Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  teple starty OI tdi
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

teple starty OI tdi

Autor Zpráva
kubito
Zaslal: čt březen 27, 2014 21:18 pm Citovat
Založen: 12.2.2010 Příspěvky: 1 Bydliště: Vísky
Ahoj, vim ze uz to tu resilo asi dost lidi ale byl by nekdo tak hodny a kouknul na tuhle mapu z OI tdi 66kw potrebuji pomoct s upravou teplych startu.


Dekuji moc za brzkou odpoved

zde odkaz na mapu: http://ulozto.cz/xh9a2Z2b/octavia-tdi-66kw-rar
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
kari
Zaslal: čt březen 27, 2014 23:26 pm Citovat
Založen: 14.10.2010 Příspěvky: 1201 Bydliště: na okraji Dřínovské jámy
http://ulozto.cz/xkBwZxXu/octavia-tdi-66kw-mod-rar

pass pm za 1500,-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vaha
Zaslal: pá březen 28, 2014 8:53 am Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
kari napsal:
http://ulozto.cz/xkBwZxXu/octavia-tdi-66kw-mod-rar

pass pm za 1500,-

Dobře ty Laughing Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaTDI
Zaslal: ne duben 27, 2014 10:12 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 290
Kolik ti točí startér za tepla? Zvednout start. dávku jsi zkoušel?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matias
Zaslal: ne duben 27, 2014 19:25 pm Citovat
Založen: 10.12.2008 Příspěvky: 1238
Na jak dlouho tohle pomůže? Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
nemitom
Zaslal: po duben 28, 2014 6:40 am Citovat
Založen: 11.8.2011 Příspěvky: 72
Pokud upravis mapu startovaci davky tak na porad... Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaTDI
Zaslal: po duben 28, 2014 10:50 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 290
Laughing Laughing Laughing Mam tu jeden zdechlej startér, přepíšete mi to v něm? Laughing Laughing Laughing (kecam Wink )
Nebylo moc jednotek, kde byly ty točky nastavený fakt "na knap" (a u těch to dokonce řešily i svolávačky)
Neni lepší mít startér v pořádku? Což já nemam - v zimě dokonce už leta "kňučí" a rozhodně netočí "jak za mlada" , podobně jako baterku, kterou "oživuju" a leta střídam s tou "ještě starší" (možná i původní - už skoro "plnoletou" Razz ) a přece mi to startuje bez sw úpravy (aspoň pokud vim, tak jen se zvýš.start.dávkou) za tepla na brnk - co dělam špatně? Mr. Green (obecně líp než za studena, i když občas za tepla zahapruje/zatraktoří aniž by se "vyhoupl" k volnoběhu, jako by to pralo palivo do skoro stojícího motoru, že musim vypnout klíček a startovat znova, takže to taky možná někdo zkoušel snižovat... ale jestli jo, tak to zcela jistě bezpochyby přece musel bejt nějakej "tupej nalejvač", když je to jinak tak "všespásný" Wink )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: po duben 28, 2014 22:11 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Víš Fando jezdí i takový auta co maj new batery i s vyšším startovacím proudem a vyšší kapacitou,new starter valeo a stejně to kejchá na prd i přez na maxx zvedlou start dávku v přizpusobení,tzn že jediným a věčným je teplej start upravit a je konec trápení...
Jo a vw nemělo svolavačku na soft ale pouze dílenskou akci a asi i sám víš jak se to dělá a hlavně jestli si dobře vzpomínám tak se to dělalo pouze při hlášeném problému zákazníkem a pokud si se díval do sw tak to ten problém stejně neřešilo alespoň EDC15....

Další věc je ta že pokud někdo dělal teplej start a přes login máš start dávku na maxx pak ti to hapruje je potřeba všechny ADP dát do puvodního stavu a taky se koukni na teplotní čidlo přes oscilo rádo zlobí a vypadek byť minimální znamená max dávku,aby si nešpinil chudáka nalejvače za problém svuj nebo sveho auta...

A jak píšeš nebylo moc jednotek tak proč je tolik dotazu,proč i slavnej siemens ppd má tento problem...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FandaTDI
Zaslal: út duben 29, 2014 10:53 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 290
No máš pravdu, že koncern (asi nejen - "módou" je to hlavně v Evropě, co tak sleduju ... ) řeší svolávačky jen pokud si to zákazníci fakt vydupou a/nebo hrozí nějaký širší zveřejnění ...
A taky jsem se nechal trochu unést nemitomem, protože po přečtení "na pořád" mi naskočila vyrážka Laughing (a kdyby mi tohle řekl někdo v servisu, tak už mě tam neuvidí...)
Btw. dávku nemam úplně na max. a pokud to nastartuje (volnoběh) , tak se žádný haprování nekoná, jen vyjímečně se snaží rozběhnout tak, že to rozklepe celý auto do/při cca 400 ot.min. (třeba do toho při tom "klepci" kecá i "slabší kontakt" třeba toho teplot. čidla, ap., ale nevim ... každopádně jednou jsem to takhle nechal několik vteřin a prostě se nenastartuje, přitom stačí vypnout klíček a při dalšim startu to chytne normálně max. na druhý převalení)
Jo a možná bych to přičítal spíš čidlu otáček, protože tam se mi jeden kablík u konektoru uklepal a mam to opravovaný (za jízdy funguje jak má - ťuk, ťuk, ťuk ) a nevim, jestli je to normální, že potřebuje nějaký točky k nabuzení, ale stává se mi, že spec. za studena se slabší baterkou/když třeba pár dní stojí, se otáčkoměr chytá až cca u těch 200ot. - má zpoždění oproti startéru a neukáže (pomalejší) "roztočení", ale ručička otáčkoměru "vyskočí", až když to točení zrychlí k těm cca 200ot.), ale za studena se mi zas nikdy nestalo to "rozklepání" po puštění paliva,tj. jak se snaží chytit ... asi na to má "stařík" nárok, když už je skoro "plnoletej" Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nemitom
Zaslal: út duben 29, 2014 14:45 pm Citovat
Založen: 11.8.2011 Příspěvky: 72
Fajn napořád bylo dost silně řečeno.... Ale myslel jsem to tak že pokud se problém projevuje jen za tepla a za studena ne je to oprava napořád, protože vadnej starter ne baterie se projeví na studeným motoru mnohem vic.... Navic hejbani se startovací dávkou je od určitý teploty k ničemu.... Nejsou otáčky není prostě nafta....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je so duben 20, 2024 6:06 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.