Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Galletto 1260 "Changing speed error"
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Galletto 1260 "Changing speed error"

Autor Zpráva
martin
Zaslal: st listopad 06, 2013 11:45 am Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
kari napsal:
martin napsal:
tahle chyba ma jednoduchej puvod začátek čtení si ecu dohodne s flasherem a posílá bloky o určité velikosti a určitou rychlostí ale během každeho bloku jde i potvrzeni přijetí a další komunikace a je na to určitý čas a pokud flasher neodpoví korektně tak to skončí touhle hláškou další podrobnosti najdeš ve specifikaci protokolu KWP1281 a KWP 2000 což je transportní vrstva kterou mužeš použít jak na iso KLINE a nebo CAN a jen tak mimochodem jseš docela dobrodruh tenhle flasher použít na ME 7.xx jednotku já osobně si ji vytáhnu z kraksny vyfouknu flaschku a udělám na programátoru a je to vždy 100% ok a je to práce na 30 min Wink


no jo, jenomže klon999 apd je uživatel flasheru, a nemá páru o tom co se děje při jeho použití - a ani ho to netrápí, dokud to nespadne ....


tahle jednotka mu spadne jsem v klidu pada i s origo flasherem Mr. Green Mr. Green

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: st listopad 06, 2013 16:20 pm Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
martin napsal:
kari napsal:
martin napsal:
tahle chyba ma jednoduchej puvod začátek čtení si ecu dohodne s flasherem a posílá bloky o určité velikosti a určitou rychlostí ale během každeho bloku jde i potvrzeni přijetí a další komunikace a je na to určitý čas a pokud flasher neodpoví korektně tak to skončí touhle hláškou další podrobnosti najdeš ve specifikaci protokolu KWP1281 a KWP 2000 což je transportní vrstva kterou mužeš použít jak na iso KLINE a nebo CAN a jen tak mimochodem jseš docela dobrodruh tenhle flasher použít na ME 7.xx jednotku já osobně si ji vytáhnu z kraksny vyfouknu flaschku a udělám na programátoru a je to vždy 100% ok a je to práce na 30 min Wink


no jo, jenomže klon999 apd je uživatel flasheru, a nemá páru o tom co se děje při jeho použití - a ani ho to netrápí, dokud to nespadne ....


tahle jednotka mu spadne jsem v klidu pada i s origo flasherem Mr. Green Mr. Green


Ale tohle varovani ho prece nemuze zastavit Very Happy

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: st listopad 06, 2013 20:46 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Tebe taky nic nezastaví, na klona už jsi asi zapomněl. A dealer jseš jak poleno, potřeboval jsem něco od EVC a nezvedáš tel, tak jsem si radši objednal přes němce.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
acryll
Zaslal: st listopad 06, 2013 22:05 pm Citovat
Založen: 17.9.2011 Příspěvky: 123 Bydliště: MT-sk
tak sú tu rôzni profesionáli... čo dokážu na 1,9 rotačke spraviť s 1.1Barom pretlaku 160 NONSMOKE online-naladených SMIC koní Very Happy
ale tak ja stále tvrdím, že sú aj horšie dni.. aj lepšie dni, záleží ako sa človek vyspí Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tpower
Zaslal: čt listopad 07, 2013 0:31 am Citovat
Založen: 7.2.2013 Příspěvky: 211
K napsal:
Tebe taky nic nezastaví, na klona už jsi asi zapomněl. A dealer jseš jak poleno, potřeboval jsem něco od EVC a nezvedáš tel, tak jsem si radši objednal přes němce.


Zaprve nevim kdo jsi, za druhe telefony normalne zvedam, pokud zrovna neco neresim, nejsem na brzde apod. Na spousty zmeskanych hovoru nelze volat zpet, kdo se mi chce dovolat, dovola se, resp. zavola znovu nebo existuji e-maily ...

_________________
www.tdichip.cz, www.tpower.cz
oficiální zastoupení EVC pro ČR a SR
WinOLS, OLS300, BDM100, BSL100, CMD, FGTech, Byteshooter, Abrites, tPower dyno ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá březen 29, 2024 13:52 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.