Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  autodiagnostika robeko
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

autodiagnostika robeko

Autor Zpráva
orangessss
Zaslal: so srpen 13, 2011 20:47 pm Citovat
Založen: 13.8.2011 Příspěvky: 3
ahoj všem, mátě někdo nějaké zkušenosti s touto diagnostikou, nebo celkově s softwarem a hardwarem od firmy -
http://www.eshop-rychle.cz/diagnostika-cz
?

Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
pasul
Zaslal: ne srpen 14, 2011 9:52 am Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 11
Odkaz co jsi nahodil neukazuje přímo na nějaký výrobek. Jan na tento obchod.

Bral jsem přes ně toto:

http://www.eshop-rychle.cz/diagnostika-cz/eshop/1-1-Autodiagnostika-VW-SKODA-AUDI/0/5/67-VAG-CAN-PRO-K-diagnostika-SKODA-VW-AUDI-SEAT

Byl jsem si pro to osobně. Menší kancelář, jeden příjemný člověk. Vše v pohodě. Samotná diagnostika je skvělá hračka. Umí to spousty věcí. V mé firmě mám 7 aut koncernu VW. Takže jsem si všechny postupně napíchnul, upravil a nastavil podle svých potřeb. Kouknul jsem na chyby ŘJ atd.

Zatím jsem nenašel nějaké chyby. Ale přeci jen něco bych k tomu měl. Překlad do CZ není na 100%. Něco zůstalo v EN. A altivace hardware klíče (čekal jsem 3 dny, než ten můj výrobce aktivuje!) a dobíjení mě zrovna dvakrát šikovné nepřipadá. Ale jinak. Vše OK.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROMIK
Zaslal: út srpen 16, 2011 10:37 am Citovat
Založen: 18.4.2008 Příspěvky: 300
pasul napsal:
a dobíjení mě zrovna dvakrát šikovné nepřipadá. Ale jinak. Vše OK.


jak to myslíš dobíjení,1 rok aktualizace zdarma pak jestli chceš aktualizovat ta zaplatit jednou za rok.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pasul
Zaslal: út srpen 16, 2011 12:52 pm Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 11
Ten hardware klíč su musí dobíjet, aby to fungovalo. Probíhá to tak, že se PC připojí k internetu a pomocí jednoho programu se tento klíč nabije na 100%. Vyprchá to asi po dvou dnech používání. Poté se musí opět připojit k servru výrobce. Jinak nefunguje.

Chápu to jako obranu proti kopírování. A aby šlo vybírat za ten roční upgrade. Ale je to dost otravné.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROMIK
Zaslal: út srpen 16, 2011 14:25 pm Citovat
Založen: 18.4.2008 Příspěvky: 300
Takže pokuď nezaplatím roční poplatek tak nenabiji usb klíč a nepojedu.
Kolik hodin používání to vydrží ten usb klíč?Je to dost nepraktické.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pasul
Zaslal: út srpen 16, 2011 18:11 pm Citovat
Založen: 4.6.2011 Příspěvky: 11
Ne ne. Tak to není. Nabíjení klíče je doživotně zdarma. Tedy podle návodu a certifikátu. Nabíjení trvá asi sekundu. Je to jen o připojení k servru. Takto nabitý vadrží asi 2 dny práce v autoelektrodílně. Tedy stálý provoz. Nevím přesně jak je to řešeno.

Ale v tom HW klíči je SIM karta a tak podle IMEI čísla pozná server, jestli má majitel tohoto klíče zaplaceno i upgrade software. Pokud nemá, tak samozřejmě software jede dál, ale v poslední verzi co má zákazník zaplaceno. Neboli vypne se po 365 dnech software upgrade.

Ochrana proti kopírování celkem důsledná. A ještě jedna info. Brzy bude hotový program podobný VIS, na kterém pan majitel tohoto obchodu právě teď pracuje. VIS 4.0 už mě celkem pije krev. Protože není to rozhodně žádná 100% spolehlivá věc. Bohužel. Proto jsem nešel ani pro ten jejich VAG-COM standart.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ROMIK
Zaslal: út srpen 16, 2011 19:06 pm Citovat
Založen: 18.4.2008 Příspěvky: 300
Tak to jo,myslel jsem,že pokuď nezaplatíš,nemůžeš použít kabel,nemůžeš nabít.
Ten program podobný vis vyvíjí pan majitel obchodu nebo výrobce kabelu-to jsou poláci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
orangessss
Zaslal: ne září 04, 2011 17:29 pm Citovat
Založen: 13.8.2011 Příspěvky: 3
pasul napsal:
Odkaz co jsi nahodil neukazuje přímo na nějaký výrobek. Jan na tento obchod.

Bral jsem přes ně toto:

http://www.eshop-rychle.cz/diagnostika-cz/eshop/1-1-Autodiagnostika-VW-SKODA-AUDI/0/5/67-VAG-CAN-PRO-K-diagnostika-SKODA-VW-AUDI-SEAT

Byl jsem si pro to osobně. Menší kancelář, jeden příjemný člověk. Vše v pohodě. Samotná diagnostika je skvělá hračka. Umí to spousty věcí. V mé firmě mám 7 aut koncernu VW. Takže jsem si všechny postupně napíchnul, upravil a nastavil podle svých potřeb. Kouknul jsem na chyby ŘJ atd.

Zatím jsem nenašel nějaké chyby. Ale přeci jen něco bych k tomu měl. Překlad do CZ není na 100%. Něco zůstalo v EN. A altivace hardware klíče (čekal jsem 3 dny, než ten můj výrobce aktivuje!) a dobíjení mě zrovna dvakrát šikovné nepřipadá. Ale jinak. Vše OK.




Ahoj, no měl jsem na mysli celkově jestli od nich někdo něco má... osobně jsem jen na zkoušku objednal vag I a je to totálni shit, podařilo se mi z 10ti aut, napíchnout pouze O1, jinak neběží snad s žádným softem co lze sosnout, téměř u každého auta napíše že není OBD II kompatibilní apod...
Chtěl jsem zkusit jen tak pro osobní potřebu a později koupit VAG-CAN-PRO-K co o něm píšeš... ale zdá se mi, že to umí dost na to kolik to stojí... vč. přepisovaná eeprom apod... opravdu valí vše co píší? Díkec
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je st duben 24, 2024 7:00 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.