Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  MPPS
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

MPPS

Autor Zpráva
DIGI-DELETED
Zaslal: st říjen 10, 2012 7:52 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
jirka.p napsal:
tak tohle jsem nechtel slyset...ale tak aspon vim. myslel jsem ze kdyz je to PD ze uz to pujde. ale vypada ze opravdu ne. dekuju za radu.

proč jsi to nechtěl slyšet ? to chceš čipovat a nemáš programátor ?

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka.p
Zaslal: st říjen 10, 2012 8:04 am Citovat
Založen: 1.9.2012 Příspěvky: 200
bohuzel ano. ale uz se pracuje na jeho porizeni.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jirka.p
Zaslal: st říjen 10, 2012 8:26 am Citovat
Založen: 1.9.2012 Příspěvky: 200
DIGI co bys doporucil za programator ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DIGI-DELETED
Zaslal: st říjen 10, 2012 10:36 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
http://www.elnec.com/products/universal-programmers/beeprog2c/

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin
Zaslal: st říjen 10, 2012 11:04 am Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
http://shop.elnec.cz/detail/132093
tady ho máš u nás i s cenou Wink
jinak doporučuju též mám starej labprog+ a max spokojenost

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan
Zaslal: po říjen 22, 2012 7:19 am Citovat
Založen: 13.1.2008 Příspěvky: 11
to se divim ze to nejde ja mam jednotku na 85KW 038-906-019-CD a v poho jde. Mozna ji skus na stole. A neni to prvni XXXXXXX19 co jsem delal po kablu. Mimochodem uz se mi stalo vickrat ze klon pise vyndej pojistku a po chvili zacal cist i bez vyndani pojistky. Napr treba u Passata kde je vyndavani pojistky nesmysl.
Jinak programator ti kazdej doporuci elnec protoze je nejlepsi ale taky nejdrazsi. Pokud se tim nehodlas zivit je otazka zvazit jestli se ti nevyplti si parkrat za nekym zajit aby ti tu pamet prehral (otazka co te vyjde levneji.) Nebo si nakup pameti a kup nejakej levnej a kdyz to obcas spadne tak das cca 3000,-za opravu jednotky.
Osobne si hraju jen s autama v rodine. Na kseft bych to nedelal - nestoji to za to zvlas kdyz ctu ty blaboly co tady kazdej pise a navic se pak s nekym dohadovat kdyz clovek nema potrebne vybaveni aby zakaznika presvetsil ze to co udela je opravdu tak.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: po říjen 22, 2012 9:53 am Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
Milan napsal:
to se divim ze to nejde ja mam jednotku na 85KW 038-906-019-CD a v poho jde. Mozna ji skus na stole. A neni to prvni XXXXXXX19 co jsem delal po kablu. Mimochodem uz se mi stalo vickrat ze klon pise vyndej pojistku a po chvili zacal cist i bez vyndani pojistky. Napr treba u Passata kde je vyndavani pojistky nesmysl.
Jinak programator ti kazdej doporuci elnec protoze je nejlepsi ale taky nejdrazsi. Pokud se tim nehodlas zivit je otazka zvazit jestli se ti nevyplti si parkrat za nekym zajit aby ti tu pamet prehral (otazka co te vyjde levneji.) Nebo si nakup pameti a kup nejakej levnej a kdyz to obcas spadne tak das cca 3000,-za opravu jednotky.
Osobne si hraju jen s autama v rodine. Na kseft bych to nedelal - nestoji to za to zvlas kdyz ctu ty blaboly co tady kazdej pise a navic se pak s nekym dohadovat kdyz clovek nema potrebne vybaveni aby zakaznika presvetsil ze to co udela je opravdu tak.

To že to jde vyčíst, ještě neznamená že je to vyčtené správně, 038906019CD po kabelu nejde korektně, načteš to, ale s chybama

_________________
Opravy EDC15/EDC16 po pádu při zápisu, bez pájení a rozebírání ECU, ne vždy je to ovšem možné Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milan
Zaslal: po říjen 22, 2012 18:49 pm Citovat
Založen: 13.1.2008 Příspěvky: 11
Tak mi vzsvetli jak je mozne kdyz tet v sobotu jsem korekne vzcetl a zapsal (vse 2x) a pokud to porovnam s jinym originalem tak je naprosto stejnej a po nahrani uprveneho SW vse OK.
Muses mi prosim napsat jak se nekorekne muze vycist jednotka a naslene asi taky nekorektne zapsat a bejt vse OK?
Nejsem zadnej profik rad se poucim. Diky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chucky
Zaslal: po říjen 22, 2012 18:53 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
marquee napsal:
Milan napsal:
to se divim ze to nejde ja mam jednotku na 85KW 038-906-019-CD a v poho jde. Mozna ji skus na stole. A neni to prvni XXXXXXX19 co jsem delal po kablu. Mimochodem uz se mi stalo vickrat ze klon pise vyndej pojistku a po chvili zacal cist i bez vyndani pojistky. Napr treba u Passata kde je vyndavani pojistky nesmysl.
Jinak programator ti kazdej doporuci elnec protoze je nejlepsi ale taky nejdrazsi. Pokud se tim nehodlas zivit je otazka zvazit jestli se ti nevyplti si parkrat za nekym zajit aby ti tu pamet prehral (otazka co te vyjde levneji.) Nebo si nakup pameti a kup nejakej levnej a kdyz to obcas spadne tak das cca 3000,-za opravu jednotky.
Osobne si hraju jen s autama v rodine. Na kseft bych to nedelal - nestoji to za to zvlas kdyz ctu ty blaboly co tady kazdej pise a navic se pak s nekym dohadovat kdyz clovek nema potrebne vybaveni aby zakaznika presvetsil ze to co udela je opravdu tak.

To že to jde vyčíst, ještě neznamená že je to vyčtené správně, 038906019CD po kabelu nejde korektně, načteš to, ale s chybama


neni pravda
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brouk
Zaslal: po říjen 22, 2012 19:11 pm Citovat
Založen: 1.4.2007 Příspěvky: 1730 Bydliště: Vysočina- Telč
tak tak , jedine co nejde cist je jak uz jsem psal :

0281001691_038906019A
0281001910_038906019H
0281010091_038906019AM

_________________
upravy software , "pro stale zakazniky" full HW-SW podpora vcetne nejvetsi databaze orig souboru . upravy chip, Fap, klapky, egr, zavady , start stop, CAR-TRUCK-TRACTOR
https://www.facebook.com/pages/Moravia-tuning-chiptuning/152779668154082
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
marquee
Zaslal: po říjen 22, 2012 19:33 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
no pánové nevím, buď jí dělali ve víc verzích ale tahle 019CD korektně prostě přečíst nešla, byla to taky velká hliníkova jako ostatní 85kW, po přečtení jsou některé bloky v souboru přeházené, po vyčtení programátorem je vše ok

_________________
Opravy EDC15/EDC16 po pádu při zápisu, bez pájení a rozebírání ECU, ne vždy je to ovšem možné Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
chucky
Zaslal: po říjen 22, 2012 19:45 pm Citovat
Založen: 23.2.2007 Příspěvky: 489
marquee napsal:
no pánové nevím, buď jí dělali ve víc verzích ale tahle 019CD korektně prostě přečíst nejde, je to taky velká hliníkova jako ostatní 85kW, po přečtení jsou některé bloky v souboru přeházené, po vyčtení programátorem je vše ok


není to velká hliníková a jde přečíst viz odkaz Smile)

https://www.google.cz/search?hl=cs&safe=off&q=038906019cd&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bpcl=35466521&biw=1280&bih=909&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=tZKFUM78KKqm4gSo0oHIBQ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marquee
Zaslal: po říjen 22, 2012 19:56 pm Citovat
Založen: 25.9.2008 Příspěvky: 784 Bydliště: Stř. čechy
jak říkám v tom případě existují dvě verze se stejným štítkem, to auto co jsem dělal byl navíc tiptronic možná proto ten problém, v každám případě čísla a obsah vyčtený programaátorem se shodovaly s originálem vyčteným s plechové jednotkzy flasherem,

další možnost je, že to byl někým vyrobený hybrid, auto bylo přivezené z Belgie

Každopádně to už dnes nezjistím, protože auto už je prodané búh ví kde na Ukrajině Very Happy Very Happy

_________________
Opravy EDC15/EDC16 po pádu při zápisu, bez pájení a rozebírání ECU, ne vždy je to ovšem možné Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martin
Zaslal: po říjen 22, 2012 22:38 pm Citovat
Založen: 22.5.2007 Příspěvky: 781 Bydliště: kdesi v horách
se tu hádate jak báby na trhu Mr. Green když to nejde po kablu tak to vysápneš ven a uděláš na stole když si to nedá říct tak rozkuchat a letovat to samé s edc16 když se ji nechce po káblu tak ven rozkuchat bdm udělat komplet obraz a pak nejsou žádný problemy tady je to pořád dokola nejde mi to číst nejde mi to zapsat padlo to při zapisu nahrál jsem tam něco z jiný paštiky a ted to nejede ty woe to je na palici tyhle příspěvky číst asi je na čase aby brouk udělal nějaký pevný info v tématech protože tohle je už moc v origo souborech už se taky ptaj na soubory co tam dávno ležej přitom stačí dát hledat Rolling Eyes nějak mě poslední dobou uniká co tím chtěj někteří borci dokázat mám kabel a jdu na to posere se to jdu na forum prudit proč to nejde a jak z toho ven než mě fotr nabije držku že jsem mu zmrtvil turbochrocht messerschmitt z boleslaf motor werke a on musí do rachoty MHDéčkem Mr. Green jakejkoliv zásah do jednotky je pořád s rizikem že to padne nedávno jsem zmrtvil fobii 1,9tdi s originál kessem Mr. Green prostě to padlo no co jednotka ven vyfouknout programátor zafouknout a znova nahrát práce na 15 min a nebo to udělat v boot mode a co jede se dál Cool ted mě zas pro změnu padla edc16U1 prostě umřela ani bdm už ji neprobudilo šla do popelnice jinou z regálu bdm virgin obraz přizpusobit a jede se dál práce na 30min Cool
je uplně jedno jestli se to dělá čínským klonem nebo originálem prostě programátor a zakladní znalosti a nějaká praxe s smd montáží je podmínkou pro tyhle zásahy do jednotek zrovna tak je jedno v jakem softu se dělá uprava jestli je to něco crack nebo origo záleží na tom jak se to upraví a ne v čem
když na to příjde dá se to udělat jen s pajecí stanicí kalkulačkou a excelem akorát kdo by se s tim sral že?
a poslední věc chce to pořád sbírat originály stav počtu originálu co mám (sbirka za 9let) je k dnešnímu dni 18517 souboru pak je kam hrábnout když neni origo a stejně nikdy nebudu mit všechny Confused

_________________
jak spálit co nejvíc benzínu v co nejkratším čase
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tomík
Zaslal: út říjen 23, 2012 0:37 am Citovat
Založen: 9.1.2011 Příspěvky: 580
jjj tak to je ....zkušenosti to je to co tě posune ...

_________________
bmw,bmw,bmw od roku 1995 stavba závodních aut
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 2 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je pá duben 19, 2024 8:55 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.