Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  ECM 2OO1 Help?
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

ECM 2OO1 Help?

Autor Zpráva
TRISKELEON
Zaslal: po leden 05, 2009 9:10 am Citovat
Založen: 4.1.2009 Příspěvky: 26 Bydliště: Morava
Mám ECM 2OO1 a Zadal jsem do něj originální soubor EPROM a modfikovaný u modifikovaného to však v kolonce Změněm napsalo NE znamená to že snad nebyl upraven? A kčemu vlastně slouží ty drivery vložil jsem tam ten co se nejvíce podobal názvem podle jakého parametru poznám který mám použít k dané řídící jednotce vždy je u něj nějaké číslo - co je to za parametr?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
chiptuning
Zaslal: po leden 05, 2009 12:41 pm Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 761 Bydliště: plzen
to ano ne znamena jestli je zmeneny checksum , pokud mas spravny driver a bylo by tam ano tak by auto pravdepodobne vubec neslo nastartovat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
yary1
Zaslal: po leden 05, 2009 18:48 pm Citovat
Založen: 9.5.2008 Příspěvky: 116
Pokud bych takovy soubor zapsal sla by jednotka vratit do puvodniho stavu po kabelu?
Pokud je zapsan spatne checksum tak by se mela jadnotka zhroutit ne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gyba
Zaslal: po leden 05, 2009 19:09 pm Citovat
Založen: 4.4.2008 Příspěvky: 676 Bydliště: Jablonec nad Nisou
TRISKELEON napsal:
Mám ECM 2OO1 a Zadal jsem do něj originální soubor EPROM a modfikovaný u modifikovaného to však v kolonce Změněm napsalo NE znamená to že snad nebyl upraven? A kčemu vlastně slouží ty drivery vložil jsem tam ten co se nejvíce podobal názvem podle jakého parametru poznám který mám použít k dané řídící jednotce vždy je u něj nějaké číslo - co je to za parametr?

Takže zaprvé v té kolonce bude nápis ANO pouze pokud ten obsah změníš ty. Pokud tam nahraješ orig. a mod. tak ti to bude psát vždycky NE, ale to neznamená, že ten mod. není změněn. Rozdíl mezi orig. a mod. souborem poznáš podle rozdílného checksumu, který se ti ukáže vpravo nahoře po načtení souboru.
Za druhý driver tam musíš dát ten, který odpovídá podle čísla jednotky a verzi softu v té jednotce. Když otevřeš orig soubor bez zadání driveru, tak se ti vpravo objeví číslo jednotky a číslo softu. To pak najdeš v těch driverech a otevřeš.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 16:48 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.