Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  HELP - aktivace IMMO a prizpusobeni 2klicu audi A4
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

HELP - aktivace IMMO a prizpusobeni 2klicu audi A4

Autor Zpráva
bent
Zaslal: po prosinec 24, 2007 15:50 pm Citovat
Založen: 22.12.2007 Příspěvky: 2
zdravim vsechny ,
odkazal me sem k vam kamarad ze by mi tady nekdo mohl pomoct.

mam audi a4, r.v.01 ( model 02 03 04 ), a cca pred pul rokem mi ji ukradli . nicmene zaplat pan buh se nasla a dostal sem ji zpatky !!!! ale auto je ve stavu ze je odstranenej immo ( slo natocit klidne sroubovakem ) . a nejspis je tam prej i jina jednotka motoru a budiky - prej sice tam patri ale sou z jinyho auta. kazdopadne at to je jakkoliv ja sem koupil u audi celou novou sadu zamku - takze nova spinacka a 2 novy vystrelovaky. blika mi kontrolka immo a nefunguje topeni ( to na to ma prej na to taky vliv ) . kdyz se to da na vag je tam chyba komunikace s ridici jednotkou atd.

plno koumaku na to koukalo, kazdej chytrej jak radio, ale nikdo kdo by mi ten immo dal zpatky a prizpus. klice. minulej tyden mi kamarad z budiku vytahl zarovicku nebo diodu nebo co tam je, takze immo mi uz neblika - hrozne me to sralo ( to ale neni reseni )

je tady nekdo kdo by mi to mohl dat za nejakej rozumnej peniz do kupy ????

diky za rady

ps : vesely vanoce Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bent
Zaslal: po prosinec 24, 2007 15:51 pm Citovat
Založen: 22.12.2007 Příspěvky: 2
jinak tady uz jsou i nejaky rady jak na to ( http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=19979&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= ) takze shanim nekoho kdo by s tim moh pomoct
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brouk
Zaslal: po prosinec 24, 2007 16:35 pm Citovat
Založen: 1.4.2007 Příspěvky: 1730 Bydliště: Vysočina- Telč
jednotka bude stejna mozna jen vyple immo v jednotce , vycist pokud pujde nebo vyndat precist eeprom zapnout immo precist kod immo udelat prispusobeni s budikama nakodovat klice a mohla bych chodit. Pokud nekomunikuje po kabelu pravde podobne jak ji rvali ven tak nekde nejaky drat muze byt prervany take jsem byl u passata co chteli slohnout a neporadilo se jim to natocit tak vzali jen jednotku motoru a par dratu ve svazku vzalo za sve. Jakej je to motor a odkud jsi nekdo to urcite da dohromady ale vagem nikdo je potreba trosku vic Smile

Hezke vanoce !

_________________
upravy software , "pro stale zakazniky" full HW-SW podpora vcetne nejvetsi databaze orig souboru . upravy chip, Fap, klapky, egr, zavady , start stop, CAR-TRUCK-TRACTOR
https://www.facebook.com/pages/Moravia-tuning-chiptuning/152779668154082
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
RobON
Zaslal: po prosinec 31, 2007 4:00 am Citovat
Založen: 31.12.2007 Příspěvky: 17 Bydliště: Louny
delal jsem pro jeden servis ten samej pripad ale Octavia Tdi 2002, pokud je immo off v ridici jednotce motoru tak klice nejdou naucit, musi se to nejdriv rucne zeditovat a potom to pujde, stejny problem muze nastat pokud bude jeden z tech dumpu (pristrojovka nebo mororova rj ) nakopnuty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Brouk
Zaslal: po prosinec 31, 2007 7:53 am Citovat
Založen: 1.4.2007 Příspěvky: 1730 Bydliště: Vysočina- Telč
Jestli je jen immo OFF jde to po kabelu zase zapnout tak jako vypnout a pak uz to jde vse normalne jak rikas pokud to neni poskozene pak je to horsi , ale neverim ze immo vypinali jinak nez po kabelu .

_________________
upravy software , "pro stale zakazniky" full HW-SW podpora vcetne nejvetsi databaze orig souboru . upravy chip, Fap, klapky, egr, zavady , start stop, CAR-TRUCK-TRACTOR
https://www.facebook.com/pages/Moravia-tuning-chiptuning/152779668154082
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
scully
Zaslal: út leden 01, 2008 22:04 pm Citovat
Založen: 21.8.2007 Příspěvky: 51
Už mu to jede Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onov
Zaslal: st únor 13, 2008 10:58 am Citovat
Založen: 12.2.2008 Příspěvky: 8
Brouk napsal:
Jestli je jen immo OFF jde to po kabelu zase zapnout tak jako vypnout a pak uz to jde vse normalne jak rikas pokud to neni poskozene pak je to horsi , ale neverim ze immo vypinali jinak nez po kabelu .




MAM PODOBNY PROBLEM, LEN BY SOM CHCEL VEDET ZE AKY KABEL A PROGRAM TREBA NA ZAPNUTIE A VYPNUTIE IMMO
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt duben 25, 2024 9:32 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.