Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Software  »  SMAZÁNO
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

SMAZÁNO

Autor Zpráva
digigoat
Zaslal: pá říjen 16, 2009 20:22 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
to lubo : to je mazec Smile)) estebaci... kdo to jsou ? to jsou ti co posilaji at uz slušně a nebo neslušně lamy do prdele ?
i když lamy jsou na druhou stranku dobry , zacvakaj ti za "MAPY" Smile
kámoš sosík si asi koupil galletto a ted je VIP klient , tak je třeba se ho zastat Smile

každopádně jsi mne ale odhalil " jsem závistivej estebak z vesnice , a co navíc jsem zamindrakoivanej panic co souloží s hospodářskými zvířaty ...
tak já si to jdu hodit k nám na vesnici , na služebnu stb Laughing Crying or Very sad Laughing

to futo : bacha na IP adresy , jsou to svině Laughing až tě někdo sebere za šíření cizího softu , tak abys věděl odkud vítr fouká Very Happy
a nebo jestli máš napíchlou wifinu na souseda , tak ten bude asi koukat až k němu naběhnou zakuklenci na prohlídku jeho pc Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil digigoat dne pá říjen 16, 2009 21:43 pm, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CARTUNING
Zaslal: pá říjen 16, 2009 21:42 pm Citovat
Založen: 6.10.2008 Příspěvky: 89 Bydliště: KOSICE
digigoat napsal:
to lubo : to je mazec Smile)) estebaci... kdo to jsou ? to jsou ti co posilaji at uz slušně a nebo neslušně lamy do prdele ?
i když lamy jsou na druhou stranku dobry , zacvakaj ti za "MAPY" Smile
kámoš sosík si asi koupil galletto a ted je VIP klient , tak je třeba se ho zastat Smile

každopádně jsi mne ale odhalil " jsem závistivej estebak z vesnice , a co navíc jsem zamindrakoivanej panic co souloží s hospodářskými zvířaty ...
tak já si to jdu hodit k nám na vesnici , na služebnu stb Laughing Crying or Very sad Laughing

to futo : bacha na IP adresy , jsou to svině Laughing až tě někdo sebere za šíření cizího softu , tak abys věděl odkud vítr fouká Very Happy
a nebo jestli máš napíchlou wifinu na souseda , tak ten bude asi koukat až k němu naběhnou zakuklenci na prohlídku jeho pc Laughing Laughing Laughing

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad NO to si ty UDAVAĆI-ANI NEVIEŠ AKE GENY SI ZDEDIL....A ŽE VAROVANIE....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
digigoat
Zaslal: pá říjen 16, 2009 21:48 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
to cartuning : zkus se zamyslet občas nad tím o ti ten druhej říká , třeba mezi řádky...
slova jako udavač , estebak apod vypovidaj o tve inteligenci .nebo máš snad nějake argumenty ?


""""Nemá někdo naprodej kalkulačku na převod checksumu? Mám tenhleten blbej flasher. Jinak sháním úpravce na chipy. Dělám převážně koncernová auta. Díky CHECKS ...""""

koukam že úpravce na chipy už jsi sehnal,

no hlavně že jsi studoval THERMODYNAMIKU ..... asi s kámošem LUBEM někde na gymplu a FUTO vám stahoval taháky Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
00007
Zaslal: pá říjen 16, 2009 23:21 pm Citovat
Založen: 28.7.2008 Příspěvky: 211
Když vás tak chlapi poslouchám kolik vám je let? Víte co to bylo STB? Asi ne protože si myslím že ti po bradě teklo ještě mlíko když tady ta organizace u nás fungovala. Myslím že tady na fóru je pár lidí kteří to pamatují co to bylo za svině namátkou třeba Autista bohužel čas nějak letí tak k nim patřím i já.Takže když někomu řekneš že je STbák je to pro mě urážka hrubého zrna. Jen ti chci říct milý Lubo a CARTUNINGU že jste zde ještě nikomu neporadily a už urážíte. Ale vám se již rady dostalo že (i když dle mého názoru i na dost hloupé otázky). Myslím že když se budete takhle chovat dál nikdo vám již neporadí protože nebude mít důvod. Takže se přestaňte hádat a urážet jinak toto fórum ztratí smysl a to by byla škoda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lama11
Zaslal: so říjen 17, 2009 10:02 am Citovat
Založen: 28.9.2009 Příspěvky: 3
STB přeci stále existuje , akorat se jmenuje jinak a to státní správa Laughing Laughing Laughing
já když je vidim jak jsou ted z nich vážení občané a zastupitelé lidu tak mi zbyva bohužel jen se tomu zasmát Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka.diagnostika
Zaslal: st říjen 28, 2009 21:49 pm Citovat
Založen: 8.9.2009 Příspěvky: 315
Ahoj jak říkas že jse sem přihlasilo mnoho nováčku myslím že ja patřím taky mezi ně a myslím že právě od toho tato fora jsou pokud jsi ho zakladal tak ti upřímně diky ale je tady víc sekcí ne jen na chiptuning tak se nediv že jsem nikdo píše něco o loginu,ale o tom mluvit nechci i já jsem jsi koupil soft ktery tady luba nabizí taky mě to svím zpusobem mrzí ale jsem rád že je nikdo takovy věci od něj vygoglujes ale takhle je to lepší stejně kčemu ti jsou ti programy kdyz nemas vybaveni a kdyz uz to vybavení mas tak máš rozhled a poradíš jsi jinak takže amaterum kterych je tady podle tebe nejvíc je to asi kničemu takže bud v klidu ja luba obdivuji taky nějaky soft mam ale takhle bych to jsem nedal je to machr rad jsi stahnu nio4 a určitě nebudu sam konkurence je všude a uplně ve všem ale pokud tomu hovíš tak jse proslavíš třeba jako chiptuning z plzně s pozdravem Jirka a hodně peněz všem Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LUBO
Zaslal: st říjen 28, 2009 21:59 pm Citovat
Založen: 24.2.2008 Příspěvky: 316
digigoat napsal:
to lubo : to je mazec Smile)) estebaci... kdo to jsou ? to jsou ti co posilaji at uz slušně a nebo neslušně lamy do prdele ?
i když lamy jsou na druhou stranku dobry , zacvakaj ti za "MAPY" Smile
kámoš sosík si asi koupil galletto a ted je VIP klient , tak je třeba se ho zastat Smile

každopádně jsi mne ale odhalil " jsem závistivej estebak z vesnice , a co navíc jsem zamindrakoivanej panic co souloží s hospodářskými zvířaty ...
tak já si to jdu hodit k nám na vesnici , na služebnu stb Laughing Crying or Very sad Laughing

to futo : bacha na IP adresy , jsou to svině Laughing až tě někdo sebere za šíření cizího softu , tak abys věděl odkud vítr fouká Very Happy
a nebo jestli máš napíchlou wifinu na souseda , tak ten bude asi koukat až k němu naběhnou zakuklenci na prohlídku jeho pc Laughing Laughing Laughing

Cool Cool Cool Už zase melieš KOKOTINY-ty bež naspeť na VESNICI VODKUĎ JSEŠ-VOLE Razz Razz Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hansdob
Zaslal: st říjen 28, 2009 22:51 pm Citovat
Založen: 13.9.2009 Příspěvky: 128
Drazí přátelé. Jsem tady na tomto foru chvilku jsem jen takovej "kulnickar" Laughing nemam pravo se tady do toho vlastne ani moc vmesovat ale vlastni nazor mam myslim si ze toto vzniklo ze zbytecnosti a kazdeho z vas nazoru ale to co zde predvadite ted jako urazky a tyhle debaty o nicem ktere nikam nevedou je dosti ubohe. Zamyslete se rozumem sikovneho bodreho chlapa a hodte uz to za hlavu myslim ze o tomhle tohle forum neni. Pokud me za muj vlastni nazor chcete kamenovat budiz cinte ja jsem splachovaci a maximalne se pousmeju nad novou nadavkou ale to co tu je psano vypovida o vas ne o me. S pozdravem Hansdob z vysociny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digigoat
Zaslal: st říjen 28, 2009 23:19 pm Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
LUBO , už prišla besnota ? Mr. Green

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
digigoat
Zaslal: pá říjen 30, 2009 9:21 am Citovat
Založen: 10.7.2007 Příspěvky: 439 Bydliště: plzen
hansdob napsal:
Drazí přátelé. Jsem tady na tomto foru chvilku jsem jen takovej "kulnickar" Laughing nemam pravo se tady do toho vlastne ani moc vmesovat ale vlastni nazor mam myslim si ze toto vzniklo ze zbytecnosti a kazdeho z vas nazoru ale to co zde predvadite ted jako urazky a tyhle debaty o nicem ktere nikam nevedou je dosti ubohe. Zamyslete se rozumem sikovneho bodreho chlapa a hodte uz to za hlavu myslim ze o tomhle tohle forum neni. Pokud me za muj vlastni nazor chcete kamenovat budiz cinte ja jsem splachovaci a maximalne se pousmeju nad novou nadavkou ale to co tu je psano vypovida o vas ne o me. S pozdravem Hansdob z vysociny.

pravdu máš Smile
ale koukam že jsem asi sám na ty frajery co si tady s toho dělaj warez....
ale co se divit , přeci jenom jsme asi národ ktery radši mlčí , než aby se někde angažoval když nemusí Smile


když se dva perou , třetí se směje ..... Mr. Green

_________________
Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 17:58 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.