Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Hardware pro začátek
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Hardware pro začátek

Autor Zpráva
Ivorty
Zaslal: ne duben 07, 2013 21:46 pm Citovat
Založen: 7.4.2013 Příspěvky: 2
Zdravím pánové,
Mám takový malý dotaz už nějaky čas se zajímám o Diagnostiku vozidel a chtěl bych slyšet vás názor jaký kabel si koupit pro začátek. Nechci hned chipovat a dělat tvrdé upravy ale spíš mě jde jen o načtení paměti závad, aktivni a pasivní diagnostiku, mazaní chyb atd.. Co popř. doporučujete klidně můžete dát i linky... Soft není u mě problém sehnat.. Nejvíc se mi zamlouvá VAG COM... Dík za všechny rady Smile

PS: nechci naletěl a koupit nejakého čínana... Časem mám v plánu si pořídít kvalitní ofiko diag. ale do začátku na takové testovaní sháním něco za rozumnou cenu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: po duben 08, 2013 7:09 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
kup si pro začátek Merkur diag -to je pokračování Merkur elektro .. Wink

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paja
Zaslal: po duben 08, 2013 11:35 am Citovat
Založen: 7.3.2007 Příspěvky: 385
DIGI-DELETED napsal:
kup si pro začátek Merkur diag -to je pokračování Merkur elektro .. Wink



Nebud na něj zlej Very Happy a napiš mu ,že musí dat nějakej stotisic aby s tebou mohl probírat diag.aut Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivorty
Zaslal: po duben 08, 2013 12:52 pm Citovat
Založen: 7.4.2013 Příspěvky: 2
DIGI-DELETED napsal:
kup si pro začátek Merkur diag -to je pokračování Merkur elektro .. Wink


Myslel jsem neco jineho nez detskou stavebnici.... par let jsem pracoval na diag. E.A.S.Y. pokud ti to neco rika...

Ale vypadl jsem z toho a ted chci jen tak amatersky delat osobaky sobe a rodine...

Priblble odpovedi si src do prd...Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: po duben 08, 2013 16:55 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
paja napsal:
DIGI-DELETED napsal:
kup si pro začátek Merkur diag -to je pokračování Merkur elektro .. Wink



Nebud na něj zlej Very Happy a napiš mu ,že musí dat nějakej stotisic aby s tebou mohl probírat diag.aut Laughing

100 je málo ... Mr. Green Mr. Green

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barton631
Zaslal: pá duben 26, 2013 18:51 pm Citovat
Založen: 16.3.2013 Příspěvky: 7
Jsi bohuzel v cesku a tady je kazdy namachrovany a zadarmo ti nikdo neporadi...akorat trapne kecy o nicem.

Pokud chces delat koncern audi, ve a skoda kup si cinana vag com - vcds bohate ti pro zacatek postaci. Dokonce i ofiko verze te vyjde do 10 tisic.

Snad ti to pomuze
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kluso
Zaslal: so duben 27, 2013 7:38 am Citovat
Založen: 8.4.2009 Příspěvky: 782
Hoši,tady to je fakt pořád dokola. Už se tomu Digimu nedivím.Tady není každej namachrovanej,ale tohle fórum by mělo sloužit k VÝMĚNĚ informaci.Toto není poradna pro začátečníky.
Navíc každej druhej to nemá na kšeft ale pro sebe případně rodinu Very Happy ,ale nenapíše o jaké auto se jedná.
Protože co kdyby jich bylo víc....
Je prostě nesmysl si kupovat jakoukoli alespoň trochu funkční diagnostiku za několik tisíc kč jen na své auto
protože k čemu ti je vidět měřené hodnoty když nevíš co znamenají a jaké jsou optimální a strávíš s tím spoustu času.Takže jen pro sebe se to prostě nevyplatí a nemůžete to myslet vážně. Ta investice jak časová tak finanční prostě neodpovídá výsledku.Protože když zajedeš k někomu co se tím zabývá tak diagnostika bude stát pár stokorun.
Já mám také rád chleba a nejdu si koupit pekárnu a ptát se jak ho mám upéct.Prostě každej dělá něco a pokud ten čas věnuješ své práci tak potom si můžeš tu diagnostiku u někoho v klidu zaplatit.
Navíc po radě kup čínskej vcds tady bude brzo další téma typu : kdo opraví lehlej kabel
Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: so duben 27, 2013 7:53 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
barton631 napsal:
Jsi bohuzel v cesku a tady je kazdy namachrovany a zadarmo ti nikdo neporadi...akorat trapne kecy o nicem.

Pokud chces delat koncern audi, ve a skoda kup si cinana vag com - vcds bohate ti pro zacatek postaci. Dokonce i ofiko verze te vyjde do 10 tisic.

Snad ti to pomuze

co poradíš ty ? z těch tvých asi 5 příspěvků co máš , je to jen :
prodám čínskou veteš na budíky ,
koupím jinou čínskou veteš taky na budíky
a nebo koupím další čínskou veteš na "domácí čipování"

velmi hodnotné příspěvky nenamachrovaného jedince !!!!!

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barton631
Zaslal: so duben 27, 2013 8:26 am Citovat
Založen: 16.3.2013 Příspěvky: 7
Ja mu aspon poradil!! Mam 2x kess v2 master original, ne chinu, original vcds, original ecm titanium atd!!! Na tom prispevku co jsem napsal nic namachrovaneho nevidim!! Taky jsem mu napsal ze vcds sezene do 10 original a je na nem co si koupi!!

Btw podivej se na tve prispevky v tomhle vlakne!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: so duben 27, 2013 12:28 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
barton631 napsal:
Ja mu aspon poradil!! Mam 2x kess v2 master original, ne chinu, original vcds, original ecm titanium atd!!! Na tom prispevku co jsem napsal nic namachrovaneho nevidim!! Taky jsem mu napsal ze vcds sezene do 10 original a je na nem co si koupi!!

Btw podivej se na tve prispevky v tomhle vlakne!!



A umis s tim delat?Ma to kazdy druhy treti, a porad se ptaji jak s tim delat.Divne...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt duben 25, 2024 7:00 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.