Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Chiptuning 101  »  zakladne info k uprave map
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

zakladne info k uprave map

Autor Zpráva
Petersveter
Zaslal: ne srpen 19, 2018 16:38 pm Citovat
Založen: 19.8.2018 Příspěvky: 4
Caute vsetci, kupil som si kabel S-MPS v12 a hladam niekoho ochotneho, co by mi v skratke poradil co vsetko potrebujem aby som mohol bezpecne zmenit mapu v ecu. Bohuzial popri praci, stavbe domu a venovania sa rodine nemam moc casu na lustrovanie stranok. Mam audi a6 2.5tdi 132kw ake, mechaniku mam zvladnutu na 100percent na autach si vsetko robim sam. Moja predstava su aspon zakladne znalosti pre upravu softu ci uz pridanie davky, tlaku, vypnutie egr a ostatne..vsetko v bezpecnej hranici. Na 2.8benzin by sa mi nejake info tiez zisli pptreboval by som nahrat originalnu mapu na manual.-menil som tiptronic za manual. Samozrejme nemam problem sa za rady financne odvdacit-niesom vcerajsi pptrebujem len rady k veci jedna sa o "hobby" nechystam sa zalozit firmu. Kazdy kto ma stare auto vie ze po 15 rokoch ani tlaky ani trysky ani ostatne veci niesu v kondicii ako za mlada a remap je jedina moznost ako autu vratit trocha vykonu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: ne srpen 19, 2018 18:00 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Tak pokud si nechceš založit firmu, tak kabel zase prodej. Nebo už je založená? :)
A pokud je, tak s tím strávíš hodně času a barák asi nedoděláš a rodinu neuvidíš. A pani budě trtkat volakto iný.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petersveter
Zaslal: ne srpen 19, 2018 20:22 pm Citovat
Založen: 19.8.2018 Příspěvky: 4
Skúsim ti to vysvetliť pekne. Existujú ľudia ktorí chápu rýchlejšie a lepšie ako tí ostatní. Vtedy veľa netreba...jak sa vraví dobrá rada nad zlato. Aj keď si mozno niekto myslí že je pán svetla a raketová veda je hovno oproti "chiptuningu" ...takže mi namiesto plytvania mojim časom pri čítaní toho čo si vypotil radšej napíš čo a ako mám urobiť prípadne čo ešte potrebujem. Zvládne to Fero z horného konca, zvládnem to aj ja a na ostatné prídem sám. Vďaka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: ne srpen 19, 2018 20:39 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
K ti to napsal dobre, už teď ti chybí asi tak čtvrt století jeho náskoku, vcelku nevím co od toho tady čekáš Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Petersveter
Zaslal: ne srpen 19, 2018 21:17 pm Citovat
Založen: 19.8.2018 Příspěvky: 4
Veď jasné ja sa nehadam. Chcem aby mi niekto poradil čo potrebujem na to aby som sa dostal k mapam ako ich zmeniť a zapísať s5.Kazdy musí nejak začať. Ja to chcem len pre seba...z pasie sa s tým skúsiť pohrať a časom sa samozrejme učiť viac. Každý ovláda nieco iné a K. takisto chýba štvrť storočia skúsenosti z oblasti ktorú mám zas zmaknutu ja to je úplne normálne každého živí niečo iné. Ako som povedal viem sa za rady aj odvďačiť a nie sa tu hádať a počúvať ako to mám predať...Z elektrotechniky takisto niesom magor ani z IT..síce nieaom programátor ale ani lajk.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dreizig5
Zaslal: ne srpen 19, 2018 21:25 pm Citovat
Založen: 11.9.2012 Příspěvky: 461
věnuj se domu a rodině,s autem zajed někam kde ti to korektně upraví a dál to neřeš Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dusanm5
Zaslal: po srpen 20, 2018 10:44 am Citovat
Založen: 9.7.2007 Příspěvky: 143
Každý ovláda nieco iné a K. takisto chýba štvrť storočia skúsenosti z oblasti ktorú mám zas zmaknutu ja to je úplne normálne

Nikde jsem si ale nevsiml ze by se K montoval do toho co pry umis ty:) Hodne stesti s ladenim:)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petersveter
Zaslal: po srpen 20, 2018 11:37 am Citovat
Založen: 19.8.2018 Příspěvky: 4
Stále aktuálne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: po srpen 20, 2018 13:43 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Napsal jsem mu jen pravdu, ale určitě se najde neumětel co mu poradí, kdo opravdu umí, tak buď nemá čas, nebo od 2tis. eur nahoru. Jinak zbývá právě internet a samouka. Nebo vem MPPS a zajeď k výrobci na školení, tam je to zdarma nebo levněji.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mironet8
Zaslal: út srpen 21, 2018 6:08 am Citovat
Založen: 9.12.2016 Příspěvky: 39
SZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: út srpen 21, 2018 9:41 am Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
všetci naježení ako mačky Very Happy

ak nemáš čas hrabať a učiť sa..nechaj tak.

ak sa chceš učiť, je toho plný net.... keď budeš niečo vedieť, rád ti poradím a nasmerujem.

Avšak takých čo by v 10 minutach chceli vysvetliť problematiku lebo nemaju čas si to naštudovať je plná EU.

veľa zdaru Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 19:53 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.