Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  F.SMAX 1.8 TDCI 92 kW problem se startováním
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 4 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

F.SMAX 1.8 TDCI 92 kW problem se startováním

Autor Zpráva
Fofan
Zaslal: po září 07, 2020 8:25 am Citovat
Založen: 7.8.2014 Příspěvky: 27
Jinak snímače jsou použity hella, dávají se už do prvovýroby a mám s nima dobré zkušenosti
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JozefC
Zaslal: po září 07, 2020 10:44 am Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Ten priebeh kľuky nic moc. Ten rozkmit a amplitúda padá, ale nie kôli vade čidiel. Štartér, pokles napätia, prechodový odpor na vedení... Aký to ma pokles napätia pri štarte, aké je štartovacie napätie keď nechytá? Tuto kliešte nepotrbuješ. Prístrojovka svieti pri štartovaní, alebo vypína? Urob video.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fofan
Zaslal: po září 07, 2020 10:54 am Citovat
Založen: 7.8.2014 Příspěvky: 27
Já sem napětí pro startu měřil, nepamatuju si už přesně hodnoty ale bylo to v pořádku, měřil jsem i na startéru raději abych vyloučil cestu a taky dobrý, změřím znovu a napíšu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fofan
Zaslal: út září 08, 2020 8:09 am Citovat
Založen: 7.8.2014 Příspěvky: 27
Tak včera sem se v tom do noci rejpal, všechny silový vodiče a kostry zkontrolovány a vyčištěny, vytáhnul sem i ten startér a rozdělal abych se přesvědčil že je fakt v pořádku a dobrý. Po složení to hned chytlo, ale napodruhé zase dlouhý starty a nic, pak už se mi dost vybila baterie tak sem to zabalil a nechám to nabít, nicméně jsem si všiml jedné věci, po chvilce vždy cvakne relé řízení motoru a to u když mám vyplé zapalování a i když auto delší dobu stojí, dneska dohledám schéma zapojení a uvidím, těžké jsem zkoušel vyměnit za jiný a kontroloval sem ho a nic s ním není, snad se někam odpíchnu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JozefC
Zaslal: út září 08, 2020 11:15 am Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
To, že cvaká každú minútu po vypnutí zapaľovania je normálne. Prestane po 15 minútach. Čiže opäť žiadne hodnoty a merania. Čas sa vy... na toto téma Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út září 08, 2020 12:58 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Asi tak, má zmrvenej signál kliky od začátku a nejde po tom, řeší hovna, baterka taky asi nebude ok když je to hned po diagnoze vytřískaný.
"Náš ústav, pane Hudečku, se vám mými ústy co nejsrdečněji omlouvá za toto politováníhodné nedopatření, k jakému dochází maximálně jednou za 10 let"

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Fofan
Zaslal: st září 09, 2020 20:32 pm Citovat
Založen: 7.8.2014 Příspěvky: 27
JozefC pořádně nečte to co píšu, já vím jak to relé funguje a kdy přestane spínat, normální není když cvakalo ještě další den po vypnutí a baterii to tím pádem možná vyfluslo. Nevím co by mělo být špatnýho na signálu z kliky, jen ho neumím tak dobře zobrazit na osciloskopu, snímač je novej, setrvák taky a mezera na snímači je ok, snímač napětí indukuje. Já se teda omlouvám že sem obtěžoval a už se tady raději na nic ptát nebudu, čekal sem asi trošku jinej přístup od tohodle fóra. Nevadí já na to přijdu sámSmile tak se mějte pěkně
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JozefC
Zaslal: st září 09, 2020 21:01 pm Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Fofan napsal:
JozefC pořádně nečte to co píšu, já vím jak to relé funguje a kdy přestane spínat, normální není když cvakalo ještě další den po vypnutí a baterii to tím pádem možná vyfluslo. Nevím co by mělo být špatnýho na signálu z kliky, jen ho neumím tak dobře zobrazit na osciloskopu, snímač je novej, setrvák taky a mezera na snímači je ok, snímač napětí indukuje. Já se teda omlouvám že sem obtěžoval a už se tady raději na nic ptát nebudu, čekal sem asi trošku jinej přístup od tohodle fóra. Nevadí já na to přijdu sámSmile tak se mějte pěkně

Fofan asi nevie čo píše - a to u když mám vyplé zapalování a i když auto delší dobu stojí - ja ešte čítať viem a písal dlhšiu dobu, nie ešte deň po vypnutí. A áno máš pravdu, nevieš čo je vadné na tom signály. Škoda riešiť.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fofan
Zaslal: st září 09, 2020 21:44 pm Citovat
Založen: 7.8.2014 Příspěvky: 27
Nedělám na autě poprvé, myslel sem že když napíšu delší dobu tak bude jasný že tím myslím až odpadne veškeré napájení, takže i snímačů za tímhle relé. Hele to je jedno nepřišel sem se tady hádat, přijdu si na to sám už poradit nepotřebuju
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: so září 12, 2020 18:55 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
signal toho VR snimaca pri štarte je na p.... hotovo preto vám to nechytá...

prečo je ten signál taký vám nik nepovie.

starter,
baterka,
kable

vyberte si...

pokial jednotka nebude vidiet pekný signal na VR snimači neaktivuje vám vstreky..amen.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 4 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 13:05 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.