Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Diagnostika - obecně  »  Doporučení diagnostiky kompatibilní s Windows 10
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 7 z 7    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Doporučení diagnostiky kompatibilní s Windows 10

Autor Zpráva
anydraj
Zaslal: pá listopad 17, 2017 14:47 pm Citovat
Založen: 26.2.2007 Příspěvky: 2770
Ted jsi to trefil uplne presne.
Tatinkuv mazanek, co umi max ubalit speka.
Kurwa, svatek, a my v bazine.Aby se mely cer** hu*y
dobre.


Naposledy upravil anydraj dne so listopad 18, 2017 7:31 am, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: pá listopad 17, 2017 17:58 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
On je svátek? Že o tom nevím,s každým co jsem se bavil tak maká,tedy osvč,taky slavím,ventilátor na scenic II,tzn palubka out-in,diag a neco na amarok,change edc16 na touran,no a na superbii už asi nezbude chvilka,tam jen tupa mechaničina,servis a klouby nějaké ramínko...
Zřejmě pujdu slavit Very Happy

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
FandaTDI
Zaslal: so listopad 18, 2017 11:40 am Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
vaha: přesně tak, kámoš i kvůli takovým blbům (kteří hodnotí spíš jestli támhle nezůstane šmouha než kvalitu opravy, natož aby rozuměli tomu, čím ohrožujou ostatní a čemu svěřujou i vlastní život...) skončil v autorizáku jedný z "nejrenomovanějších" značek (ti rozumější choděj stejně za ním...)

A s těma důchodcema taky přesný ... to jsem takhle diagnostikoval vcelku běžnou závadu pumpy ABS (ne vypálená, ale prasklá pojistka) u Fábie a zrovna u sebe tu placatou 40tku neměl, tak jsme se domluvili, že se staví druhej den, že jí do tý doby seženu, řekl jsem si o pár stovek, on mi dal víc, tak i když jsem měl druhej den plný ruce práce, neexistovalo že bych si neudělal čas na to jí sehnat, pak jsem mu jí vyměnil a on "co za to?" ... Říkám "necháme to na těch několika stovkách" a on vytáhl ty samý prachy a dvě kila navíc, tak mu říkám, že to je moc a on ať si to vezmu, hlavně když si na mě může nechat číslo ... Většinou se takhle "koupit" nenecham, ale byl sympatickej, žádnej vychcan (kteří tohle zkouší běžně a pak si chtěj otvírat hubu...) a zrovna se to i docela hodilo (navíc jsme ještě zběžně probrali "auta pro manželku" ...) , tak jsem to vzal a když mi zavolá, tak na něj si čas udělám, i kdyby mi nic navíc nedal...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: so listopad 18, 2017 11:56 am Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
FandaTDI napsal:
vaha: přesně tak, kámoš i kvůli takovým blbům (kteří hodnotí spíš jestli támhle nezůstane šmouha než kvalitu opravy, natož aby rozuměli tomu, čím ohrožujou ostatní a čemu svěřujou i vlastní život...) skončil v autorizáku jedný z "nejrenomovanějších" značek (ti rozumější choděj stejně za ním...)

A s těma důchodcema taky přesný ... to jsem takhle diagnostikoval vcelku běžnou závadu pumpy ABS (ne vypálená, ale prasklá pojistka) u Fábie a zrovna u sebe tu placatou 40tku neměl, tak jsme se domluvili, že se staví druhej den, že jí do tý doby seženu, řekl jsem si o pár stovek, on mi dal víc, tak i když jsem měl druhej den plný ruce práce, neexistovalo že bych si neudělal čas na to jí sehnat, pak jsem mu jí vyměnil a on "co za to?" ... Říkám "necháme to na těch několika stovkách" a on vytáhl ty samý prachy a dvě kila navíc, tak mu říkám, že to je moc a on ať si to vezmu, hlavně když si na mě může nechat číslo ... Většinou se takhle "koupit" nenecham, ale byl sympatickej, žádnej vychcan (kteří tohle zkouší běžně a pak si chtěj otvírat hubu...) a zrovna se to i docela hodilo (navíc jsme ještě zběžně probrali "auta pro manželku" ...) , tak jsem to vzal a když mi zavolá, tak na něj si čas udělám, i kdyby mi nic navíc nedal...


vidíš já dělal nedavno nějakýmu hejskovi vybíjející se e61 , dokud se vybíjela tak lez ten zmrd po kolenou a prosil a když si přijel pro opravené auto , tak nechtěl zaplatit s tím že tam není žádný materiál a proč teda chci tolik.. přitom jsem s tím strávil dva dny , nonstop napojená ista a oscilo...
pak přijde dědek s fabií a je to jak říkáš.


zlatá balonařina , nikdo neřeší slevu , záruku, to že svítí kontrolka či že to manželce jednou chcíplo a podobný hovna. Lidi se svezou , vyfotěj , poděkujou a plni euforie se rozloučej a když znova volaj , tak maximálně že chtějí znova svézt .. přesně opačný přístup než u aut Smile

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
FandaTDI
Zaslal: po listopad 20, 2017 21:29 pm Citovat
Založen: 28.6.2010 Příspěvky: 289
Hejsci jsou kapitola sama pro sebe a ti by to měli mít s "vysokohorskou" přirážkou, ale v těch větších servisech je to často ... nechtěj mě nasrat Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 7 z 7    Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je čt březen 28, 2024 20:31 pm
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.