Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  touran t1
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

touran t1

Autor Zpráva
hludik
Zaslal: so srpen 11, 2018 23:50 pm Citovat
Založen: 16.3.2014 Příspěvky: 24
máš niekde inu žiarovku aké by trebalo, nasilu to zapchaté, bude problém okolo dvojvláknových. mal som to už dvakrát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PauLofWoCC
Zaslal: po květen 10, 2021 5:23 am Citovat
Založen: 2.9.2007 Příspěvky: 51 Bydliště: Bzenec
Dobrý den pánové,
byl by někdo ochoten mi pomoci s řešením problému ohledně "nevýkonu" u VW Touran 2005? nafta, motor tuším 1,9l? (Auto mojí mámy...)
Auto vypadá, jakoby nemělo výkon turbo-zátahu. Jde normálně nastartovat, normální reakce na plyn pedál. Jen mi přijde, že někde v 2500RPM by se mu chtělo zatahnout, ale pak zase nic...otázka 1sekundy.
Vzduch - tlak turba jemný pomalejší náběh oproti vyžádanému od ECU, ale dosažen na 2,3B ABS, pak regulace na 1,8B ABS ... takže turbo, regulaci i prasklou hadici jsem vyřadil z hledání.
Váha mi ukazuje na volnoběh kolem 250 jednotek, v ACC 850...za boha nevím jakých jednotek...g? mg/str? Podle diag prej OK.
Dávka nafty mi v ACC ukazuje kolem 45mg/str---což mi přijde míň---jsem zvyklý z jiných aut na 55-60mg/str.

Diag hlásí pouze 3 závady....všechny ohledně žhaviček.

Údajně k tomuto stavu došlo po výměně motoru. Do té doby výkon motoru OK.
Udělal sem pár screen z diag, nahážu je sem posléze.

Dokáže jednotka poznat nastavení rozvodů-lze to zkontrolovat elektronicky? Případně nějaké ty "hovna" typu výřivé klapky?

Včera jsem se s tím problémem zatím jen seznámil - bohužel vycítil sem, že to nebude asi uplně jednoduchý případ.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 1:00 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.