Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  Rozdíl mezi Delphi DS150E verze 2013.1 a verze 2013.2
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Rozdíl mezi Delphi DS150E verze 2013.1 a verze 2013.2

Autor Zpráva
matiz
Zaslal: po leden 06, 2014 20:19 pm Citovat
Založen: 31.12.2011 Příspěvky: 127
Baworak E90, po zakroku tou super veci dojebane intervaly v budikach. Hooodne dobra vec -)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: po leden 06, 2014 21:42 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
dneska mi došla soukromá zpráva : Dobrý den, vozím si auta z itálie a chtěl bych je diagnostikovat a opravovat menší chyby jako např. zhasínání rozsvícených kontrolek apod.
Problém je v tom že nechci kupovat diagnostiky za desítky tisíc. Na internetu jsem našel že se prodávají různé kabely k připojení PC k autu a k nim jsou různé programy pro diagnostiku.
Snažil jsem se hledat o tom informace a jsem spíš zmatenej a proto píšu vám a prosím o menší pomoc.

1. Jak je to s univerzálností těchto kabelů? Musím mít zvlášt kabel na každou značku/koncern auta? Záleží u těchto kabelů taky na roku výroby daného auta? Můžete mi něco doporučit?

2. Software, moje představa je že bych si někde stáhnul cracknutou verzi softwaru. Zajímá mě jestli je to možné a zase ta univerzálnost jestli můžu mít jeden program na všechny typy aut/kabelů nebo na každou značku vlastní program a jestli mi můžete nějaký program/y doporučit.


že by FUTO si ze mně dělal legraci ? Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jodr
Zaslal: po leden 06, 2014 21:51 pm Citovat
Založen: 23.1.2011 Příspěvky: 607
Nelze vyloučit. To víš, láska je láska...

_________________
Kouř po zapnutí ukáže cestu....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: po leden 06, 2014 22:12 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Digi nedostal dar to se jehovistum musí a oni mužou příjmout tak nevím zda pisálek uspěje či podaruje Very Happy

Citace:
"Jehovisté jsou lidé, kteří trpí chronickou chorobou zvanou Jehovismus. Tuto nakažlivou nemoc způsobuje tzv. Jehovirus
Tato nemoc postihuje zejména mentálně slabší jedince, lidi sociálně oslabené nebo osoby snadno podléhající závislostem, dále ošklivé ženy, tlusté ženy, natvrdlé muže a zakomplexované mladíky, kteří doufají, že u Jehovistů najdou krásné dívky. Často se rozvíjí v mladém věku, jindy propuká až v dospělosti a houževnatě se drží. Jedince sužované touto chorobou lze najít ve většině zemí světa.
Jehovismem trpící jedinec si svůj žalostný stav zpravidla neuvědomuje, lékaře sám nevyhledává a tím se jeho neléčená choroba rozvíjí po celý zbytek života.
Podle nepotvrzených, ale velmi důvěryhodných zdrojů stojí za celým projektem vymývání mozků Aštar Šeran spolu s Chuckem Norrisem, kteří se kdysi vsadili o to, zda průměrného člověka lze totálně oblbnout i donebevolající kravinou. Počet přívrženců sekty hovoří jasně pro a Aštar Šeran sázku zřejmě vyhraje!"

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Pyromaniak
Zaslal: pá listopad 07, 2014 1:26 am Citovat
Založen: 14.4.2014 Příspěvky: 3
exotus napsal:
Jo a zdiagnostikuj to všem sousedům nejlépe grátis a až si stím nebudete vědět rady tak je pošly do servisu s papírkem a napsanejma závadama např P00XXX,P0XXX,P0XXX atd a s zevrubným návodem na řešení té konkrétní závady a s odkazem na dané diskusní forum a hlavně nezapomeňte si vytisknout poznámky jak se ten problém řeší a že to fakt není problém a hlavně chlapci nezapomeňte ty dané pasáže v tom několika stránkovém výtisku dúkladně zvýraznit nějakým fixem aby to jelito v dílně vědělo na co konkrétně se má soustředit a hlavně na konci se snažte se hodně rozčilovat že to není opravený ale stojí to mrdu a že ten Ferda z fora to tak neměl...



No ne to je uplně ze života,komplet všechno Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 10:25 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.