Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  Peugeot 307-km
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Peugeot 307-km

Autor Zpráva
Gambac
Zaslal: st prosinec 05, 2007 19:27 pm Citovat
Založen: 5.12.2007 Příspěvky: 294
Nedaří se mi upravit km v Peug.307 r.v.02.Tacho Sagem s NEC a BSI je s mot.HC912DG128.Vždy když přepíšu km v tachu a vynuluju v BSI tak mi km sice svítí,ale nenastartuju,nejde centrál,atd.Když opět nahraju původní dump,tak je vše ok.Asi bude chyba někde v checksum,ale netuším kde.Tohle auto jsem už dělal se stejnou palubkou,ale BSI s ST 95160 a vše v pohodě.Používám Tachosoft 12.Vím že není stoprocentní,ale zatím jsem sis ním vždycky poradil.Je něco lepšího?
Pokud někdo víte jak na to prosím poraďte.Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Milinek
Zaslal: čt prosinec 06, 2007 13:46 pm Citovat
Založen: 18.4.2007 Příspěvky: 141 Bydliště: Teplice
Neměl jsem s tím nikdy problém. Skus přepsat v paměti jen tu část kde jsou zapsaný Km...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gambac
Zaslal: čt prosinec 06, 2007 21:13 pm Citovat
Založen: 5.12.2007 Příspěvky: 294
Jo jo.Už je to vyřešeno.Dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Milinek
Zaslal: pá prosinec 07, 2007 9:51 am Citovat
Založen: 18.4.2007 Příspěvky: 141 Bydliště: Teplice
No a jak jsi to tedy vyřešil, to je dobré napsat.... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gambac
Zaslal: pá prosinec 07, 2007 11:43 am Citovat
Založen: 5.12.2007 Příspěvky: 294
V BSI se přepíšou KM a v palubce se vymažou.Jde o to že se to musí udělat správně.Pomohl mi s tím LMartin.
Ja myslel že ty to umíš?Pokud s tím bude mít někdo podobný problém jako já tak milerád poradím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Milinek
Zaslal: pá prosinec 07, 2007 11:53 am Citovat
Založen: 18.4.2007 Příspěvky: 141 Bydliště: Teplice
Já s tím nemám problém, ale pokud tomuto fóru dobře rozumím, tak je to tady o řešení problémů a pokud někdo něco vyřeší, tak je dobré napsat, kde byl problém a jaká bylo jeho řešení. No ale ne každý se mnou musí souhlasit, to je jen můj názor....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Lukas001
Zaslal: pá prosinec 07, 2007 13:25 pm Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
Gambac napsal:
V BSI se přepíšou KM a v palubce se vymažou.Jde o to že se to musí udělat správně.Pomohl mi s tím LMartin.
Ja myslel že ty to umíš?Pokud s tím bude mít někdo podobný problém jako já tak milerád poradím.


mám podobný problém: P307 2002 HDI kilometry přepsány jak v BSI tak v panelu . Vše sedělo akorát auto ztratilo výkon.
Prosím pomoooc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Gambac
Zaslal: pá prosinec 07, 2007 16:50 pm Citovat
Založen: 5.12.2007 Příspěvky: 294
Ten pokles výkonu se ti stal opravdu po úpravě km?Jinak vše funguje?Ta 307 co jsem teď dělal taky do 2000 ot. vůbec nejede,ale to už dělala před tím mím zásáhem.Je to prý způsobeno podtlakovejma membránkama co jsou na motoru hned za chladičem.Vedou k nim takový tenký hadičky.Jsou tam tři,jedna je dole.Kámoš to auto v pondělí veze do Peugeotu na opravu.
Jinak v palubce jsem vynuloval hodnoty od adr.0E0 po 0F5. (00 00 00 ....)
V BSI zadal nové km od adr. 67C-67F xx xx 682-685 xx xx 688-68B xx xx......až do 6A9.
Ty adresy ale můžou být podle mne i jinak. Tachosoft je ukazuje od adr. 678.A hlavně ty km i jinak spočítal.
Kdyžtak mi pošli bin původní a co jsi tam dával zkusíme to dát dokupy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Lukas001
Zaslal: po prosinec 10, 2007 15:41 pm Citovat
Založen: 6.12.2007 Příspěvky: 800 Bydliště: Třebíč
Gambac napsal:
Ten pokles výkonu se ti stal opravdu po úpravě km?Jinak vše funguje?Ta 307 co jsem teď dělal taky do 2000 ot. vůbec nejede,ale to už dělala před tím mím zásáhem.Je to prý způsobeno podtlakovejma membránkama co jsou na motoru hned za chladičem.Vedou k nim takový tenký hadičky.Jsou tam tři,jedna je dole.Kámoš to auto v pondělí veze do Peugeotu na opravu.
Jinak v palubce jsem vynuloval hodnoty od adr.0E0 po 0F5. (00 00 00 ....)
V BSI zadal nové km od adr. 67C-67F xx xx 682-685 xx xx 688-68B xx xx......až do 6A9.
Ty adresy ale můžou být podle mne i jinak. Tachosoft je ukazuje od adr. 678.A hlavně ty km i jinak spočítal.
Kdyžtak mi pošli bin původní a co jsi tam dával zkusíme to dát dokupy.


Už vyřešeno, bylo to tím podtl. ventilkem na ovl. turba Mad Mad Mad . S autem přijel a normálně prej jelo, tak nevím, Franc. běsky.
Díky za radu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Milinek
Zaslal: po prosinec 10, 2007 16:30 pm Citovat
Založen: 18.4.2007 Příspěvky: 141 Bydliště: Teplice
Jo to je nejhorší, někdo přijede s autem a všechno je v pohodě, člověk někam sáhne, vůbec to nemusí souviset se závadou, která se projevuje, ale stejně za to můžeme my že... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Milinek
Zaslal: po prosinec 10, 2007 16:30 pm Citovat
Založen: 18.4.2007 Příspěvky: 141 Bydliště: Teplice
Nejlepší je, když někomu vymění v servise brzdové destičky a pak přestane hrát rádio... Shocked
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Gambac
Zaslal: po prosinec 10, 2007 17:59 pm Citovat
Založen: 5.12.2007 Příspěvky: 294
No občas se mi taky stane že si zákazník stěžuje že mu po mém zásahu do elektroniky přestalo chodit to a ono.To je ale riziko podnikání,s tím se musí počítat.Teď si radši zkouším co auto dělá a nedělá,než se v něm začnu vrtat,ale kolikrát to taky nestačí.Tak jen přeju,ať se nám to stává co nejméně.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 10:28 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.