Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Hardware  »  Flasher
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Flasher

Autor Zpráva
JozefC
Zaslal: út leden 16, 2018 12:48 pm Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Ahoj. Potrebujem poradit s vyberom flashera. Sem tam potrbujem urobit zalohu jednotky koli upravam od zakaznikov a vylucit sw problem, resp urobit update sw, kde mi povodny sw padne a uz ho nevratim. Chipovaniu sa nevenujem a ani nechcem, cize na to to nepotrebujem. Potrebujem to na jednotky od forda, na nic ine. Zvazujem tuto kupu http://www.mtaplus.sk/chiptuning-zarizeni/816-chiptuning-flasher-2015.html
Co poviete, zobrat , alebo radsej nie. Dakujem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eazy20
Zaslal: út leden 16, 2018 20:58 pm Citovat
Založen: 1.4.2009 Příspěvky: 572 Bydliště: Košice Prešov Regensburg
Najprv si urci, ci chces klon alebo original
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: st leden 17, 2018 6:07 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
JozefC napsal:
Ahoj. Potrebujem poradit s vyberom flashera. Sem tam potrbujem urobit zalohu jednotky koli upravam od zakaznikov a vylucit sw problem, resp urobit update sw, kde mi povodny sw padne a uz ho nevratim. Chipovaniu sa nevenujem a ani nechcem, cize na to to nepotrebujem. Potrebujem to na jednotky od forda, na nic ine. Zvazujem tuto kupu http://www.mtaplus.sk/chiptuning-zarizeni/816-chiptuning-flasher-2015.html
Co poviete, zobrat , alebo radsej nie. Dakujem


To je PODVODNÍK , prodává klony a lže stejně jako Babiš ... Laughing Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JozefC
Zaslal: st leden 17, 2018 8:12 am Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Asi klon. Pokial by som sa tomu venoval, tak kupim origo, ale ako pisem chipovat nechcem a ani nebudem. Ja to potrebujem len koli zaloham. Par krat prisiel zakaznik o upravu koli sw vade forda a odvolat sa tam neda na nic. Diag mam origa a investujem, predsa sa tomu venujem , ale toto vyuzijem tak 5 x do roka a vzdy otravovat znameho , co ma origo a zosuladovat moj, jeho a zakaznikov cas ma uz nebavi. Je lepsie si to urobit doma. Hadam to nelahne:) Resp ist do slave origa? Tam je rozdiel podstatny. Ako presne funguje slave. Dik

Jo a Babis mi je ukradnuty , ako aj vsetci Ceskoslovensky politicky smejdi. Cas a nervy sledovanim k... v parlamente si uz viac x nekupim nikde, stacia mi z casu na cas jeb.. zákazníci a ine socky.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amigo
Zaslal: st leden 17, 2018 8:22 am Citovat
Založen: 19.6.2009 Příspěvky: 790 Bydliště: slovakia
Skus pozriet ioterminal, nieco vie od forda. Dobre zariadenie.

_________________
Vcds,OP-com,,Autoscop 4.Bee prog.UPA prog,Nec prog,-705-711-908 prog.KTS560,Texa, Focom.Bosch esi2,Autotuner,PCM flash,ioterminal,,Bmw comander,weller atď.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JozefC
Zaslal: st leden 17, 2018 11:51 am Citovat
Založen: 5.5.2016 Příspěvky: 218
Celkom zaujimave , este postudujem io. Inak co hovorite na powergate pre ford, resp ak origo tak nieco od alientechu v slave. Aky je tam vlastne rozdiel v master a slave? V dodavanom sw? Obe vytiahnu z ecu to iste, ale pri verzii master mi sw obsahuje moznost rozobratia daného vypisu pre vlastny tunning? AK to je tak, tak mi staci aj slave. Je o dost lacnejsi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ecu123
Zaslal: čt únor 01, 2018 19:30 pm Citovat
Založen: 9.12.2010 Příspěvky: 119
powergate ne kdyz uz investovat tak do neceho plnokrevneho
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 19:08 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžeš k příspěvkům připojovat soubory
Můžeš stahovat a prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.