Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diesel  »  octavia 2 - nejde vypnout motor
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

octavia 2 - nejde vypnout motor

Autor Zpráva
matiz
Zaslal: čt červenec 16, 2020 7:35 am Citovat
Založen: 31.12.2011 Příspěvky: 127
Potreboval bych nasmerovat od svych znalejsich kolegu, zkousel jsem hledat ale situace je zla, odpovidaji zpravidla ti co by radsi meli byt zticha -))) K problemu. Pan prisel k autu, nastartoval a odjel. Kdyz prijel tak po otoceni klice do nulove polohy a vytazeni prosvitaji na palubovce kontrolky, mirne pohasnou, ale motor dal jede. Po manualnich chcipnuti pres spojku neni mozny start. Po odpojeni baterky a zapojeni zpet nastartovat lze, vypnout ne.

Mel jsem podezreni na spinacku, spinacka odpojena z jednotky pod volantem a problem pretrvava. odpojene radio, problem pretrvava, odpojene budiky, problem pretrvava. vytezene rele z pristrojovky snad krom jednoho co fakt neslo - problem pretrvava, vytazene rele z pojistkovky v motororvem prostoru - propblem pretrvava.

Dokazal by mne nekdo nasmerovat na co se zamerit? Bohuzel ve schade se moc neorientuju. Nemam ani schemata a nevim co tu 15-ctku spina. Predpokladam nekde slepene nejake rele v nejake jednotce.

Diky za help.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zizuzidan
Zaslal: čt červenec 16, 2020 11:43 am Citovat
Založen: 3.9.2008 Příspěvky: 181
Zkusil bych E-box
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JozefC
Zaslal: čt červenec 16, 2020 12:22 pm Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Alebo niečo od bŕzd Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: čt červenec 16, 2020 19:50 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
Sama voda...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matiz
Zaslal: čt červenec 16, 2020 20:18 pm Citovat
Založen: 31.12.2011 Příspěvky: 127
Je to slozitejsi nez slozite, uz jsem poodpojoval kde co, stale bez uspechu. Zbyva mne ten ebox, snad se mne zitra podari nejaky sehnat. Jinak mne uz napadaji zverstva jako nekde prosoupana kabelaz a zkratuji nekde draty ve svazku. Neni to tvrdy zkrat protoze kontrolky na budiku pohasnou kdyz je klic v poloze 0, jake napeti tam je jsem nemeril.

Jinak odpojena byla jednotka pod volantem, radio, gateway, komfortka, dsc, budiky, rele z eboxu v motorovem prostoru vytahane - stale bez uspechu. Jelikoz ty plecky neznam je to pro mne docela slozite, bez schemat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matiz
Zaslal: čt červenec 16, 2020 20:32 pm Citovat
Založen: 31.12.2011 Příspěvky: 127
Ale vzhledem k tomu ze byly rele z eboxu venku a nepomohlo to, leda ze by bylo relatko na ten terminal uvnitr. Baworak to tak teda ma, rele pro patnactku je schovane uvnitr a neni uzivatelsky vymenitelne ani pristupne.

Ma to schade taky tak? Nechce se mne ani moc verit ze by to slo pres slepene kontakty a uz vubec ne pres nejakou oxidaci ze zateceni, ten proud pro motorovku na terminal 15 bude docela vysoky, pres nejaky smrkel vy slo asi napeti rapidne dolu. Nemel jsem merak u sebe, byla to uplne nahodna akce a auto je rodiny... Sice jsem mel pocitac a hodne hracek, ale pro jinou znacku -)

Uvidime. Jen doufam ze to nebude nekde v kabelech, protoze to asi nenajdu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mirodj2
Zaslal: pá červenec 17, 2020 5:43 am Citovat
Založen: 8.6.2011 Příspěvky: 278 Bydliště: Michalovce
Bol Ebox spravne uzatvoreny?
Vela krat nie je, alebo ma prasklinu a voda dnu narobi zazraky. Uz som taky problem riesil asi 5krat.

Ma auto aj tazne zariadenie na 13polovu zasuvku ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
dodoxd
Zaslal: pá červenec 17, 2020 21:04 pm Citovat
Založen: 8.9.2009 Příspěvky: 557 Bydliště: SR/NZ
presne tazne mal som ten isty problem a raz domontovany zeder...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 0:44 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.