Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  immo VW sharan
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2

immo VW sharan

Autor Zpráva
had
Zaslal: po červenec 07, 2008 14:52 pm Citovat
Založen: 22.10.2007 Příspěvky: 366 Bydliště: 02
nez zacnes tvorit ceny, mrkni na konkurenci, za kolik se tohle dela. protoze s temahle cenama by te asi nemeli moc radi. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
automotoalarmy
Zaslal: po červenec 07, 2008 15:25 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
no to je trochu problém, snažil jsem se v okolí najít konkurenci, ale bohužel, tedy vlastně bohu dík nikdo tady v okolí klíče neučí a pin také nezjišťuje, kromě autorizovaných servisů. Jeden klíčař tady v okolí umí jen kopírovat čipy v klíčku. A co se týká cen ze strany zákazníka? Ten si koupí vyřezaný klíč s čipem u klíčaře za cca 1500.- já mu zjistím PIN za 500.-, protože jsou to většinou majitelé ojetin, kteří PIN neznají, no a za 300.- klíč naučím. Takže celkem výroba takového klíče vyjde na 2300.- No a náš kraj jihomoravský je posetý lidmi, co za korunu by si nechali vrtat koleno. Kdyby měly dát za klíč 4000.-, což je tady půlka platu, tak raději počkají, až ten jediný, co mají, ztratí.
Tak napiš jaké jsou ceny asi v průměru a já se od toho alespoň odrazím. Co mám jediné zjištěné z okolí, tak borci tady dělají základní diagnostiku kolem 300.-
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
automotoalarmy
Zaslal: po červenec 07, 2008 18:29 pm Citovat
Založen: 30.6.2008 Příspěvky: 11
Bude tento soft VAG Commander EEPROM - Motor http://www.motordiag.cz/produkt/vagcom-eeprom stačit k vyčtení PINu immo z VW sharan 1.9 TDI 85kW r.v.2004 po kabelu?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 2    Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 9:37 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.