Obsah fóra checksum.cz
Obsah fóra checksum.cz  »  Panely přístrojů, immo  »  Polo 6N 1.4 immo off
 Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    

Polo 6N 1.4 immo off

Autor Zpráva
milano72
Zaslal: čt duben 27, 2017 8:42 am Citovat
Založen: 16.11.2015 Příspěvky: 55 Bydliště: Karlovy Vary
Ahoj prosím o pomoc s vypnutím immobilizéru v EEPROM 24C02 v jednotce BOSCH 0261 203 914, 030906027K.
Dump je zde https://ulozto.cz/!Ajm06WcWCGwC/orig-hex
Děkuji za pomoc
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: čt duben 27, 2017 10:24 am Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Potřeboval bych půjčit cca 500tis. na vybavení....potom ti rád pomohu a pochopitelně vrátím. Pomůžeme si navzájem.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milano72
Zaslal: čt duben 27, 2017 10:42 am Citovat
Založen: 16.11.2015 Příspěvky: 55 Bydliště: Karlovy Vary
K napsal:
Potřeboval bych půjčit cca 500tis. na vybavení....potom ti rád pomohu a pochopitelně vrátím. Pomůžeme si navzájem.


Vzhledem k tomu, jak mám vybavenou dílnu, by se mi také půl mega hodilo.Ale myslel jsem, že tohle fórum mělo asi sloužit k vzájemné pomoci mezi kolegy, tak brečíš na špatném hrobě. Je mi jasné, že někdo může mít stále míň práce, protože se do oprav sere každý kdo má doma trafopájku, ale já to tak nemám, protože mi jezdí čím dále víc zkurvených oprav a sorry, že jsem chtěl pomoc. Každý holt nezná a neumí vše. Kdyby jsi napsal pošli mi tágo na účet a já ti poradím ani nepípnu. Ale tohle mě točí a podporuje v tom, že si musím poradit, zkoušet a učit sám. A jen tak mimochodem, něž jsi zvedl zadek a napsal stupidní odpověď, tak jsem to vyřešil. Díky Rolling Eyes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: čt duben 27, 2017 11:34 am Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
Tak vidíš jak jsi dobrý.. :) nebo spíš někdo?? Pomoc je pomoc, tu si zde někteří poskytujem, ale vzájemně. Tohle je spíš žebrota. Proto jsem to tak napsal. A pokud někdo něco potřebujete je dobré napsat odkud jste.
Proč.. třeba tě něco napadne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milano72
Zaslal: čt duben 27, 2017 12:14 pm Citovat
Založen: 16.11.2015 Příspěvky: 55 Bydliště: Karlovy Vary
Tak nevím, jak odlišit prosbu od žebroty? Slůvkem prosím, nebo žebrám. Pokud by někdo potřeboval poradit s tím co umím, tak s tím nemám problém. Je jasné, že každý má sve know how, které si chrání. Také neradím každému, kdo zastaví u mé dílny. To chápu. Nicméně učit se dá pouze od druhých a je to pak otázka ceny informací, popř. výměny. Každý s něčím začíná a je spousta věcí, které umí a zná třeba desítky let a od toho by mělo být fórum. Tak to znepřístupnětě nebo zpoplatněte a nebo sem případné vůbec nepouštějte. Nemám problém dát vydělat jinému členu a s některými napřímo spolupracuji, protože každý nemá potřebné vybavení a znalosti na všechno. A jen tak mimo jsem z K.V. aby se někdo nebál konkurence.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DIGI-DELETED
Zaslal: čt duben 27, 2017 12:38 pm Citovat
Založen: 21.2.2010 Příspěvky: 3193
milano72 napsal:
K napsal:
Potřeboval bych půjčit cca 500tis. na vybavení....potom ti rád pomohu a pochopitelně vrátím. Pomůžeme si navzájem.


Vzhledem k tomu, jak mám vybavenou dílnu, by se mi také půl mega hodilo.Ale myslel jsem, že tohle fórum mělo asi sloužit k vzájemné pomoci mezi kolegy, tak brečíš na špatném hrobě. Je mi jasné, že někdo může mít stále míň práce, protože se do oprav sere každý kdo má doma trafopájku, ale já to tak nemám, protože mi jezdí čím dále víc zkurvených oprav a sorry, že jsem chtěl pomoc. Každý holt nezná a neumí vše. Kdyby jsi napsal pošli mi tágo na účet a já ti poradím ani nepípnu. Ale tohle mě točí a podporuje v tom, že si musím poradit, zkoušet a učit sám. A jen tak mimochodem, něž jsi zvedl zadek a napsal stupidní odpověď, tak jsem to vyřešil. Díky Rolling Eyes

a jak jsi to vyřešil ? "vyprosil" nikoliv vyžebral jsi to jinde a nebo sám víš, která že ta sekvence v hex souboru je immo a jak jí změnit ? schválně jestli odpovíš po pravdě ... Laughing

_________________
BALLOONFLIGHT.COM
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milano72
Zaslal: čt duben 27, 2017 21:09 pm Citovat
Založen: 16.11.2015 Příspěvky: 55 Bydliště: Karlovy Vary
Na přiznání, že mi pomohl někdo jiný, nevidím nic špatného. Nicméně při porovnání dumpů z vice jednotek si myslím, že vím kde ty sekvence na třech místech jsou Smile a co tam přepsat. Ale nebýt toho, že mě to baví tak se mi čas nad tím strávený nevyplatí. Taky, jako většina pracuji pro prachy, které mohu použít na své, ne moc levné koníčky, rodinu a zábavu Smile . Jsem sice jen autoelektrikář, který s elektronikou začínal, když vrcholem elektroniky v osobáku byl cyklovač na stěrače a proto jsem šel spíš cestou autojeřábů a empín, kde už nějaká ta číslicovka byla a až po letech jsem přesídlil na osobáky. Opravy elektroniky mě samotné naštěstí neživí, ale proč to nedělat, když z toho také koukají dráty. Ti co mě znají, tak vědí, že také poradím a tak se hluboce omlouvám, že jsem na tomto fóru chtěl od někoho poradit. Sorry už to neudělám a je mi to líto, protože u piva bychom si možná hezky popovídali. Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
K
Zaslal: čt duben 27, 2017 21:57 pm Citovat
Založen: 9.4.2007 Příspěvky: 694 Bydliště: Praha
u piva bychom si možná hezky popovídali.......
to máš třeba pravdu, ale zatím jsi další anonym. Možná to nechápeš, protože tě to neživí, ale když všem nezištně poradím, tak jdu na podporu. Pochopíš časem , a budeš reagovat stejně. :)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
exotus
Zaslal: čt duben 27, 2017 22:56 pm Citovat
Založen: 21.3.2008 Příspěvky: 1996 Bydliště: Câinenii Mari Făgăraș România
U piva se to pěkně kecá Very Happy
Ale je to tak,není forum jako forum,na všech klubovejch nebo značkovejch se řeší hovna,žárovky plasty píčoviny ale tady je to lehce někde jinde,prostě to je jen o ochotě a spíš o tom jakou cenu má ta daná informace...
Jinak funguje směnný obchod info za info Wink to je defakto někdy taky zdarma ale blběčci nechtějí a nebo si jen po svém vykládají význam slova forum,myslím že to je diskusní skupina lidí kteří se baví a to že někdo neposkytne info je to čistě jeho věc...

_________________
NEGATIVETUNING-ZADARMO
Zázraky na počkání a nemožné do druhého dne!
Hardware je to, do čeho můžeš kopnout, když nefunguje software.
Prace s lidma je mnohem horší nežli s dobytkem,prostě jinej HW viz věta výš...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
milano72
Zaslal: pá duben 28, 2017 6:52 am Citovat
Založen: 16.11.2015 Příspěvky: 55 Bydliště: Karlovy Vary
Nikdy jsem neřekl, že mě autoelektrika neživí. Naopak, dobře a již 27 let Wink Neživí a nedělám a nechci dělat tuning a podobné věci. Jsem elektronik, který si místo robotů, z nouze a čekání na další přijímačky na vejšku, vybral auta a už u nich zůstal. Nikdy jsem jsem tohle fórum nebral jako diskusní, na to fakt nemám čas. Tak sorry a už se tím nemíním zaobírat. Čěkají mě dnes ještě čtyři auta a jsem rád, že je pátek a v sobotu má krásně foukat, tak mizím kitovat. Na druhou stranu, existují i fóra, třeba v IT oboru, kde i ty nejlepší špičky, rádi pomohou nováčkům a to se tam točí daleko větší prachy.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď
Strana 1 z 1    
Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Právě je út duben 16, 2024 5:09 am
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžeš připojovat soubory k příspěvkům
Nemůžeš stahovat ani prohlížet přiložené soubory
 
    DIESELPOWER s.r.o.   Motordiag.cz   Checksumm.com   LogView prohlížeč logů   DIESELPOWER forum  
TOPlist
Copyright (c) 2007 CHECKSUM.CZ. Vsechna prava vyhrazena.