Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Komfortní systém  »  BSI Citroen C5-parkovací senzory
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

BSI Citroen C5-parkovací senzory

Autor Zpráva
danvv
Zaslal: ne červen 19, 2011 8:43 am Citovat
Založen: 17.6.2011 Příspěvky: 7
Ahoj,

koukám, že je tady řada odborníků na jednotky BSI. Mám problém se zobrazováním park. asistenta. Zadní se zobrazuje správně, ale přední mi ukáže jenom obrázek auta a jednu vzdálenostní čárku a pak mě to nechá projet i zdí. Byl jsem s tím v citroenu a diagnostika jim nic neřekla. Tak mi řekli, že mám vyměnit ŘJ jednotku park. asistenta a nebo display. Udělal jsem oboje a chová se stejně blbě. Jenom podotýkám, že pamatuji kdy chodilo normálně. Tak že jedině může být chyby v BSI, nic jiného tam není.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kluso
Zaslal: ne červen 19, 2011 9:38 am Citovat
Založen: 8.4.2009 Příspěvky: 782
co čidla?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danvv
Zaslal: ne červen 19, 2011 11:27 am Citovat
Založen: 17.6.2011 Příspěvky: 7
Čidla jsou ok. Diagnostika si na nic nestěžuje. Ještě jsem zapoměl říct, že zvuk pracuje správně jen to zobrazení jde špatně. No celé to vlastně směřuju na to, že se něco v softu pohlo v BSI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pet
Zaslal: ne červen 19, 2011 15:45 pm Citovat
Založen: 19.3.2007 Příspěvky: 351
Jo tohle už jsem viděl , přijel mi s tím kluk co si koupil Lexii a učil se na svém autě a samozřejmě si nezapoměl měnit různé konfigurace ,žádné chyby to nepsalo vše nakonfigurováno správně a přesto přední čidla neměřila,pomohlo až přeflashování BSI na novější verzi sw. To že jsi vyměnil zobrazovací dispaly je blbost a divím se že ti něco takového poradili zrovna v citroenu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danvv
Zaslal: ne červen 19, 2011 18:33 pm Citovat
Založen: 17.6.2011 Příspěvky: 7
Já s tímhle plně souhlasím. Display jsem samozřejmě měl pouze půjčený. Nejsem blázen abych to měnil za nový vše bylo na vyzkoušení. Jenom se obávám, že přehrát flash asi nebude v citroenu možné. Myslím, že to neumí a namají možnost jak to udělat. Nejspíš mi nacpou novou BSI. Kdyby jste věděli o někom kdo to umí tak mi to sem napiště.

Dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 13:06 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.