Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diagnostika - obecně  »  OBD ELEVEN
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

OBD ELEVEN

Autor Zpráva
Kenapuc
Zaslal: út únor 09, 2021 23:34 pm Citovat
Založen: 22.8.2017 Příspěvky: 34 Bydliště: Chrudim
Máte někdo zkušenosti s diagnostikou OBD11 (OBDELEVEN)?

Je to nějaký bezdrátový OBD adaptér s aplikací pro android podporující koncern VW a do budoucna BMW, ale píšou že by to ve verzi PRO mělo umět snad všechno včetně různých kódování, adaptací a podobně, tak nad tím docela přemýšlím.

Zajímalo by mě např. srovnání oproti VCDS, kterému se to asi snaží konkurovat, ale za třetinovou cenu.

_________________
VW Golf III Variant 1.9 TDI | Audi A8 D3 4.2 MPI | BMW E46 328ci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vaša
Zaslal: po únor 22, 2021 19:39 pm Citovat
Založen: 21.10.2007 Příspěvky: 188 Bydliště: Prostějov
Je to o dost pomalejší
většina funkcí placená ale je to automat na ONE CLIK
pro kutila dobrý na prácu to není to je lepší VCDS pokud jsou znalosti

_________________
VAGPROG2009, Dash CAN, MARTECH, VAS, VCDS
CARDIAGNOSTIK.CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
FandaTDI
Zaslal: st únor 24, 2021 22:47 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Zatím jsem jen vyzkoušel (a kupoval hlavně kvůli "mobilitě", VIM u MIB/MIB2, který jsem zatím nevyzkoušel a v podstatě ze zvědavosti...). Za ty prachy asi dobrý, ale třeba u toho kódování je zlomek popisů, co u VCDS (a ještě většinou od uživatelů, ačkoliv v něčem třeba může i trumfnout VCDS...), údajně jde většina věcí i bez kreditů, ale to chce často víc znalostí než s VCDS, ap. ... Zajímavý je, že i přes takhle dostupnou cenu se najdou dementi typu "dávám appce jednu hvězdičku, protože mi to nechodí s elm" Laughing Laughing Laughing
Umí to i EOL přístup a v některých případech i zásahy do eeprom, ale o to je to "nebezpečnější" hračka, kterou lze nadělat škody za x-krát víc peněz než pořiz.cena ... Člověk by si řekl "udělám si zálohu" a jsem v pohodě, ale i v tom může být háček...
Kámoš to chtěl zkusit na SVM u MIB2 po pár retrofitech, což jsem nakonec dělal s VCDS (který on má taky ...
Very Happy )
Takže za mě zajímavá "enthusiastoy" a příp.taková opravdu "mobilní diag.", která "klame tělem i cenou" (Voltas údajně jedná s koncernem např.i o podpoře SFD...)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 13:02 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.