Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Komfortní systém  »  octavia 2003
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

octavia 2003

Autor Zpráva
Bradytec
Zaslal: ne leden 31, 2010 12:05 pm Citovat
Založen: 3.10.2008 Příspěvky: 79
Hledám jednotku pro stropní lampičku. Poradí někdo kde ji najdu? Potřebuju ji kvuli zapojení alarmu na dveřní kontakty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: ne leden 31, 2010 12:07 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
jednotka je pod palubkou na levý straně volantový tyče a je to šedomodrej drát
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bradytec
Zaslal: ne leden 31, 2010 14:53 pm Citovat
Založen: 3.10.2008 Příspěvky: 79
Určitě to tak je? Napojil jsem to multimetrem nejak se tam nemůžu ničeho doměřit. Potřebuju prostě pro alarm signál otevření dveří.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: ne leden 31, 2010 16:04 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
No pokud by jsi chtěl otevření dveří tak musíš do každých dveří zvlášť, tohle je lampička. Hledej na pinu 21. Musíš to měřit proti plusu, protože se tam objevuje kostra. Ten samej drát najdeš i na levém sloupku předního okna Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marquee
Zaslal: ne leden 31, 2010 21:06 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
tak co našel jsi to??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bradytec
Zaslal: po únor 01, 2010 17:41 pm Citovat
Založen: 3.10.2008 Příspěvky: 79
jo jo. Díky moc- Měl jsem to i v návodu, ale dával jsme si naději že najdu společnej kablík pro všechny dveře. Boužel jsem to musel napojit na lampičku. Ale asi mu to časem napojím do těch dveří zvlášt. Jinak díky za info. Byl to pin 21 Hnědo černý. Také jsem tam ale použil snad pin 10 na zavazadloví prostor. Barva snad taky hnědo ....... ted už nevím co. Sral jsme se s tím včera do 4 do rána, takže mi z toho už hrabe.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: po únor 01, 2010 18:23 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Společnej kablík pro všechny dveře a VW od jistýho roku nikde nenajdeš, hlavně až to budeš tahat do těch dveří tak to nezapomeň oddělit diodama. Zapojení na lampičku má své výhody, mě to například zachránilo navigaci telefon a rádio. Lampička se totiž rozsvítí už když ti zloděj přetočí zámek. Proto zloděj ani neotevřel dveře a upaloval pryč. Kdyby je otevřel viděl by všechny zapomenuté věci naskládané v kaslíku dveří Very Happy . Ale má i nevýhody, nefunguje zpětné uzamčení.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bradytec
Zaslal: po únor 01, 2010 23:57 pm Citovat
Založen: 3.10.2008 Příspěvky: 79
Přesně tak. Vše má své pro a proti. Jako alarm je pro mě jen jako vystrašení amaterů. Na odcizení vozu jsou jiné věci, ale to tu nebudem rozebírat. I když zloděj bude to auto chcít ukrást tak ho stejně ukradne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: út únor 02, 2010 8:05 am Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Není alarm jako alarm. Alarmy kolem 1000korun jsou opravdu jen na strašení zlodějů. Když chceš něco pořádnýho aby to fungovalo tak se do 10000 nevejdeš ani náhodou. Ovšem většině lidí jé líto dát třeba 18000 za pořádnej alarm s GSM a GPS a všemi přídavnými čidly a raději obětují auto za 3/4 milionu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bradytec
Zaslal: st únor 03, 2010 11:11 am Citovat
Založen: 3.10.2008 Příspěvky: 79
Mno mám stejný názor. Ale není nad pojištění proti krádeži. To je bezpečnější. Jinak na GSM a GPS jsou v dnešní době rušičky. Takže na to taky už moc není spoleh.

Jinak mám problém. Nemáš zkušenost s vyvoláním poplachu na škoda octavia 2003? Je to vždy tak po 10 hod. Technici mi řekli že by to mohlo být lampičkou, takže prý diodu. Ale že to mám zkusit odpoijit než tam začnu dávat diodu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janosik93
Zaslal: st únor 03, 2010 11:24 am Citovat
Založen: 26.2.2009 Příspěvky: 725 Bydliště: Spišská Nová Ves, Slovensko
aký maš alarm? skusil by som vypnuť napaťovu ochranu , ked je slaba baterka, sa to zvykne samo spúšťať.
ja nikdy nezapajam alarm os svetla interieru, ked zablbne komfortka, tak to blačí ako drbnute. vždy to robim cez diody v každých dverách zvlášť .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
marquee
Zaslal: st únor 03, 2010 11:34 am Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Bradytec napsal:
Mno mám stejný názor. Ale není nad pojištění proti krádeži. To je bezpečnější. Jinak na GSM a GPS jsou v dnešní době rušičky. Takže na to taky už moc není spoleh.

Jinak mám problém. Nemáš zkušenost s vyvoláním poplachu na škoda octavia 2003? Je to vždy tak po 10 hod. Technici mi řekli že by to mohlo být lampičkou, takže prý diodu. Ale že to mám zkusit odpoijit než tam začnu dávat diodu.

Tak tam zkus dat 1k odpor proti plusu a oddel to diodou. Ale je to divny. Co je to za alarm?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 10:34 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.