Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  Lexia PP2000 udate
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Lexia PP2000 udate

Autor Zpráva
anydraj
Zaslal: pá červenec 30, 2010 12:10 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
Novy update PP2000 a Lexie ze souboru.Testl jsem to na cine a chodi.
Link a popis zde:

PP2000 http://www.digital-kaos.co.uk/forums/f123/pp2000-update-without-internet-104616/

Lexia http://www.digital-kaos.co.uk/forums/f123/lexia-update-without-internet-104677/#post516913
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hobby
Zaslal: ne červenec 08, 2012 9:22 am Citovat
Založen: 3.6.2007 Příspěvky: 14
Chci si stáhnou novou verzi a i když jsem přihlášen tak mně server vyhodí tuto hlášku:

A011490, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation. Check your registered email address for an activation link.
If you are trying to download files from the download section or download attachments, you are required to post on the forums before gaining access. After posting, your account will be upgraded within 15 minutes. Please don't post asking why you can't download, if you have posted, permission will be automatically granted.

Co s tím? Děkuji
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ludvik2
Zaslal: po červenec 09, 2012 13:38 pm Citovat
Založen: 24.4.2008 Příspěvky: 39
Nešel mi spustit Peugeot planet,tak jsem ho přeinstalova (19.18)planet se normálně spustí vyberu i auto napíšu číslo podvozku ale když kliknu na peugeot planet 2000 hodí to hlášku-nelze spustit aplikaci....,dělá to i na vyšší verze 22.14 i 24.99.Děkuji za pomoc

VYŘEŠENO-přeinstalací PC


Naposledy upravil Ludvik2 dne út červenec 10, 2012 17:03 pm, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dubravap
Zaslal: po červenec 09, 2012 20:06 pm Citovat
Založen: 20.11.2007 Příspěvky: 5
Ahoj.
Poradí niekto ako sa dostať ku grafickému zobrazovaniu meraných údajov v diagnostike?
Po klinutí na ikonu grafu sa mi to zatiaľ nedarí.
Ďakujem. Peter
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miro
Zaslal: čt červenec 19, 2012 7:19 am Citovat
Založen: 24.2.2007 Příspěvky: 297 Bydliště: Slovensko
dík anydraj. update prebehlo bez problémov
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka.p
Zaslal: čt prosinec 13, 2012 18:45 pm Citovat
Založen: 1.9.2012 Příspěvky: 200
ahoj. vim ze to zni blbe ale mam ted lexii a potrebuju ji activovat. jak na to ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: čt prosinec 13, 2012 18:55 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Ředidlo a solo sušice Wink
Aktivuje se to takřka samo....

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jirka.p
Zaslal: čt prosinec 13, 2012 19:08 pm Citovat
Založen: 1.9.2012 Příspěvky: 200
porad to delam jak je podle navodu ale porad to haze chybu : kod aktivace je neplatny (error code 11) nemam to znovu nainstalovat ? s lexii zacinam a jeste se v ni tak nevyznam. nebo je k tomu potrebny nejakej generator na ten kod ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hobby
Zaslal: pá prosinec 14, 2012 10:57 am Citovat
Založen: 3.6.2007 Příspěvky: 14
jirka.p napsal:
porad to delam jak je podle navodu ale porad to haze chybu : kod aktivace je neplatny (error code 11) nemam to znovu nainstalovat ? s lexii zacinam a jeste se v ni tak nevyznam. nebo je k tomu potrebny nejakej generator na ten kod ?


Taky jsem mněl obdobné poblémy.Nepíšeš jakou verzi Lexie máš.Předpokládám že máš tu co jsem si nechal poslat z Číny i já.Čiňané dělají co jsem zjistil dvě verze.Na jedné jde přepsat firmware a na druhé ne.Zjisti pomocí programu PSA Interface Checker jakou verzi máš.Jestliže firmware končí písmenem B tak jde instalovat jen verze programu 5.29.Jestliže končí písmenem C můžeš instalovat verzi od 6.01 a vyšší.Program PSA Interface Checker i všechny verze Diagboxu máš na této stránce musíš se přihlásit.Je tam i video instalace:

http://www.digital-kaos.co.uk/forums/f152/diagbox-update-without-internet-166586/

Já koupil Lexii s firmware B a na internetu jsem sehnal jednoho pražáka který mně ji přeflešoval za 1500 na verzi C.Celkem mně vyšla něco okolo 5000.Teď funguji na posledním Diagboxu 6.32 bez problémů.Jestli chceš pošli SZ a dám Ti na něj meil,určitě se s ním domluvíš.Myslím že by to umněl i někdo tady na fóru,zadej dotaz.
Já mám legálni KTS 570 která stála a stojí hromadu peněz ale některé věci na těch francouzech třeba konfigurace BSI jdou dělat jen přes ten diagbox.
Tady máš foto lexií:

http://www.auto-parts-hub.com/Lexia-3-Citroen&Peugeot-Diagnostic.html

Na prvním obrázku,první zhora je šunt který sice funguje ale nejde přeflešovat,druhá zhora je ta co mám já a třetí je originál.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá prosinec 14, 2012 11:54 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
original interface se dá kupit u dealera za cca 14000 kč ....
mám ho cca 4 roky , tenkrat stal 18000 , a za celou tu dobu s ním nebyl jediný problém ..
diagbox jede jak má , žádné chybějící součástky na desce , typu can tlumivka a podobně ..

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: pá prosinec 14, 2012 12:18 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2771
Jo slo to jako nahradni dil.Ted uz to tusim utnuly.
Mam ho taky a bez problemu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hobby
Zaslal: pá prosinec 14, 2012 15:11 pm Citovat
Založen: 3.6.2007 Příspěvky: 14
Jo těch 18000 bych taky za origo dal.Když jsem ho poptával letos na jaře tak chtěli 38000 a výš.Na to že ho vytahuji jednou měsíčně se mně to zdálo dost.Zatím jsem s čínou spokojen až vydělá tak ho prodám a koupím origo.KTS mně stála přes 100 000,mám už čtvrtou.Začínal jsem na KTS 300 pak KTS 500,540 ale na Can jsem potřeboval 100Mhz oscil tak jsem skončil u 570 a s tou jsem spokojen.Dodatečně mám ješte Supervag od Carsoftu s dokoupenými moduly kde je utopeno taky okolo 100000.Nejlepší je když někomu dělám diagnostiku a on na mně vybalí že podobnou krabičku viděl na burze za 400 jstli by ho taky uživila.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: pá prosinec 14, 2012 19:08 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
Laughing Wink

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paja
Zaslal: so prosinec 15, 2012 9:18 am Citovat
Založen: 7.3.2007 Příspěvky: 385
DIGI-DELETED napsal:
original interface se dá kupit u dealera za cca 14000 kč ....
mám ho cca 4 roky , tenkrat stal 18000 , a za celou tu dobu s ním nebyl jediný problém ..
diagbox jede jak má , žádné chybějící součástky na desce , typu can tlumivka a podobně ..




První cena 6800+Dph ani nevěděli co se za tim číslem dílu ukryvá ale to už je dávno Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RomanP
Zaslal: pá březen 01, 2013 23:01 pm Citovat
Založen: 29.11.2008 Příspěvky: 1462 Bydliště: Jihlava
Ktera posledni verze chodi na diag. LEXIA , staci napsat , snad ji nekde najdu , co pouzivam ted je

v 22.12. Protoze kdyz jsem dal pres internet PP2000 udate, tak to nejde, takze jsem to vratil zpet na
verzi 22.12.

Neco jste tady psali ze je podminka 22.14 verze a pak teprve jde intalovat novejsi verze, moc moudry s toho nejsem.

_________________
BDM 100,Ren.Clip,Beeprog,,Renault immo decoder,Upa,Vag 19,Lexia,Diag.delphi.Xprog-M 5. Mpps V.16..Repair SBC Mercedes C249F.Carprog4.01.DevcomTSpro + 4.k osciloskop.K.Tag.FGTech v54.
Kess. Abritus. Digi prog III. Orange 5. Iprog v84.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 4    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je so duben 20, 2024 0:41 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.