Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  Kessy O3 ("zapomenutej" nebo nenaučenej klíč?)
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Kessy O3 ("zapomenutej" nebo nenaučenej klíč?)

Autor Zpráva
FandaTDI
Zaslal: út prosinec 19, 2017 20:54 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Zdravim,
něco málo jsem o Kessy našel/zjistil, ale musím říct, že "samý lepší" věci Laughing , ale to, co mě zajímá, zatím ne ...
Měnil jsem baterku v DO u jedný fleetovky, kde na přívěšku byly dva klíče spojený nejspíš ještě origo štítkem s kódem a fungoval jen jeden klíč (v druhym úplně mrtvá baterka) a po výměně baterky ho to auto zjevně vidělo (jak podle DTC v 09, tak podle následnýho "prohození" baterek, ač přívěšek jsem nerozdělával/nezkoušel klíče/dosah samostatně...), ale neodemykalo dálkou ... Ke zbavení se hlášky "vyměňte baterii" bylo stejně potřeba vyměnit tu ve funkčním DO (tak jsem je nejdřív prohodil a hlášku/chybu to hlásilo i při spěšný/zběžný snaze o "spárování") a neměl jsem čas zkoumat ani návody, jen jsem zběžně prohlídl jednotky a nenašel příslušnou adaptaci, apod. ... Dle pár (")zkušenějších("?) kolegů asi jen online, ale když ten klíč byl snad i origo (nemam info, jestli zároveň i původní...), tak i v tom případě??? Resp. může ho ta jednotka i "zapomenout" nebo byl spíš nenaučenej (/jen "přednaučenej")?
Díky za info ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: út prosinec 19, 2017 21:47 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Vyměň baterky v obou a douč klíč přes tlačítka a zámek...
Nebo doporuč zákazníkovy ať si koupí dozický krumpáč, ten otevře i nejmodernější káru Wink

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FandaTDI
Zaslal: út prosinec 19, 2017 23:39 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Jsou vyměněný v obou, přes zámek mě to u Kessy nenapadlo ... Mr. Green (resp. napadlo, ale zákazník nebyl zrovna objednanej, navíc spěchal a já měl rozdělaný jiný věci...)
A v dnešní době doporučovat dozickej krumpáč? Já už bych přešel na patentní ... Razz Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaTDI
Zaslal: čt prosinec 21, 2017 1:26 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Zatím jsem neměl možnost vyzkoušet ani vidět na vlastní oči postup údajně (že by aspoň? Wink ) dokonce z uživ.manuálu, že po vložení bat. zmáčknout čudl a do minuty odemknout klíčem ... Ale zato zas dneska/už včera Smile jedna "vtipná" vložka - starší A6, přizpůsobit do po výměně baterky, říkam pohoda, to by měla být otázka chvilky a ejhle, ve VCDS po různých pokusech stále uložená nula, zkusil jsem ještě jednu diag. a až pak mě napadlo, že i když bliká, nemusí to ještě znamenat, že vysílá ... No taky že jo, i s novou bat. dosah sotva pár cm a to ještě hodně sporadicky (tak 1 z 10 pokusů...) ... No na rozborku už nebyl čas (ač podobnej případ jsem řešil u O1 - majitel si na několikátej pokus už ze zoufalství nechal vyměnit baterku u vyhlášenýho hodináře - Energizer a dosah stejně sotva pár metrů - nakonec byl na vině skoro odlouplej SMD asi kond nebo odpor, nebyl čas zkoumat... Smile ... a po připájení odemykala i z min. 15 metrů Wink ) ... Což asi/snad nebude případ týhle O3, i když někdy je fakt lepší nevěřit ničemu a nikomu Very Happy Cool Včera to byl vůbec den takovejch "vložek" ... Laughing Jedna lepší než druhá ... Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
exotus
Zaslal: čt prosinec 21, 2017 1:39 am Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
Fando ty jsi vjedec já praktik,,mě nezajímá proč (teď už nee) mě zajímá kdy a za kolik odjede a v klidu,když to nejde tak prostě nový klíč nebo náhradní díl,pitvat se v tom můžu až bude čas jelikož nebude tak mám sklad a ten co 5 let čistím a vyhazuju hovinka co jem nastřádal za posledních 5 let a znova vyhazuju....

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FandaTDI
Zaslal: so prosinec 23, 2017 4:37 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Ten nejvjedčí ... Very Happy
Ale P...S12345 Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 11:03 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.