plném plynu při plynulém přidávání vše v pohode

Co to může dělat?
turbo už je 96kw + jednohmota a hd57 +trysky už 0.300 právě kvůli tomu že nemůžu přidat vice už v jednotce na naftě.Hlava na čerpadle 12
Už méněna převodovka rostrhl jsem diferak ale chci tam prostě návrat maximum už mám doma i trysky 0.360 tak uvidím

Že by solenoid na čerpadle? Nevím nesetkal se tu z tím už někdo?
I jsem si stáhl originál a upravil ho abych se vyhnul tomu že tam je něco co nemá a uvízl jsem na stejné hranici.

U mého druhého arl pd jsem se z tím nesetkal a rotačku mám poprvé


Naposledy upravil j.mcg dne út říjen 05, 2021 21:05 pm, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.mcg
Zaslal: út říjen 05, 2021 21:08 pm Citovat
Založen: 29.10.2011 Příspěvky: 38
Koukám že jste pořád stejně mlčenlivý v názorech
Takže koukám za ty roky že se tady vůbec nic nezměnilo
No tak hold když si nevím rady tak to udělám mechanicky no jako za starých časů
Aspoň mi někdo řekněte jestli je blbost tam dávat ic jednostranný abych neprodloužil vedení a tím nepřišel o spodek a nebo zda mám dát průchozí a koupit sání na motor aby byl vstup do motoru přiveden z levé strany místo právě abych měl co nejkratší vedení a foukal co nejmenší obsah trubek a tím nepřišel o nástup turba jako u originál vedení a novým ic pouze zmírnil kouřivost že více ochladím vzduch za turbem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: st říjen 06, 2021 9:50 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
sú to veci ktoré mnohým trvali roky aby na to prišli..snáď nečakáš že ti to niekto len tak naservíruje....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.mcg
Zaslal: st říjen 06, 2021 20:52 pm Citovat
Založen: 29.10.2011 Příspěvky: 38
Díky už to mám děkuji za pomoc

Co ta otázka na to ic a to vedení,abych nepřišel o spodek a snížil kouřivost???

Ještě hodím na budík čerpadlo a z 9bar ho nabouchám aspoň na 11bar pak teprve začne sranda

Nechci úpravu to ti stačí a vypadni nebo se ti to posere a vypadni v uvozovkách"

Nic proti nikomu proto už bych nešel nikdy na chip
Toť vše vím co chci a rozhodně nechci žádnou econome úpravu a takový sracky vždy chci od auta max a pak si řídím výkon dle toho jak slapu na nedal a teď aktuálně neslapu ani do půlky a super a kouřivost si řídím taky dle toho jak chci zda to má nebo nemá kouřit a buď chci 100% plynu a komín nebo tomu dám pedál plynule a jedu čistě a jede to jako pila čisté a nebo plný na prasaka a los adios

Bohužel většinou se dělá chip pro hovada co na tom pořád stojej ale ono je to takoví pro mě nic moc a pořád málo

Radši si to nahulim na plný plyn na sprint a dle sešlápnutí plynu to mám od soft mapy až po hard ale takove auto nemůže pak mít v ruce člověk který to neví

Každý jsme nějaký a chip max25% tak tomu už se směju asi pár let???? no hold je to pro běžné lidí co vyhazují z radosti peníze a hold já jsem hovado nedá se nic dělat a ani radši nechci váš názor sory jako

To sami hovadina jako prase přepínání chipu v jednotce mezi úpravami když se to dá udělat takto hovadsky jako si to dělám já ????

_________________
Golf IV ARL 2000
Golf IV ALH 2004
Výkon nic moc:-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.mcg
Zaslal: so říjen 09, 2021 20:30 pm Citovat
Založen: 29.10.2011 Příspěvky: 38
Kdo si hraje nezlobí už nechci nic jiného než rotačku v baráku ani vidět



IMG_20211009_184506.jpg
 Komentář:
Tak jsem zvědav kolik najedu na nádrž eco jízdou v tomto nastavení a i mě to překvapilo že jsem teprve pod půlkou nádrže a už přes 600k tak schválně o kolik to bude kecat
Na to co v tom mám
 Velikost:  100.97 kB
 Zobrazeno:  787 krát

IMG_20211009_184506.jpg



_________________
Golf IV ARL 2000
Golf IV ALH 2004
Výkon nic moc:-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.mcg
Zaslal: út říjen 12, 2021 19:46 pm Citovat
Založen: 29.10.2011 Příspěvky: 38
Tak spotřeba 5.3L tak to jde o 2.4L to kecá no jsem dvědavej na ty trysky .360
Dá se to nějak řešit a doladit? Možná v nastavení v budíkách? No uvidíme to je vedlejší

Jo jinak díky za pomoc to sání použiju z pasata ten to má obráceně,abych mohl dát průchozí IC

_________________
Golf IV ARL 2000
Golf IV ALH 2004
Výkon nic moc:-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
j.mcg
Zaslal: po listopad 08, 2021 11:28 am Citovat
Založen: 29.10.2011 Příspěvky: 38
Tak se mi to povedlo roztrhl jsem turbo 96 kw
Tak už mám objednaný 1749 arl
Na zakázku upravený zesílený střed zesílený ložiska aby to vydrželo co od toho já očekávám už jenom čekám až přijde to bude slušná porce a budu léčit pitomce co si tam dají turbo 2260 nebo 20 60 1752 a takovéhle hovadiny já budu mít spodek i maximum prostě na maximum mám to vyzkoušený už jsem 2260 vyléčil frajer se mě ptal co v tom mám a ani mi nevěřil že to je možné já říkám já mám auto od toho aby bylo funkční ve všech režimech já nechci sprintový auto tady ty ty kecy že mi to nepotáhne do omezovače že tam budu mít malý výkon tak to je hoši úplná blbost nejlepší turbo pro moje potřeby arl takže jsem si nechal udělat silnější střet větší ložiska aby to vydrželo takže budu moc tlačit úplně v pohodě dva a půl baru když se mi bude chtít ať 3 v přetlaku a vím že to turbo to vydrží

Mám už na jednom golfu repasované turbo arl základ mám tam 220 koní a drží 1.8bar v přetlaku 2.5bar už 3 roky najeto 50tis
tu firmu chválím která mi to repasuje nebudu pomlouvat druhou kde vydrží to turbo klidně kilometr a papapa asi všichni víme

Těším se až mi přijde to upravené podle mých představ zesílený to budou lítat hadice to bude foukat klidně si tam dovolím i tři bary jako na 22 šedesátce aspoň otestuji co vydrží a už se těším jak zase všichni budou čumět co v tom mám ????????????????????????????????

_________________
Golf IV ARL 2000
Golf IV ALH 2004
Výkon nic moc:-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vicxik
Zaslal: ne únor 06, 2022 18:12 pm Citovat
Založen: 21.6.2016 Příspěvky: 29
Copak je to za firmu ktera tak dobře repasuje turba, za mně 2 repasy a spodek u obou na hovno
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amigo
Zaslal: ne únor 06, 2022 18:40 pm Citovat
Založen: 19.6.2009 Příspěvky: 790 Bydliště: slovakia
No reklama ako hovado.

_________________
Vcds,OP-com,,Autoscop 4.Bee prog.UPA prog,Nec prog,-705-711-908 prog.KTS560,Texa, Focom.Bosch esi2,Autotuner,PCM flash,ioterminal,,Bmw comander,weller atď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 22:47 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.