Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  Kódování přístrojovky Alhambra I 1999 1.9 81kW AFN
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Kódování přístrojovky Alhambra I 1999 1.9 81kW AFN

Autor Zpráva
Pitrs130
Zaslal: so listopad 11, 2017 1:20 am Citovat
Založen: 11.11.2017 Příspěvky: 4 Bydliště: Teplice
Zdravím, chtěl bych požádat o radu, jaké má být kódování budíků na almaře v popisu, jde mi o to, že se budíky chovají divně, někdy zůstanou viset ručičky na aktuálních hodnotách, někdy po zapnutí zapalování poskočí otáčkoměr, někdy poskočí tachometr, někdy se nerozsvití kontrolky teploty vody a rezervy, někdy po zapnutí zapalování najede palivoměr a teploměr do střední hodnoty a potom se ustálí na aktuálních hodnotách. Někdy zase nekomunikují s VAGem kabej začne blikat a pak zhasne, po vypnutí a následném zapnutí zapalování se kabel rozsvítí a vše funguje, test akčních členů přístrojovky proběhne v pohodě, pak zase chvilku přístrojovka funguje, prostě je to zmatený, napadlo mě že mám špatně kódování, ale nevím jaký tam má být. Pokud se pletu, rád přijmu veškeré rady. Pojistky zkontrolovány, budíky taky, nic nenalezeno. Už jsem z toho zoufalej...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: so listopad 11, 2017 7:27 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Kodovani ti nepomuze, je hw problem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pitrs130
Zaslal: so listopad 11, 2017 8:01 am Citovat
Založen: 11.11.2017 Příspěvky: 4 Bydliště: Teplice
Takže jsou v háji budíky, respektive jejich elektronika ? Trochu mě děsí ta blikající ledka na diag kabelu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anydraj
Zaslal: so listopad 11, 2017 8:05 am Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Prepajet, studenaky
Najdi si v okoli nejakou holku co to umi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pitrs130
Zaslal: so listopad 11, 2017 15:25 pm Citovat
Založen: 11.11.2017 Příspěvky: 4 Bydliště: Teplice
Tak studeňáky jsem propájel včera večer a bez úspěchu, po odpojení a připojení baterky budíky fungujou tak cca na 10x otočení klíče. Myslim si, že bude problém s trvalým napájením proto bliká i kabel, problém asi v pojistkách, horší je že nemám schéma zapojení, a nevim barvy drátů. Hledal jsem asi 4 hodiny na netu a o SAG1 je toho kriticky málo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pitrs130
Zaslal: so listopad 11, 2017 22:37 pm Citovat
Založen: 11.11.2017 Příspěvky: 4 Bydliště: Teplice
Tak přátelé, je to vyřešeno, zatížil jsem giag zásuvku žárovkou abych zjistil kde je chyba, žárovka se ani nerozsvítila, napětí šlo okamžitě k nule, po chvíli se začala trochu svítit, začal jsem teda hejbat kabeláží v u pojistkový skříně, a tam byl zakopanej pes. Oprava samotná cca 2 minuty.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 19:45 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.