Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  Seat Cordoba 1.9D r.v. 1995 - pristroj. 6K0919033
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Seat Cordoba 1.9D r.v. 1995 - pristroj. 6K0919033

Autor Zpráva
dancoo
Zaslal: čt srpen 21, 2008 11:25 am Citovat
Založen: 21.8.2008 Příspěvky: 2
Zdravim
Mam problem s touto pristrojovkou a to nasledovny...
Z nicoho nic mi odisli oba budiky ako tachometer tak aj otackomer.
Skusal som to s inou pristrojovkou a ide to v phode cize chyba je v pristrojovke pozapnuti
zapalovania zacne malinko kmitat pri nule rucicka ukazujuca rychlost otackomer sa ani nepohne.
Neviem co tam mohlo odist je tam len par svabov. Je tam jeden velky od ITT na ktory nemam datasheet
potom je tam seriova pamat nejake blbostinky s logikou a potom je tam jeden ktory sa mi nepozdava najviac a to je L4938E je to nejaky napatovy regulator...Ale moja otazka znie asi takto viem tuto pristrojovku nejako pripojit na VAG kedze auto nema diag. konektor ani 16 pin ani 2x2 (nema ziadnu elektroniku okrem pristrojovky ktora je s dig pocitanim km). Este jedna zvlastnost celkove km aj denne pocitadlo km funguje tak isto funguju aj hodinky a vsetko ostatne preto sa mi nezda, ze by bol nakusnuty ten velky svab od ITT. Kebyze vie niekto kde sa pripaja K-line vzadu na svorkovnicu teto pristrojovky popripade ma nejake ine napady tak smelo napiste Wink Cidla su dobre urcite otacky sa beru z alternatora z svorky W a rychlost z prevodovky...Dakujem Wink
PS pomohol by mi aj pinout toho zadneho konektoru je to rovnake vo VW Polo, Ibize, Cordobe a mal som dnu aj z VW GOlf IIIky diesel a slo to tiez cize ak by niekto mal pinout toho konektoru bolo by to super diky pekne fakt za kazdu radu...Popripade ak by sa nasla dobra dusa co by pozrela do svojej benzinovej ci sa v nej nachadza svab s oznacenim L4938E....
popripade ak by niekto mal napln do tej pamate je tam 93C46CB6
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
dancoo
Zaslal: st srpen 27, 2008 22:52 pm Citovat
Založen: 21.8.2008 Příspěvky: 2
Tak problem vyrieseny prehodena pristrojovka z benzinu a do nej prehodena eeproma z dieslu a ide to km sedia otacky a khm tiez Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt duben 18, 2024 18:55 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.