Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Ostatní  »  BMW X5 E70 řízení a AWD
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

BMW X5 E70 řízení a AWD

Autor Zpráva
midnight_man
Zaslal: so únor 24, 2018 18:26 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
ušlo mi niečo?? s AFS nie je problem ci?

alebo to spominas len tak?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vaha
Zaslal: so únor 24, 2018 19:03 pm Citovat
Založen: 6.5.2007 Příspěvky: 1560 Bydliště: hk kraj
exotus napsal:
Ono E70 jen tak kts-kou sladit nepujde,ISTA má přímo servisní funkci na nastaveni AL/AFS step by step,
spoustu vzávad vzniká slabou baterii a nebo podpětím, do tohodle auta patří originál akb bmw a nebo alespoň kvalutní AGM,pak tam vydrří cca 5let, ani Istou se to vždy nepovede napoprve,někdy to dělám i 3x po sobě než to klapne, nemluvě o tom že může být problém ve svazku, ale pouštět se do opravy těchto aut bez znalostí je sebevražda...

Dobrá baterka je základ u všech aut!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
midnight_man
Zaslal: so únor 24, 2018 19:26 pm Citovat
Založen: 22.3.2007 Příspěvky: 581
Ked vidim tych chlapov ako špekuluju s tymi baterkami a chodia tým + kontaktom , iskrí im to, odpajaju to hore dole....mne v zadku stíska a niekto vysmiaty. Veď čoooo to je len baterka..

a AGM nabijat dedkovou nabijačkou z 83tieho je šupa..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stony
Zaslal: út únor 27, 2018 9:49 am Citovat
Založen: 27.2.2012 Příspěvky: 70 Bydliště: severní morava
Zdravím kluci , děkuji všem moc za rady , X5 je zase funkční jako dřív nastavení AFS atalem je problém pouze z důvodu špatně přeložené jedné věty při kalibraci v druhém kroku takže multiznačkou to jde , nicméně jsem z holandska objednal next tak se těším .


Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stony
Zaslal: út únor 27, 2018 9:53 am Citovat
Založen: 27.2.2012 Příspěvky: 70 Bydliště: severní morava
exotus napsal:
Ono E70 jen tak kts-kou sladit nepujde,ISTA má přímo servisní funkci na nastaveni AL/AFS step by step,
spoustu vzávad vzniká slabou baterii a nebo podpětím, do tohodle auta patří originál akb bmw a nebo alespoň kvalutní AGM,pak tam vydrří cca 5let, ani Istou se to vždy nepovede napoprve,někdy to dělám i 3x po sobě než to klapne, nemluvě o tom že může být problém ve svazku, ale pouštět se do opravy těchto aut bez znalostí je sebevražda...





Ahoj , prosím tě jaký je to ten or.akumulátor co prodává BMW , docela mě to zajímá

Tom
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út únor 27, 2018 21:09 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Musíš podle VIN,nebo podle čísla starého což je asi scifi, po letech už jsem se odnaučil nabízet hovna lidem co vymýšlí další hovna, např audi Q7 akb audi 9000,- vydrží až 6let, dám vartu bosch a defakto stejnou (nemluvě o veteši baner, starline s garancí) stejně po třech letech jde do prdele, prostě umím originál drahou nebo neumím a neručím.
Vím že multiznačka překvapí ale taky vím že KTS v poslední době nepřekvapí,vím jak bojuju s orig byť clone ale full a je to jen o neznalosti fíglů a fičur,bohužel v autorizáku není adekvátní člověk na kterého se obrátit,tzn pátrat a hledat a to už jsem usměrnil multiznačku na koncern a bmw, bohužel teď mě kamarád nechtě posílá do MB ale pořád alespoň němec a tam jsou jistá pravidla...

Jo a jestli tě zajímá jestli je lepší a proč tak proto nemám vysvětlení pouze zkušenost a praxi i na bázi dodavatelů Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stony
Zaslal: út únor 27, 2018 21:37 pm Citovat
Založen: 27.2.2012 Příspěvky: 70 Bydliště: severní morava
exotus napsal:
Musíš podle VIN,nebo podle čísla starého což je asi scifi, po letech už jsem se odnaučil nabízet hovna lidem co vymýšlí další hovna, např audi Q7 akb audi 9000,- vydrží až 6let, dám vartu bosch a defakto stejnou (nemluvě o veteši baner, starline s garancí) stejně po třech letech jde do prdele, prostě umím originál drahou nebo neumím a neručím.
Vím že multiznačka překvapí ale taky vím že KTS v poslední době nepřekvapí,vím jak bojuju s orig byť clone ale full a je to jen o neznalosti fíglů a fičur,bohužel v autorizáku není adekvátní člověk na kterého se obrátit,tzn pátrat a hledat a to už jsem usměrnil multiznačku na koncern a bmw, bohužel teď mě kamarád nechtě posílá do MB ale pořád alespoň němec a tam jsou jistá pravidla...

Jo a jestli tě zajímá jestli je lepší a proč tak proto nemám vysvětlení pouze zkušenost a praxi i na bázi dodavatelů Wink




Ja nevim no Kts platim full kazdorocne a jsem spokojenej ,Atal taky a posledni 2 roky zmena jen k lepsimu



Co se baterek tyce jsem jen zvedavej na zkusenosti , roky delam TAB a sjizdi to na lince EXIDE a polepuje
se to jednou tak a jednou tak


Ale je na origo urcite nejakej zazracnej rozdil kterej nikdo nechape aspon u pemiovek Bmw aMB , na me M3
Jsem ted vymenil puvodni aku z roku 2003 a dal jsem ji do Oct II na zkousku a startuje to i v techto mrazech
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út únor 27, 2018 21:52 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Hele neřešme to, je to věc názoru a daného obhodního zástupce co ti nahrne do hlavy, je potřeba mít lidi na svém místě, tab si myslím že nebude uplně exide a hlavně tab jsem jen a jen reklamoval a nic víc, nechme věci obchodní obchoďákům a věci mechanické si můžeme zdělit "vždyť od toho je forum" to co jsem napsal je můj názor "pouze můj" a jak se k tomu kdo postaví je jeho věc, viz předchozí mé posty,ty sám udělej co uznáš za vhodné dej si tam TAB nebo jinej hnuj do auta co je přebitej elektronikou a celej systém řídí ne jedna věc ale několik současně vč toho IBS a sebemenší zaváhaní napětí na palubní síti vykazuje chybu, až ti dojde sil mame renocar,bychl,stratos tam to perou až se poserou...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 3 z 3    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 13:05 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.